دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد راجر سنگ جمله روز قبل از زندان مجموعه ای برای شروع

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا کرده است عفو به راجر سنگ که داشت به جرم دروغ گفتن به کنگره و ارعاب شاهدان در

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا کرده است عفو به راجر سنگ که داشت به جرم دروغ گفتن به کنگره و ارعاب شاهدان در تحقیقات مربوط به انتخابات دخالت, با توجه به کاخ سفید.

این دیرین جمهوری خواه عمل محکوم شد در ماه نوامبر در هفت فقره ادعا که او دروغ گفته به قانونگذاران در مورد برقراری ارتباط با ویکی لیکس با دستکاری شهود و مسدود خانه هوش کمیته تحقیقات به رئیس جمهور کمپین 2016.


روز جمعه ما در دادگاه تجدید نظر رد شده درخواست خود را برای به تاخیر انداختن خود از صدور حکم است که سنگ است "نه از نظر قانونی واجد شرایط برای بیشتر تعویق افتادن او در تاریخ گزارش شده است."

رئیس جمهور منظور نیز مخالف خود را در وزارت دادگستری را برای حمایت از سنگ محکومیت نوشتن که زندان خود را به اصطلاح "معقول ورزش است که دادگاه تشخیص بر اساس کلیت حقیقی و حقوقی شرایط است." او با توجه به گزارش به زندان در 14 ژوئیه.

اما رئیس جمهور علنا به طعنه به ماه که او با توجه به مداخله در دوست خود را مورد. روز جمعه گفت او "به دنبال" یک عفو برای خود مشاور سابق. اما سنگ استدلال کرده بود که او نه می تواند تبدیل است که نمی خواهد حذف محکومیت او چرا که او معتقد بود او مرتکب هیچ جرم و جنایت به دریافت عفو با توجه به گزارش.

"من فکر می کنم راجر سنگ بسیار ناعادلانه درمان عنوان شد بسیاری از مردم" رئیس جمهور گفت:. "و در عین حال [سابق FBI کارگردان جیمز] Comey و همه این بچه ها در حال قدم زدن در اطراف از جمله جو [بایدن] و [باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا."

رئیس جمهور به تکثير خود و اثبات نشده "Obamagate" توطئه ادعا که سلف خود جاسوسی در مبارزات انتخاباتی خود در سال 2016 در حالی که رد فدرال تحقیقات که منجر به چندین کیفرخواست و احکام زندان برای سابق خود کمپین دستیاران. دادستان استدلال کرد که سنگ را تهدید کرده بود شاهد و دروغ تحت سوگند به حفاظت از رئیس جمهور و هیئت منصفه به توافق رسیدند.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام سنگ اولیه نه ماه از صدور توصیه نامه از وزارت دادگستری یک "وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت است."

"این جنایات واقعی شدند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها را," او گفت:. "نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!"

آقای ترامپ سپس خطاب به دادستان کل ویلیام Barr که حاکی از به DOJ که این امر به دنبال کاهش حکم که او در نهایت اعطا شده است.

بیشتر به شرح زیر...tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن