دوشس کیت می شود دست خود را کثیف کاشت باغ در کودکان آسایشگاه

کمی هوای تازه! دوشس کیت مخفیانه پیوست خانواده ها از شرق آنجلیا کودکان را Hospices (هر) در نورفولک به بوته حسی

توسط KETABKHOOOON در 8 تیر 1399

کمی هوای تازه! دوشس کیت مخفیانه پیوست خانواده ها از شرق آنجلیا کودکان را Hospices (هر) در نورفولک به بوته حسی باغ در گوشه مرکز یک موسسه خیریه را هدف ساخته شده hospices.

دوشس کمبریج, 38, وارد در این مرکز در روز پنج شنبه 25 ژوئن با گیاهانی که او شخصا برداشت در فکنهم مرکز باغ یک هفته زودتر. کیت کار می کرد با یک داوطلب باغبان کارکنان در تاسیسات و هر دو خانواده "برای کمک به ایجاد یک فضای که ارائه لذت برای کودکان و خانواده های حسی با استفاده از گیاهان مانند اسطوخودوس خلیج و رزماری" کاخ کنزینگتون در بیانیه ای گفت.

هر یک از این آسایشگاه حسی زمینه ارائه ابزار برای استراحت کودکان که قادر به صحبت می کنند و آنها را فراهم می کند با دیگر روش های ارتباطی است. کیت بوده و حامی هر که فراهم می کند پشتیبانی برای خانواده و فرزندان خود را با شرایط تهدید کننده حیات پس از سال 2012 است.

سفر مشخص شده در پایان از کودکان آسایشگاه هفته است که با هدف جمع آوری کمک مالی برای کودکان hospices در انگلستان کیت بزرگداشت این مناسبت با یک نامه سرگشاده به آسایشگاه کارکنان و خانواده ها که نیاز به خدمات خود را.

"مراقبت و پرورش است که به شما ارائه کودکان و خانواده های غیر قابل تصور ترین شرایطی است که فقط در هیبت الهام بخش," او نوشت. "من همچنین می خواهم به پرداخت ادای احترام به تمام کسانی که در خانواده ها وجود دارد که در حال مراقبت و مراقبت از کودک با زندگی محدود کردن بیماری است. شما انجام بسیاری از کار های فوق العاده ای و من می دانم آن را به خصوص در لحظه تا افکار من از رفتن به همه شما."

با توجه به خورشیدکیت نشان داد در طول سفر که دو نفر از فرزندان او به ارث مادر خود را سبز نما.

"بچه ها واقعا لذت بردن از خود را در حال رشد گل آفتابگردان لوئیس "برنده تا جورج کمی بد خلق که در مورد" او گفت:. کیت و پرنس ویلیام, به اشتراک گذاری, پرنس جورج, 6, شاهزاده خانم شارلوت 5 و شاهزاده لویی, 2.

این زوج سلطنتی تنظیم شده به مبارزات مدرسه در منزل در میان coronavirus قرنطینه. دوک کمبریج, 38, باز کرد تا در مورد چالش هایی که با آنها مواجه ایم در جدید مستند بی بی سی , فوتبال, شاهزاده ویلیام و سلامت روان.

"مدرسه در منزل است سرگرم کننده نیست؟" ویلیام شوخی. "شما شروع به نگرانی در مورد چگونه شما به یاد داشته باشید از روز مدرسه خود را هنگامی که شما نمی توانید انجام دهید ریاضی سوالات در خانه."

در پایین حرکت برای دیدن عکس ها از کیت مراجعه به هر یک.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن