Eid greetings توسعه یافته توسط پرنس ادوارد و سوفی Wessex به انگلستان مسلمانان

پرنس ادوارد و سوفی Wessex گسترده خود را با سلام به تمام کسانی که جشن عیدبه عنوان اکثریت مسلمانان در سراسر جه

توسط KETABKHOOOON در 4 خرداد 1399
پرنس ادوارد و سوفی Wessex گسترده خود را با سلام به تمام کسانی که جشن عید

به عنوان اکثریت مسلمانان در سراسر جهان آماده را به علامت سعید فطر, Prince Edward و سوفی Wessex گسترده خود را با سلام به تمام کسانی که جشن.

مسلمانان بریتانیا به مناسبت پایان ماه رمضان در روز شنبه و تشویق شدند به جشن اسلامی جشنواره در روز شنبه با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

این زوج سلطنتی در پنج شنبه, کمک, بسته, بسته مواد غذایی در شاه جهان مسجد در وکینگ که در آن آنها تمدید عید تبریک به مسلمانان در یک پیام ویدئویی.

"ما خوشحال هستیم که به اینجا در وکینگ مسجد. ما یاد گرفته ام که چگونه در جامعه شده اند واقعا برگزاری این دست دوستی به همه در وکینگ جامعه حمایت از مردم از طریق این بحران است. ما از شما بسیار سپاسگزارم برای تمام تلاش های که شما ساخته شده است" گفت: سوفی.

پرنس ادوارد همچنین افزود: "بله ما مدیون بزرگ با تشکر از شما برای همه برای همه است که شما انجام شده است در سراسر جامعه است."

این ویدئو نوشته شده بود در رسانه های اجتماعی خود را و بازتوییت شده توسط پرنس ویلیام و کیت میدلتون دسته.

همراه با این پیام ویدئویی به عنوان خوانده شده: "در ماه رمضان است بسیار متفاوت بوده است در این سال, اما, این چالش ها باید متوقف نشده و جوامع با هم برای کمک به کسانی که نیاز دارند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن