RHOC را طمرة و ویکی جزئیات آخرین گفتگو با شانون

Tamra Judge, Vicki Gunvalson و شانون Beador شاتر (2)این ترس Amigas ممکن است یک عضو اما Tamra Judge و Vicki Gun

توسط KETABKHOOOON در 17 اردیبهشت 1399
Tamra Judge and Vicki Gunvalson Detail Their Last Conversation With Shannon Beador
Tamra Judge, Vicki Gunvalson و شانون Beador شاتر (2)

این ترس Amigas ممکن است یک عضو اما Tamra Judge و Vicki Gunvalson هنوز هم می تواند پرتاب مقدار زیادی از سایه به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری. سابق Real Housewives of Orange County, ستاره ها در زمان به Instagram زنده به برگ ریزان برخی از نور در دوستی خود را با شانون Beador.

"عشق شانون. نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. ما دوستان زیادی. ویکی و اعلام کردم ما در آینده نه و او را متوقف برقراری ارتباط با ما. پایان داستان" طمرة, 52, گفت سهشنبه, مه 5. "وجود دارد هیچ چیز بیشتر گفته شود. وجود دارد در حال سقوط است."

ویکی, 58 اضافه شده است که ترین-چت اخیر با شانون, 56 بود "یک مکالمه خوب است."

"از من خواست او را به [قطع ارتباط]. بدون کلمات خشن. از من خواست او را به انجام," او گفت:. "من فقط گفت: فراموش نکنید که در مورد من امیدوارم که شما به خوبی انجام می دهند yada yada yada..."

براوو تایید کرد در ماه ژانویه که ویکی به OG OC و طمرة که پیوسته در طول فصل 3 نخواهد بود بازگشت برای فصل 15. شانون که شروع به حمل یک پرتقال در سال 2014 می پیوندد کلی داد جینا Kirschenheiter امیلی سیمپسون و Braunwyn Windham-برک برای فصل آینده.

"من قصد دارم برای زندگی vicariously بودن یک زن خانه دار برای همیشه لطفا برای" ویکی گفت و اشاره کرد که او را بزرگترین پشیمانی از 14 فصل در سری گرفتن "از کار اخراج شدند."

این کتو بیمه, مدیر عامل شرکت افزود: "من نمی خواهم به عنوان یک زن خانه دار شوم."

طمرة quipped پشت "چه می دانید ؟ افراد موفق حرکت رو به جلو است. آنها نمی ساکن در گذشته است."

شانون برای او تایید کرد او در outs با طمرة و ویکی در مارس گفتن یک فن از طریق Instagram که او نمی دانم "چه [بود] اتفاق می افتد" با زنان است.

"این است که آنچه در آن است!" او اشاره کرد در زمان.

در حالی که زنان تصمیم گرفتند برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد شانون پس از بخش نظرات در زمان منفی به نوبه خود در روز سه شنبه است که متوقف نمی ویکی از به اشتراک گذاری افکار خود را بر دیگر زنان خانه دار به عنوان طمرة خواسته برای او صادقانه نظرات براوو ستاره.

"چشمان بزرگ" ویکی گفت: در مورد RHONY's رامونا خواننده. "او فکر می کند او تاسیس خانه دار و او این کار را نکرد. من."

وقتی پرسیده شد که در مورد RHOBH's Kyle Richards, ویکی پکتیا میباشد "نوع وانیل. من نمی بینم هر گونه درگیری بود و من فقط او را مانند بازی امن لین همیشه."

آنها به این نتیجه رسیدند با سابق costar کلی.

"کاملا غیر قابل پیش بینی" ویکی اعلام کرد. "او می تواند مهربانترین بهترین دوست در تمام جهان گسترده و چیزی که بعد از شما می دانید که او اسلش گلو خود را."

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن