Ellen DeGeneres را 'نوع' ظاهر است 'جعلی', خودی ادعا می کنند که بیشتر آیات ظهور

Ellen DeGeneres را 'نوع' ظاهر است 'جعلی', خودی ادعا می کنند که بیشتر آیات ظهورEllen DeGeneres این پست ادامه

توسط KETABKHOOOON در 23 اردیبهشت 1399
Ellen DeGeneres را 'نوع' ظاهر است 'جعلی', خودی ادعا می کنند که بیشتر آیات ظهور

Ellen DeGeneres این پست ادامه دارد راه خود را از سراشیبی به عنوان یکی دیگر از سابق کارمند طنزپرداز جلو آمده با آیات تکان دهنده.

سابق تولید کننده الن نشان می دهدکه تصمیم به ناشناس باقی می ماند در طی مصاحبه ای با نیویورک پست نشان داد که چت میزبان نمایش شده است و زندگی او زندگی در یک ممتاز حباب.

یادآوری یک حادثه که در آن DeGeneres تا به حال شخصا تماس گرفته شده مدیر عامل شرکت اپل استیو کار شماره به شکایت در مورد آی فون خود را.

آنها نشان داد که او تا به حال به نام دیر نجیب زاده کسب و کار پس از او خود را از دست داده و قادر به خواندن یک متن بر روی تلفن خود را.

"او همه چیز متوقف شده تماس بگیرید. چیزی که بعد از ما می دانیم که ما به معنای واقعی کلمه شنیدن استیو جابز انتخاب کنید تا و بگو: سلام الن' ... الن به او گفت آیفون باید بزرگتر فونت" سابق تولید به یاد می آورد.

"که او. این است که او برخی از شیطان. او تنها زندگی می کند در یک فوق العاده ممتاز حباب و از تماس با دنیای واقعی" آن را بیشتر نشان داد.

یکی دیگر از ناشناس کارمند گفت: نیویورک پست که داستان در مورد آینده او به سطح بودند همه درست است و اضافه کرد که او را مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از "بهترین" مردم زمانی که او کاملا برعکس است.

"او همیشه خوب ؟ هیچ. آن موجب تحریک من که مردم فکر می کنم او همه شیرینی و نور و از او دور می شود با آن" سابق کارمند گفت.

DeGeneres شده است ساخت عناوین پس از مدتی در حال حاضر به عنوان تاج او از هالیوود مهربانترین افراد مشهور ورقه های دور.

زودتر تام Majercak او سابق محافظ 86 جوایز اسکار در سال 2014 نیز با او ناخوشایند تجربه کار با او.

ریختن نور را در خود تجربه کار با DeGeneres Majercak که دارای مشخصات بالا شرکت هایی مانند اپل و توییتر و گوگل در رزومه کاری خود را, گفت:, اسکار شب بود کمی بد برای او.

"من با نگه داشتن دست خود را و راه رفتن آنها را از طریق افراد و گروه های زیادی از مردم است. الن یک نفر که به من اختصاص داده شده به من اختصاص داده شده است برای کاملا چند از مشاهیر — که هرگز گرفته برای گفتن سلام به من گفت:" فاکس نیوز.

"الن تقریبا فقط به من یک طرف نگاه از چشم او و حتی می گویند: "سلام" یا " با تشکر از شما برای حمایت از من و مادر من و من.' آن را بسیار سرد بود و بسیار حیله گر و آن را در واقع نوع بد در راه است که او رفتار افراد دیگر از کسانی که در دایره" او اضافه شده است.

او در ادامه برای اضافه کردن که در بالا مشخصات اسکار پس از حزب فرمانداران توپ او تا به حال تنها مجاز مشهور قبل از تایید توسط او می آیند و صحبت کردن با او در جدول خود را.

زودتر احساس یوتیوب NikkieTutorials با نام مستعار ستاره de Jager نیز روایت او تجربه ناخوشایند از زمان او ساخته شده او را ظاهر در الن نشان می دهد.

در ماه آوریل یک توییتر روند در برابر DeGeneres نیز آمده شناور که در آن گذشته او کارکنان و کسانی که به ملاقات او بازگو ناخوشایند خود تجربه با دوبله او به عنوان " یکی از meanest مردم زنده است.'

در ضمن او از اعضای خدمه از الن نشان می دهد همچنین به تازگی بیرون آمد و شکایت که آنها را دریافت نکرده ارتباطات از DeGeneres یا مدیران مربوط به خود را پرداخت و یا ساعات کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن