Dr Birx گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه آوریل که coronavirus به زودی از بین رفته و تحت تاثیر دولت فشار برای بازگشایی اقتصاد و بلند مستند

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx صحبت می کند در طول روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 21 سال 2020 است. رویترز/جاناتان ارنست

جاناتان ارنست/ایسنا

  • دکتر دبورا Birx این افسر ارشد پزشکی در کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در ماه آوریل که این ویروس به احتمال زیاد به زودی از بین برود, گزارش نیویورک تایمز در روز شنبه.
  • بر اساس این گزارش Birx اعتقاد ما به دنبال همان مسیر به عنوان ایتالیا با افزایش شدید موارد به دنبال کاهش تدریجی.
  • ارزیابی های خوش بینانه ارائه شده توسط Birx گزارش تحت تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای بازگشایی اقتصاد و بلند مستند.
  • دکتر Anthony Fauci, یکی دیگر از بالا عضو وظیفه نیروی ادعا کرده است که ایالات متحده برداشته مستند خیلی زود منجر به عفونت نرخ صعود به سرعت پس از هفته کاهش است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دکتر دبورا Birx این افسر ارشد پزشکی در کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: برگ برنده دولت در ماه آوریل است که در دراز مدت مشکلی برای U, گزارش نیویورک تایمز.

Birx ادعا کرد که این ویروس در ایالات متحده را دنبال همان مسیر به عنوان آن را در ایتالیا با یک افزایش شدید در عفونت پس از یک کاهش تدریجی در عفونت.

خوش بینانه تصویر ارائه شده توسط Birx شد بنا به گزارش استقبال تهمت مقامات دولت به عنوان رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند به صورت متحده به بلند مستند و اقدامات و اقتصاد به دنده تا پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

اما همه چیز نیست به نوبه خود در راه Birx ادعا کرد که آنها را با میزان عفونت به شدت افزایش متحده پس از برداشته مستند اقدامات با عجله در حالی که عفونت نرخ بالا باقی مانده است.

در ایتالیا, مستند اقدامات دیگر به طول انجامید و شد اعمال شده به صورت یکنواخت در سراسر کشور است. آنها معرفی شدند تدریجی در ایالات متحده با کشورهای مختلف تحمیل سپس بلند کردن آنها در نقاط مختلف است.

بر اساس این گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال متحده مسئول coronavirus اقدامات کنترلی برای فرار از مسئولیت و عواقب سیاسی.

"همکاران توصیف او به عنوان اختصاص داده شده به بهداشت عمومی و کار خودش را به خستگی برای دریافت اطلاعات درست اما او بر اساس مدل ارزیابی با اینحال شکست خورده به حساب حیاتی متغیر: چگونه آقای تهمت عجله به اصرار بازگشت به حالت عادی کمک خواهد کرد فروختن اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر که پایین نگه داشتن اعداد" گزارش شده است.

Birx انتقاد قرار گرفته بود در ماه مارس پس از پرخرج ستایش تهمت درک از علم و توجه به جزئیات در اظهارات به خبرنگاران گفت. هفته بعد فیلم او را دستگیر مبارزه برای مهار شوک خود به عنوان رئیس جمهور تبلیغ یک سری از خطرناک یا اثبات نشده درمان برای درمان coronavirus از جمله تزریق مواد ضد عفونی کننده.

با ما ضبط از 70000 مورد جدید از coronavirus در روز جمعه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز رئیس جمهور بارها و بارها به دنبال به تطهیر داده دروغ ادعا که افزایش موارد نتیجه از ما تست بیشتر مردم برای ویروس.

رئیس جمهور است و دیگر به دنبال مشاوره در ویروس از برترین مقامات بهداشت عمومی مانند دکتر Anthony Fauci دیگر عضو کلیدی نیروی کار. Fauci به تازگی گفت: بار مالی است که او تا به حال صحبت برای مغلوب ساختن پیشی جستن از اوایل ماه ژوئن است.

Birx فرمانی به فرض کنترل روز به روز در حال اجرا از نیروی کار سی ان ان گزارش داد روز جمعه به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با Fauci همچنان رو به وخامت است.

"رئیس جمهور تهمت و اقدامات جسورانه خود را از همان ابتدا از این بیماری همه گیر در تضاد کامل به انجام هیچ چیز دموکرات و چپ رادیکال که فقط شکایت و انتقاد و محکوم کردن هر چیزی این رئیس جمهور می کند و برای حفظ این کشور" سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: بار.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب