Dwayne Johnson عظیم یخ بستنی و مغز گردو را 'زندگی خود را تغییر دهید'

بستنی بستنی و مغز گردو اهداف! Dwayne "The Rock" Johnson جشن ملی بستنی در روز پنج شنبه, جولای 19, تنها راه او م

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

بستنی بستنی و مغز گردو اهداف! Dwayne "The Rock" Johnson جشن ملی بستنی در روز پنج شنبه, جولای 19, تنها راه او می داند که چگونه با یک دسر که موفق به رقیب برخی از حماسه وعده های غذایی تقلب.

"نیمه شب ice cream & @teremana حمله 🍨🥃😈," 48 ساله ستاره مزبور یک Instagram تصویری از آشپزی خود را ایجاد, شناخته شده به عنوان "@saltandstraw @teremana یخ بستنی و مغز گردو کرم."

Dwayne Johnson Massive Ice Cream Sundae Will Change Your Life
حسن نیت ارائه میدهد Dwayne Johnson/Instagram

به عنوان داد و بیداد , ستاره توضیح داد: در شروع بستنی و مغز گردو-ساخت کلیپ: "رسما از آن است که ملی بستنی در روز است. نه تنها آن است که ملی, بستنی, بعد, اما آن را نیز من تقلب بعد."

با توجه به بازی تیتان میزبان منحط دسر ساخته شده است با سه طعم های مختلف از نمک و کلش بستنی — پنیر بز marionberry habanero دو برابر وانیل و شکلات چسبناک یکجور دوربین عکاسی — که در عمل به عنوان درمان شیرین پایه. او همچنین اشاره کرد که habanero در اولین عطر و طعم می دهد ظرف یک "واقعا جالب و پا زدن."

Dwayne Johnson Massive Ice Cream Sundae Will Change Your Life
Dwayne Johnson. دیوید فیشر/شاتر

درست "سحر و جادو" از بستنی و مغز گردو, اما برخی از Baywatch ستاره خود Teremana تکیلا که او بخش را به یک شیشه ریخته و به طور مستقیم در بالای کوه یخ کرم.

بعدی با شکوه بود "فوق العاده" لوبیا وانیل, خامه, و همچنین به عنوان "دو رویداد اصلی" — Teremana تکیلا تزریق شربت کارامل. با توجه به سابق WWE ستاره های شیرین علاوه بر این برای اولین بار در نوع خود است.

"این بهترین خدمت گرم است و این بسیار گرم" جانسون توضیح داد که او spooned این شربت کارامل بیش منجمد وعده غذایی. "من سعی کردم این اوایل امروز در یک نمک و نی Teremana بستنی شناور و این مسخره است."

به عنوان او در زمان یک طعم و مزه محصول نهایی با تمام لایه ها حتی اطلاعات مرکزی ستاره شد شگفت زده چقدر خوب و مغز گردو بود. "این شگفت انگیز است," او گفت: با خنده. "من میخوام به یک لحظه با خودم. این خوب است."

کالیفرنیا بومی تصریح کرد: کسانی که احساسات در این ویدئو را عنوان و اضافه کرد: "این خواهید زندگی خود را تغییر دهید – شما در حال خوش آمدید. لذت بردن از وعده های غذایی تقلب, دوستان من."

تا آنجا که وعده های غذایی تقلب این است که یکی از جانسون عجیب ترین خلق نشده است. در San Andreas ستاره که او نیز دوست دارد ضخامت برش از Brioche نان تست فرانسوی و عظیم سوشی پلاتر گفت: محصولات غذایی و شراب در ماه مه که خود هفتگی وعده های غذایی تقلب به طور معمول حاوی کالری بیشتر از فرد به طور متوسط می خورد در دو روز. "آن را به پنج و 6000 [فسفر]" او گود با یک لبخند در زمان. "من سعی کنید به آن را به عنوان سرگرم کننده به عنوان امکان پذیر است و [وجود دارد] تعداد زیادی از آن."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب