درس بزرگترین چادر مسافرتی من

چادرهای مسافرتی به دلیل وزن پایین و حمل آسانی که دارند میتوان آنها را به راحتی در کوله پشتی خود قرار دهید و د

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

چادرهای مسافرتی به دلیل وزن پایین و حمل آسانی که دارند میتوان آنها را به راحتی در کوله پشتی خود قرار دهید و در هر کجای مسیر پیادهروی یا هر نقطه مسافرت چادر خود را برپا کرده و ساعاتی را با خیالی آسوده به استراحت بپردازید. در این شهر انواع هتل های پنج ستاره، چهارستاره، سه ستاره و پایین تر و انواع هتل آپارتمان با امکاناتی مثل اتاق های معمولی و کانکت(اتاق هایی که به همدیگر راه دارند) و سوئیت های متنوع وجود دارند. چادرهای تولیدی توسط این برند اغلب از جنس پلی استر میباشد، که با استفاده از پایه هایی از جنس آلومینیوم و یا فایبرگلاس به خوبی می تواند در جهت نیازهای شما گامی عملی بردارد. بیشتر چادرهای مسافرتی فخر ایران از بدنهای با پارچههای شمعی چون پلی استر، پلی اورتان، آکسفورد تولید شده است که بسته به میزان درصد پارچهها میتوان گفت که محصول کاملا ضد آب است یا خیر، اما بیشتر محصولات فخر ایران از بدنه کاملا ضد آب ساخته شده است. شکل هرمی و مثلثی این چادرها کاملا شبیه به چادرهای سرخپوستی می باشد . این برند مطرح جهانی با کیفیت بالای محصولاتی که روانه بازار می کند به خوبی توانسته است جای خود را در میان هواداران محصولات کمپینگ باز کند و از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

This data has be᠎en wri​tt​en with the he᠎lp ᠎of GSA C on tent G en erat or DE​MO!

فخر ایران با تجربه کاری بسیار بالای خود اقدام به تولید چادرهای مسافرتی با کیفیت ایرانی کرده است که خرید چادر مسافرتی این مارک برای کسانی که به دنبال خرید چادر مسافرتی ایرانی هستند توصیه میشود . برند کووآ نیز یکی دیگر از برندهای مطرح جهانی در زمینه تولید محصولات کمپینگ به ویژه تولید چادرهای مسافرتی میباشد که در سالهای اخیر به آوازه جهانی رسیده و این شهرت جهانی را بدون شک مدیون کیفیت بالای چادرهای تولیدی میباشد. کمپانی فرینو برندی ایتالیایی می باشد که در سال 1870 فعالیت خود را آغاز کرده است و حال در سال جاری یکی از رقیبان پر آوازه برای کسب رتبههای تک رقمی در میان تولید کنندگان چادرهای مسافرتی می باش. برند تولید لوازم کمپینگ و مسافرتی کلمن از دیر باز در زمینهی تولید محصولات درجه یک لوازم کمپینگ شروع به فعالیت کرده است. این برند تولید کننده لوازم کمپینگ و چادرهای مسافرتی از محبوبیت بالایی به دلیل تولید محصولات با کیفیت برخوردار است و روند رو به رشد خود را به خوبی طی میکند و هر روز بر کیفیت کالاهای خود با بهره گیری از مهندسان با تجربه افزوده است. هاسکی علاوه بر تولید محصولات کمپینگ یکی از پیشتازان در عرصه ی تولید چادرهای مسافرتی میباشد که چادرهای تولیدی در این کمپانی از کیفیت ساخت فوق العاده به همراه طراحی مهندسی شده برخوردار است.

کمپانی بلک دایموند به صورت تخصصی در زمینه تولید چادرهای مسافرتی کوهستانی فعالیت میکند و کیفیت چادرهای مسافرتی تولیدی توسط این برند جهانی فوق العاده میباشد . همچنین چادر های مسافرتی تولیدی توسط این برند به خوبی از نفوذ آب تا 3000 میلی متر جلوگیری کرده و عملکرد فوق العاده ای را از خود نشان میدهند. این نوع سازه راهاندازی بسیار سادهای دارد اما حجم و وزن بسته بندی نسبتا بالاتری را دارد، اما از آن جا که محصولاتی ضد آب و همچنین ارزان قیمت هستند در میان مردم محبوب هستند. چادر های نایلونی در وزن های مختلفی در بازار هستند که گاهی تشخیص آن ها سخت است، اما می توان با لمس آن ها این موضوع را تا اندازه ای متوجه شد. مزایای چادر مسافرتی فنری در قیمت ارزان و نصب سریع آن، بدنه ضد آب، ضخامت بدنه، دوخت مناسب و استاندارد این کالا است، همچنین از معایب این نوع چادر مسافرتی حجم زیاد بسته بندی، وزن سنگین، شکستن فنر داخلی در اثر فشار باز و بسته شدن روش اشتباه است. تمامی این سوالها و حتی سوالهای بیشتر از جمله موضوعاتی میباشد که برای طرفداران سفر و همچنین کمپینگ پیش میآید . Da ta w᠎as creat​ed  by G᠎SA C onte​nt G​enerat or  DEMO !

بهترین چادر مسافرتی میبایست چیزی بیش از یک پناهگاه باشد، مانند خانهای جنگلی که در آن احساس راحتی داشته باشید، از حشرات در امان باشید، به راحتی کتاب بخوانید، چرت بزنید و یا حتی با دوستانتان در آن قرار بگذارید. این برند پیشینهای آمریکایی و سابقهای طولانی مدت دارد که به تدریج کیفیت محصولات تولیدی را بالا برده و در میان هواداران لوازم کمپینگ از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. چادرهای برند ایزی کمپ نسبت به سایر برندهای تولید لوازم کمپینگ ارزان تر میباشد و در عین ارزانی از کیفیت ساخت ایدهآلی نیز برخوردار میباشد، از همین رو به خوبی توانسته است به فروش فوق العادهای دست پیدا کند. کلمن یکی از برترین برندهای تولید لوازم کمپینگ میباشد. شرکت چادر سازی هلال که بیشتر چادرهای مسافرتی خود را برای سازمان هلال احمر تولید میکند یکی از برترین و بهترین مارکها و برندهای ایرانی است که کیفیت چاد های آن زبانزد است. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به بررسی انواع برندهای چادر مسافرتی بپردازیم و شما را با خصوصیات چادرهای مسافرتی بیشتر آشنا نماییم پس در ادامه این راه و با بررسی و تحلیل بهترین مارک چادر مسافرتی همراه ما باشید.

آخرین مطالب