دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند 'مسیحی ارقام در حال حاضر در تیررس' به عنوان او حرکت می کند برای محافظت از ما مجسمه از "اراذل و اوباش حکومت'

مجموعه ای از تصاویر نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (R) و معترضان در تلاش برای سرنگونی مجس

توسط KETABKHOOOON در 9 تیر 1399
مجموعه ای از تصاویر نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (R) و معترضان در تلاش برای سرنگونی مجسمه اندرو جکسون در واشنگتن, DC.

گتی ایماژ/ایسنا

 • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا روز جمعه به فدرال حفاظت از بناهای تاریخی از تخریب.
 • سفارش خواهد "تقویت" موجود جانبازان یادبود حفظ قانون که در حال حاضر جرم تخریب فدرال بناهای تاریخی.
 • این منظور نیز که از اظهارات "مسیحی ارقام در حال حاضر در تیررس" و با استناد به ناشناس "با نفوذ فعال" که "اعلام کرد که بسیاری موجود مذهبی تصاویر از عیسی و خانواده مقدس باید پاکسازی از ما مکان عبادت است."
 • آن را نیز تهدید به خودداری از بودجه فدرال از محلی حوزه های قضایی و ادارات پلیس که موفق به حفاظت از آثار تاریخی و تسلیم شدن به "اراذل و اوباش حکومت."
 • مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود اشاره کرد او اقدام خواهد بود در اوایل این هفته پس از معترضان اقدام به پایین کشیدن مجسمه اندرو جکسون در واشنگتن, DC.
 • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا "بسیار قوی" فرمان اجرایی در روز جمعه که خواستار معترضان که هدف آثار و مجسمه ها به زندان افتاده اند.

"من فقط به حال امتیاز از امضای بسیار قوی اجرایی به منظور حفاظت از آمریکا بناهای یادبود و مجسمه ها و مبارزه های اخیر جنایی, خشونت" به رئیس جمهور نوشت: در یک صدای جیر جیر در شب جمعه. "بلند, زندان, نظر برای این lawless اعمال ما در برابر کشور بزرگ!"

مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود اشاره است که او اقدام خواهد بود در اوایل این هفته پس از معترضان اقدام به پایین کشیدن مجسمه اندرو جکسون در پارک لافایت در واشنگتن, DC.

او بعد از توییتی FBI پوستر نمایش تصاویر از اتهام معترضان که تلاش برای خراب کردن مجسمه نوشتن: "بسیاری از مردم در زندان با بسیاری از دیگران که در پی برای Vandalization از اموال فدرال در پارک لافایت. 10 سال زندان!"

 

 

منظور این است که برای "تقویت" موجود جانبازان یادبود حفظ قانون است که جرم تخریب فدرال بناهای تاریخی.

همچنین اظهار داشت: "مسیحی ارقام در حال حاضر در تیررس بیش از حد. اخیرا با نفوذ فعال برای یک جنبش است که برجسته در تنظیم دستور کار برای تظاهرات در هفته های اخیر اعلام کرد که بسیاری موجود مذهبی تصاویر از عیسی و خانواده مقدس باید پاکسازی از ما مکان عبادت است."

این قانون که در سال 2003 تصویب شد در پاسخ به خرابکاری کهنه گورستان تحمیل جریمه نقدی تا 10 سال در زندان به هر کسی که defaces یک بنای تاریخی با توجه به NBC.

"افراد و سازمان ها حق دارند به صورت مسالمت آمیز در حمایت یا حذف و یا ساخت هر بنای تاریخی" منظور متحده است. "اما هیچ فرد یا گروهی حق دارد به آسیب های, محو کردن و یا حذف هر یک بنای تاریخی با استفاده از زور است."

این منظور نیز تهدید به خودداری از بودجه فدرال از محلی حوزه های قضایی و ادارات پلیس است که تسلیم شدن به "حکومت اوباش" و "موفق به حفاظت از بناهای یادبود و مجسمه."

"در میان این حملات بسیاری از دولت های ایالتی و محلی به نظر می رسد از دست داده اند توانایی تشخیص بین حلال ورزش از حقوق مربوط به آزادی بیان و مونتاژ و صاف و پوست کنده خرابکاری" منظور متحده است.

چند مؤتلفه آثار و مجسمه شده اند سرنگون پس از تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس فوران در سراسر آمریکا پس از کشتن جورج فلوید است.

در طول Juneteenth تعطیلات, سیاه زندگی مسائل معترضان نیز پایین کشیده و سوزانده مجسمه مؤتلفه کلی آلبرت پایک در واشنگتن ،

تهمت بود گزارش خشمگین در مورد این حادثه و با انتقاد از پلیس برای دستگیری معترضان. "این سی پلیس در حال انجام کار خود را به عنوان آنها به تماشای یک مجسمه بود پاره پاره کردن و رایت. این افراد باید بلافاصله دستگیر شد. یک ننگ برای کشور ما! @MayorBowser" او هنوز توییتی.

او بعدها به نام داخلی ثانیه. برنارد برای احیای مجسمه به گفته NBC.

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز خواسته شرکت های فن آوری از جمله Apple, Facebook, Google, Twitter, and Snapchat برای اقدام علیه پست که تشویق سرنگونی مجسمه توصیف آنها به عنوان "فعالیت های جنایی."

وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ با ارسال نامه ای دیده می شود کسب و کار خودی که می گوید سایت های رسانه های اجتماعی فعال اند "سرقت و آتش سوزی و تشدید حمله, شورش, غارت و defacing اموال عمومی."

در بیانیه منتشر شده در جمعه, کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت که در ثبت سفارش مغلوب ساختن پیشی جستن "در زمان اقدام قاطع برای پایان دادن به این بی قانونی و محافظت از خیابان های آمریکا از خرابکاری و اوباش خشونت است."

"رئیس جمهور تهمت هرگز اجازه خواهد داد که خشونت برای کنترل خیابان های ما بازنویسی تاریخ ما و یا آسیب آمریکا راه زندگی" او افزود: با توجه به سی ان ان.

 • ادامه مطلب:
 • تهمت می خواهد به استفاده از این قانون شناخته شده برای ارسال معترضان defacing و سرنگونی مجسمه به زندان برای 10 سال
 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: در Facebook و Twitter به حذف پست است که برای پاره کردن مجسمه
 • لندن تحت پوشش یک مجسمه وینستون چرچیل در خارج از مجلس با یک جعبه پس از آن اسپری رنگ با کلمه 'نژادپرستانه' در تظاهرات توده
 • Black Lives Matter معترضان در انگلستان سرنگون 125 ساله تاجر برده مجسمه و غرق آن در رودخانه

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب