نیویورک قاضی در مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی مبارزه: چرا ما هنوز اینجا هستید ؟

یوری Gripas/ایسنایک هفته پس از دیوان عالی کشور حکم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ایمنی از تبدیل

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399
یوری Gripas/ایسنا

یک هفته پس از دیوان عالی کشور حکم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ایمنی از تبدیل بیش از اظهارنامه مالیاتی خود را و دیگر سوابق مالی به دادستان منطقه منهتن رئیس جمهور قانونی تیم گفت: در یک شنبه شنوایی آنها در نظر گرفته شده برای نگه داشتن مبارزه با "شدید بیش از حد گسترده احضاریه"—بحث ناودان توسط دادستان به عنوان یک عقب-درب تلاش برای ایجاد موقت "مطلق ایمنی است."

قاضی فدرال ویکتور ماررو—که در اصل به ریاست این مورد را تکذیب کرد و رئیس جمهور تلاش برای جلوگیری از دادستان منطقه منهتن سایرس ونس از subpoenaing هشت سال از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی آخرین سال—سوال هر دو طرف در یک شنبه شنیدن در مورد آنچه که تغییر کرده است از خود قبلی حاکم است.

در این ویدئو شنوایی ماررو اشاره کرد که او در حال حاضر خطاب به رئیس جمهور نگرانی در ماه اکتبر گذشته و تنها اطلاعات جدید خواهد ذهن خود را تغییر دهید.

رودی جولیانی ضربات مغلوب ساختن پیشی جستن 'ممیزی' بهانه ای در اظهارنامه مالیاتی

آخرین اوت ونس را با صدور احضاریه به Ncmec رئیس جمهور شرکت حسابداری به عنوان بخشی از این تحقیقات به صدا در نیاوردن پول پرداخت گفته شده به چند زنان قبل از انتخابات 2016. رئیس جمهور را رد کرده است داشتن امور با این زنان اما ونس گفت: سوابق مالی قدمت آن به سال 2011 بسیار مهم برای دیدن اگر سوابق کسب و کار و تحریف شده و اگر هر گونه مالیات قوانین نقض شده است.

در یک 7-2 تصمیم گیری در جولای 9, دیوان عالی کشور, طرفه با ونس در اعتقاد به این که تهمت نباید مطلق ایمنی به عنوان یک رئیس جمهور نشسته. اما آنها فرستاده شده پرونده را به دادگاه های پایین تر برای تصمیم نهایی در مورد خاص حکم و موضوع است. این تصمیم به معنی تهمت تیم حقوقی حق به تاخیر انتشار سوابق خود را قبل از این مورد است که در نهایت حل و فصل شود—که می تواند رخ دهد پس از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

در روز پنج شنبه, ویلیام Consovoy یکی از رئيس جمهور وکلا تحت فشار قرار دادند در برابر ماررو را شک و تردید با این استدلال که ونس را "شدید بیش از حد گسترده ای حکم" بود و نه متناسب با DA اصلی بررسی شد و به جای "کپی کلمه به کلمه" از کمیته های کنگره نیز به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی.

او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "است که هنوز هم بررسی حکم" و تیم او هنوز تصمیم نگرفته چه استدلال آنها برنامه ریزی برای جمع آوری در یک اصلاح شکایت علیه ونس را درخواست. خواستار اقدام قانونی یک "سفر ماهیگیری," Consovoy استدلال تهمت بود "یک هدف به دلایل سیاسی."

سوپریمز: NY می توانید مغلوب ساختن پیشی جستن, اظهارنامه مالیاتی, اما نه خانه Dems

او اضافه کرد که در حالی که ماررو مجاز ونس را بررسی اینکه آیا تهمت و شرکت خود را نقض قوانین ایالتی با hush-پول پرداخت او در حال حاضر باید "تمرکز در حکم خود" و باریک دامنه آن است.

دستیار دادستان منطقه کری دان ضربه پشت این استدلال که رئیس جمهور و تیم حقوقی ارائه نمی دهد "تنها یک قرائت از یک واقعیت جدید" که نوسان قاضی اصلی حاکم و تاکید کرد که "عدالت به تاخیر افتاد این است که عدالت را تکذیب کرد."

"آنچه رئیس جمهور وکیل است که به دنبال در اینجا این است که تاخیر" دان گفت که رئیس جمهور دستیابی به نوعی "مصونیت مطلق" هر روز که می رود توسط. "این طرح دعوی در دادگاه است و تاخیر ما مجموعه ای از شواهد. قبول کنیم که رئیس جمهور حق دارد که به بیان هر گونه ادعا می کند به جز قانون اساسی ایمنی. اما هیچ ویژه افزایش استاندارد است. آن را مانند او یک مدیر عامل."

در حالی که این قاضی فدرال ساخته شده هیچ احکام در روز پنج شنبه او تایید برنامه دو قانونی احزاب قبلا در موافقت کرده بود. رئیس جمهور را هر چه استدلال او می خواهد در مورد این حکم در یک جلسه در اواخر این ماه.

"ما موقعیت های خود, افتخار, است," آن را در "" دان " میگوید.

این جلسه یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا مشترک تسلیم یادداشت با دا دفتر خود را تجدید سال تلاش برای جلوگیری یا محدود ونس دسترسی به رئیس جمهور را ثبت کرد. در این یادداشت که وکلا استدلال ونس را حکم بود که با انگیزه های سیاسی و بیش از حد وسیع است.

"رئیس جمهور نباید مورد نیاز برای مثال به طرح دعوی حکم وسعت و یا اینکه آیا آن صادر شد در ایمان بد بدون درک ماهیت و دامنه تحقیقات و چرا دادستان منطقه باید تمام اسناد و مدارک او خواستار" رئیس جمهور وکلا گفت: در 10 صفحه یادداشت. "احزاب به احتمال زیاد اختلاف نظر در مورد مناسب محدوده کشف شده است."

منهتن دا سایرس ونس را مغلوب ساختن پیشی جستن مورد لولا در اظهارنامه مالیاتی

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است حاضر به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را برای سال های واژگون شدن یک سابقه تنظیم قبلی شش رئیس جمهور. او استدلال در دادگاه منطقه ای فدرال در نیویورک است که او نمی تواند subpoenaed در یک پرونده جنایی چرا که او یک رئیس جمهور نشسته. رئیس جمهور از دست چند مناقصه در سال گذشته در دادگاه های پایین برای جلوگیری از احضاریه.

"دوری می گزیدند مفهوم مصونیت از شخص پادشاه انگلستان و مرزهای پادشاه محافظ صفحه نمایش پوشش تاج را از اقدامات قانونی بررسی بنیانگذاران disclaimed هر مفهوم است که قانون اساسی به طور کلی اعطا همین طور همه جانبه ایمنی بر رئیس جمهور" ماررو نوشت: در یک ماه اکتبر 2019 نظر انکار مغلوب ساختن پیشی جستن بلوک و یادآوری به رئیس جمهور و تیم حقوقی که رئیس جمهور است نه حق.

شبیه به استدلال خود را در برابر کشت از کمیته های کنگره که می خواست خود را سرمایه گذاری سوابق تهمت استدلال کرد که حرکت های قانونی سعی "را وادار به تولید یک نوار از رئیس جمهور اطلاعات مالی شخصی." تیم حقوقی خود را ناودان ونس برای "تیز refus[ing] برای از بین بردن رئیس جمهور به عنوان یک هدف برای کیفرخواست."

روز پنجشنبه دان تاکید کرد رئیس جمهور وکلا تا به حال بیش از یک سال به حفاری به حقایق تحقیقات خود را دارد "اقدام به آزار و اذیت."

او همچنین تاکید کرد که درخواست خود را برای این حکم این بار نه ماده دوم قانون اساسی—که ایجاد شاخه اجرایی دولت فدرال است. او گفت که هیچ بار به دلیل "Ncmec حکم است و نه حتی در خدمت رئیس جمهور. او نه پاسخ به آن."

"در حال حاضر که ایمنی ادعا می کند از بین رفته اند او حتی نمی باید ایستاده ادعا می کند که فقط متعلق به Ncmec. من فکر نمی کنم کشف ضروری خواهد بود" دان گفت.

یک روز پس از جولای 9 دیوان عالی کشور پیروزی ماررو خواسته هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا و دادستان منطقه تیم به او اطلاع از اینکه آیا اقدام دیگری مورد نیاز بود در این تصمیم مهم.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا در چهار شنبه یادداشت نشان داد آنها به طرح استدلال می کنند ونس را احضاریه باید مسدود شود در حالی که دادستان منطقه گفت ماررو که رئیس جمهور تیم در تلاش برای ضربه گذشته محدودیت ها از حکم دادگاه عالی. هر دو طرف این توافق, رییس جمهور باید به چالش های جدید به احضاریه توسط ژوئیه 27.

"این است که رئیس جمهور موقعیت است که بیشتر اقدامات لازم" مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا گفت: در این یادداشت. "در آن رسیدگی رئیس جمهور خواهد شد فایل دوم اصلاح شکایت که در آن او را بالا خواهد برد استدلال که دیوان عالی کشور برگزار شد که ممکن است او را در بازداشتگاه."

در چهارشنبه ونس را نیز خواسته ماررو در مفصل یادداشت به سفارش رئیس جمهور به فایل هر گونه بحث های اضافی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به منظور از دست دادن نیست شواهد "به عنوان یک نتیجه از محو خاطرات و یا اسناد را از دست داده و خطر که قابل اجرا اساسنامه محدودیت ها می تواند به پایان می رسد." دفتر دادستان منطقه نیز خواسته دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه بلافاصله پس از انتشار حکم خود برای کاهش دادگاه فدرال هشدار داد که تاخیر یک فرایند است که به طور معمول طول می کشد تا 25 روز می تواند در خنثی کردن توانایی برای تشکیل پرونده از اتهامات جنایی.

"اگر رئیس جمهور به هر چیزی در سمت چپ به می گویند که هم اکنون توپ در دادگاه خود" دفتر دادستان منطقه نوشت.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب