شرکت هواپیمایی امارات میسازد خاموش 9,000 کارگران در میان coronaviurs

قبل از بحران آمار, امارات, شاغل در برخی از 60,000 کارکنان از جمله 4,300 خلبانان و حدود 22,000 خدمه کابین. —

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399
قبل از بحران آمار, امارات, شاغل در برخی از 60,000 کارکنان از جمله 4,300 خلبانان و حدود 22,000 خدمه کابین. — AFP/فایل

دبی: رئیس شرکت هواپیمایی امارات تیم کلارک گفت: شرکت خود را کاهش داده است یک دهم از نیروی کار خود را در طول رمان coronavirus همه گیر در اخراج که می تواند به 15 ٪ و یا 9,000 مشاغل با توجه به گزارش در روز شنبه.

خاورمیانه بزرگترین حامل, که به اجرا در ناوگان 270 گسترده ای سالم هواپیما متوقف عملیات در اواخر ماه مارس به عنوان بخشی از جهانی خاموش شدن ناگهانی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

آن را از سر گرفت و دو هفته بعد در یک محدود شبکه و برنامه ریزی برای پرواز به 58 شهرستانها تا اواسط ماه اوت به پایین از حدود 157 قبل از بحران.

با این حال رئیس جمهور آن کلارک گفت: قبلا که آن را می تواند به چهار سال برای انجام عملیات بازگشت به "برخی از درجه ای از نرمال" و شرکت هواپیمایی شده است برگزاری دور از اخراج به تازگی به عنوان هفته گذشته بدون افشای اعداد.

قبل از بحران آمار, امارات, شاغل در برخی از 60,000 کارکنان از جمله 4,300 خلبانان و حدود 22,000 خدمه کابین با توجه به گزارش سالانه خود.

کلارک گفت: در مصاحبه با بی بی سی که این شرکت هواپیمایی در حال حاضر کاهش یک دهم از کارکنان آن که امارات "احتمالا به اجازه رفتن از چند احتمالا تا 15٪".

یک سخنگوی شرکت گفت: AFP شرکت هواپیمایی تا به حال هیچ چیزی برای اضافه کردن به این گزارش.

بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) گفته است که شرکت های هواپیمایی در خط برای ایجاد یک ترکیب خالص از دست دادن بیش از مبلغ 84 میلیارد دلار در این سال در پی بحران همه گیر بزرگترین در صنعت از تاریخ ،

کلارک گفت: در مصاحبه ای که امارات بود "نه به عنوان بد به عنوان دیگران" اما این بحران فقط به عنوان آن بود "عنوان یکی از بهترین سال تا کنون".

دبی-بر اساس شرکت هواپیمایی گزارش شده بود یک سپر 21 درصد افزایش در سود سالانه در ماه مارس است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب