سرمقاله: آتلانتا پلیس کشته شدن یک مرد سیاه و سفید بودن, مست, در وندی

یک تصویر گرفته شده از یک بدنه دوربین را نشان می دهد Rayshard بروکس صحبت کردن با یک آتلانتا افسر پلیس است. (آتل

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399
یک تصویر گرفته شده از یک بدنه دوربین را نشان می دهد Rayshard بروکس صحبت کردن با یک آتلانتا افسر پلیس است. (آتلانتا اداره پلیس از طریق آسوشیتد پرس)

کشنده و کاملا نیازی تیراندازی پلیس از Rayshard بروکس اواخر جمعه در یک وندی پارکینگ در آتلانتا باعث می شود آن را سخت تر برای مقابله با رشد "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" جنبش استدلال می کند که نه برای اصلاحات اما تا حد زیادی جایگزین مسلح اجرای قانون است.

در واقع ما ادامه خواهد داد برای به پلیس و به همین دلیل است که ما باید برای حفظ خواستار بهتر پلیس استخدام آموزش تاکتیک های استاندارد و اقدامات پاسخگویی. بهبود در پلیس و قوانین حاکم بر پلیس باید تولید حرفه ای تر و بیشتر مسئول اجرای قانون و افسران که کمتر مرتکب اعمال نیروی بیش از حد با وجود خشن متوسط 1000 قتل توسط پلیس هر سال در ایالات متحده, اما defunders را قانع کننده نقطه. چگونه بسیاری از مردم مانند بروکس یا جورج فلوید یا Breonna تیلور یا Ezell فورد باید بمیرد در حالی که ما در انتظار کافی بهبود در رفتار ،

بروکس بود 27 ساله سیاه پدر چهار که خوابش برد در ماشین خود را در یک وندی درایو-از طریق. ماموران وارد شدند و از او خواست به حرکت به یک فضای پارکینگ ، شاید که می توانست پایان آن اگر چه به نظر می رسد که بروکس بود مست. اجازه دادن به او را از خواب آن را خاموش خود را در پارک ماشین ممکن است شده اند اما اجازه دادن به او را نمی خواهد — و افسران می تواند و نه می دانم که اگر او تلاش خواهد بود به درایو صفحه اصلی هنگامی که آنها به سمت چپ. می تواند آنها را ارائه داده اند به تماس با خانواده خود? می تواند آنها را ارائه داده اند به رانندگی او را به خانه خود را ؟ پلیس را به خوبی ممکن است استدلال می کنند که نمی کنند. پلیس منتقدان را به خوبی ممکن است به توافق برسند.

به طوری که آنها را سنتی پلیس کار آنها تجویز یک هوشیاری را چک کنید, که بروکس شکست خورده و آنها اقدام به دستبند او را. مقامات می گویند او در برابر زمان یک افسر تیزر و شروع به اجرا و یکی از افسران او در پشت.

آن جمعه روز قبل از او فرزند ارشد دختر 8th روز تولد. پسر عموی او توصیف پوشیدن او تولد لباس در شنبه منتظر پدرش به او اسکیت.

اولین do no harm. که باستان اصل اخلاقی برای پزشکان باید به اعمال می شود به همان اندازه به پلیس که شهروندان استخدام به قانون بر آنها اما به حفاظت از آنها. به عنوان یک جامعه ما یک وظیفه برای حل و فصل noncriminal مشکلات بدون افزایش آنها. مست بودن و خواب در یک درایو-از طریق خط است نه یک سرمایه جرم.

گسترده reimagining of public safety ممکن است به معنای اعزام به کسی دیگر نسبت به مسلح لباس شخصی افسر پلیس زمانی که یک مرد در خواب خود را در ماشین نگه داشتن مواد غذایی سریع سفارشات. ممکن است برخی از سلامت و یا خدمات اجتماعی رسمی که هیچ مشکل تماس مرد خانواده یا رانندگی او را به خانه و پس از آن پس تا روز بعد برای بررسی وضعیت خود را? شاید در روز شنبه چنین فردی دعوت شده اند برای شادی و یک تکه از کیک تولد. اگر او رانندگی در حالی که مست — و به یاد داشته باشید تنها زمانی بروکس مسلما دیده رانندگی مست بود که او به دنبال دستورالعمل پلیس به حرکت خود ماشین هنوز هم وجود دارد اتاق را برای پیگیری اقدامات اصلاحی از جمله دادستان در صورت لزوم.

این پال خواستار قطع بودجه دولت جنبش استدلال می کند که هیچ افسر پلیس می تواند انجام چنین وظیفه زیرا هر کسی با یک سلاح و دولت-تحریم قدرت بیش از دیگران است که نشان دهنده آن خواهد شد در نهایت از آن استفاده کنید. پلیس در حال گاهی اوقات نیاز به حفظ صلح و نه فقط برای پاسخ دادن به جرم و جنایت, اما آن را عادلانه می پرسند که چرا پلیس دخالت بنابراین اغلب بدان معنی است که کسی را برای رفتن به زندان و یا کسی را برای رفتن به مرگ — که نتیجه ای متفاوت ممکن بود. این نمایشگاه به بپرسید که چرا پلیس بودجه در لس آنجلس و بسیاری از شهرهای دیگر افزایش یافته است به عنوان جرم و جنایت کاهش یافته است.

این پال خواستار قطع بودجه دولت جنبش ادعا می کند که اصلاحات امتحان شده و شکست خورده است اما در واقع در بسیاری از حوزه های قضایی اصلاحات — این تغییرات در قانون و عمل است که با هدف تغییر رفتار پلیس — نرفته است بسیار بیشتر از این بحث در مرحله. رهبران که در گذشته بوده است تنبل در اصلاحات باید در نهایت اتخاذ استانداردهای بالاتر از پلیس انجام شده است. چنین عمل است نه در همه در تقابل با توسعه جایگزین حبس دادستان و پلیس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de