همین حالا تعداد تا کنون شاهد مغلوب ساختن پیشی جستن 'باغ آمریکایی قهرمانان

در جهت عقربه های ساعت از پایین سمت چپ: تندیس از فردریک داگلاس مارتین لوتر کینگ جونیور هنری رس بیلی گراهام و رو

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399
در جهت عقربه های ساعت از پایین سمت چپ: تندیس از فردریک داگلاس مارتین لوتر کینگ جونیور هنری رس بیلی گراهام و رونالد ریگان Harriet Tubman, بنجامین فرانکلین و آملیا ارهارت با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بالا. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP گتی ایماژ (2), AP, Reuters, گتی ایماژ AP گتی ایماژ AP گتی ایماژ)

با من تماس گرفت اما من یک احساس ملی باغ آمریکایی قهرمانان اعلام شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه هرگز خاموش — و یا به — زمین حتی اگر او قرار داده نمی شود و او پسر در قانون مسئول آن است.

که تا حدودی البته شناخت از بی کفایتی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که به ریاست حماسی بهداشت عمومی در بلایا و که امضای مرز دیوار ابتکار هدایت Jared کوشنر است اقدام در نرخ حدود 1 مایل در هر سال جدید, ساخت و ساز, شمارش نیست ارتقاء به موانع موجود. که فقیر است رکورد که در آن برای شروع یک پروژه است که حتی اگر آن آغاز شد و فردا خواهد کشش خوبی به دولت بعدی و یا فراتر از آن: مهلت تکمیل است "250 سالگرد اعلام استقلال در جولای 4, 2026."

اما آن را نیز نشان دهنده تجربه خود من به عنوان من تصور کشیدن خانواده من در یک نگاه مجموعه ای از میهنی مجسمه. ("نگاه کودکان و نوجوانان! این ... هنری رس!") این سیل از iconoclasm که فوران کرده است در آمریکا و خیابان ها و میادین و پارک ها و آورده پایین نه فقط Robert E. Lee اما جورج واشنگتن و توماس جفرسون و حتی به ظاهر بدون ابهام در آمار و ارقام مانند طرفدار الغای برده داری ماتیاس بالدوین باعث می شود یک هدف وسوسه انگیز برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما این ممکن است بهترین زمین که در آن به مبارزه با سمت خود را از ادامه جنگ فرهنگ با در نظر گرفتن موضع در برابر "حمله به جمعی ما حافظه ملی است."

اما ضربه خود را قابل درک است. ایجاد یک مقام رسمی ایالات متحده سالن از شهرت امن خواهد شد شهرت را از بتسی راس و بنجامین فرانکلین از تغییر سیاسی بادها کمتر از یک در Cooperstown, n. y., حفظ برای سنین خاطرات تد ویلیامز و روبرتو کلمنته. قرار دادن مجسمه ها همه در یک مکان زیر چشم از پارک ملی پلیس آنها را امن نگه دارید از اوباش به دنبال "بی حرمت مشترک ما ارث." و الزام است که این آثار باید "واقعی و یا واقع بینانه نمایندگی از افراد آنها مجسم نه انتزاعی یا مدرن بازنمایی" به نظر می رسد در نظر گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که آنها منعکس کننده احساسات زیبایی شناختی از طبقه متوسط که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن. آن را باید تکان دهنده برای او از خواب بیدار در کاخ سفید در روز اول خود را به عنوان رئیس جمهور و پیدا کردن مشخصات توسط غول سفید سنگ هرمی شکل سنگی از بنای یادبود واشنگتن.

این نیز تصادفی نیست که تهمت خود را اعلام روز از سفر خود به کوه راشمور که مجموعه استاندارد برای میهنی, مجسمه سازی, جذب 3 میلیون بازدید کننده در سال به gawk در آن enormous, bas-relief ریاست جمهوری سر. اما هر آنچه که شما ممکن است فکر می کنم از Gutzon Borglum به عنوان یک هنرمند و یا انتخاب خود را از افراد به افتخار مقیاس کار اعمال خود نوع kitschy شیفتگی; کلمه "به یاد ماندنی" می تواند ابداع شده است با کوه راشمور در ذهن است. مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام نمی کند تصریح اندازه مجسمه او پیش بینی برای باغ از قهرمانان اما بعید است که هر یک از آنها خواهد بود 465 فوت قد تقریبی مقیاس که در آن کوه راشمور چهره ها حک شده است.

رئیس جمهور تهمت حضور Mount Rushmore استقلال روز آتش بازی جشن در داکوتای جنوبی در روز جمعه. (تام برنر/فردا نیوز)

نه احتمالا خواهد شد و هر یک از آنها صحبت می کنند و یا حرکت است که منحصر به فرد و بسیار parodied از ویژگی های سالن از رئیس جمهور در والت دیزنی جهانی که در خانه های زندگی به اندازه animatronic چهره همه آنها از جورج واشنگتن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن رقم اضافه شد در سال 2017, بسیاری از مردم فکر می کردند این بیشتر شبیه Jon Voight نشان دادن چالش و تلاش واقعی سه بعدی نمایندگی از مردم واقعی است.) در هنگام سفر و اوقات فراغت مجله رتبه 56 سواری و جاذبه های این پارک سالن از رئیس جمهور آمد در 48th با نماد که "آن را تقریبا به عنوان خسته کننده به عنوان شهرت است که در آن پیش می آید."

البته باغ قهرمانان نمی تواند محدود به همان ضرورت به جاوید William Henry Harrison, James Buchanan و وارن هاردینگ در میان دیگر سوم-لایه رئیس جمهور. منظور اجرایی تعیین شده 30 اولیه آفرین (شمارش اورویل و ویلبر رایت کسانی هستند که ذکر شده هم به عنوان یکی).

این لیست نشان دهنده شدید تلاش در حوزه سیاسی ورود به سیستم-نورد متعادل ادای احترامات به همه فن حریف جناح راست قهرمانان — رونالد ریگان بیلی گراهام و ژنرال داگلاس مک آرتور — با یک نسبتا anodyne لیست مترقی آیکون (Jackie Robinson, Martin Luther King, Jr., Harriet Tubman). برخی از گزینه ها به نظر می رسد منحصر به فرد (Dolley مدیسون) یا pandering (فردریک داگلاس یک انتخاب واضح بر روی میدهند اما احتمالا نیز گنجانده شده است را برای مغلوب ساختن پیشی جستن را بدنام شد که در آن او به نظر می رسید به درک داگلاس درگذشت در سال 1895) و یا شامل یک ایدئولوژیک نقطه.

شد Antonin Scalia, تنها دیوان عدالت به برش را واقعا مهم تر شکل از جان مارشال ارل وارن و یا سیاه برای اولین بار عدالت ترگود مارشال یا اولین زن ساندرا روز اوکانر? کسی در کاخ سفید به نظر می رسد که برداشت بیشتر یا کمتر به طور تصادفی یک کتاب در مورد آمریکایی حمل و نقل هوایی برای الهام: علاوه بر برادران رایت, لیست شامل آملیا ارهارت — اساسا یک شیرین کاری حال پرواز که معروف برای گرفتن از دست داد — و محکوم شاتل فضایی فضانورد Christa McAuliffe.

آملیا ارهارت با هواپیما در حدود سال 1935. (گتی ایماژ)

آیا این دسته از "اوایل قرن 19 پیشگامان" نیاز به حضور هر دو دانیل بون و Davy Crockett (که آن را باید به ذکر است خود را اختصاص داده شده سوار در دیزنی جهان)? در لیست فقط 30 بود که در آن لازم است شامل هر دو مک آرتور و جورج پاتون در جنگ جهانی دوم ژنرال توجه طلبی خود? آنها واقعا مهم تر از گفتن دوایت آیزنهاور معمار از پیروزی متفقین در اروپا که یادبود در واشنگتن متوقف شده است با جنجال برای چندین دهه ؟

آمار و ارقام مرتبط با کنفدراسیون در حال آشکار با عدم وجود خود را آشکار برگشت از مغلوب ساختن پیشی جستن موقعیت پس از سال 2017, هنگامی که پاسخ خود را به تظاهرات در Charlottesville, Va., به دفاع از "مردم که رفت چرا که آنها احساس بسیار به شدت در مورد این بنای تاریخی به Robert E. Lee — عمومی بزرگ که آیا شما آن را دوست دارم یا نه."

هر آمریکایی به چپ کردن لیست — می گویند, Mark Twain, توماس ادیسون, امیلی دیکنسون, John F. Kennedy, Georgia o'keeffe, Jim Thorpe, الا فیتزجرالد, دانیل وبستر یا یوجین اونیل — هنوز هم می تواند واجد شرایط زیر باز بند پوشش "تاریخی قابل توجهی آمریکایی ها ... که کمک مثبت به آمریکا در طول تاریخ ما" مانند "پدران موسس کسانی که مبارزه برای لغو برده داری و یا در شرکت راه آهن زیرزمینی, قهرمانان, ایالات متحده آمریکا نیروهای مسلح دریافت کنندگان کنگره مدال افتخار یا مدال ریاست جمهوری آزادی دانشمندان و مخترعان و کارآفرینان و رهبران حقوق مدني مبلغان و رهبران مذهبی پیشگامان و کاشفان افسران پلیس و آتش نشانان کشته و یا زخمی در حین انجام وظیفه" و یک دوجین یا بیشتر دیگر دسته بندی ها استقبال تقریبا تمام طیف از انسان گرفته است.

Samuel L. کلمنس شناخته شده با نام قلم مارک تواین در یک عکس گرفته شده در حدود سال 1905. (تاریخ جهانی بایگانی/گتی ایماژ)

"هیچ کدام را کامل زندگی می کردند زندگی" اجرایی به منظور تصدیق میکند "اما تمام خواهد شد به ارزش ارج نهادن به یاد و مطالعه است."

هر آنچه که ممکن است فکر می کنم از Scalia قضایی فلسفه وجود ندارد و سوال خود را در زندگی و دیدگاه ها و ارزش مطالعه حتی پس از گفتن بتسی راس. منظور این است که صریح و روشن در مورد ارزش آموزشی مجسمه خواستار آنها را "سکوت معلمان در فرم جامد سنگ و فلز است." اما در سکوت است که دقیقا چه چیزی باعث مجسمه های مشکل ساز به عنوان یک راه برای درک و انتقال تاریخ است.

آنها علامتها که نقطه تنها در یک جهت به گذشته قطع در صورت اعتراض ترکیب هیچ یک از نکات دقیق وظریف که واقعی مورخان را به زندگی مردم مانند جفرسون و لینکلن. جای تعجب نیست که آنها بسیار الهام بخش خشم.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان 'درخشان شهر بر روی تپه'

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب