اما واتسون پشتیبانی از ترانس جامعه پس از J. K. Rowling توييتها

نشان دادن حمایت. اما واتسون نشان داد او می ایستد در همبستگی با ترانس جامعه زیر J. K. Rowling's توییتهایی. ستا

توسط KETABKHOOOON در 22 خرداد 1399

نشان دادن حمایت. اما واتسون نشان داد او می ایستد در همبستگی با ترانس جامعه زیر J. K. Rowling's توییتهایی.

"ترانس مردم که آنها می گویند آنها و شایسته را به زندگی می کنند زندگی خود را بدون اینکه به طور مداوم مورد سوال و یا گفته آنها نیست که آنها می گویند آنها" واتسون, 30, نوشت طریق توییتر در یکشنبه, ژوئن 10. "من می خواهم ترانس پیروان بدانید که من و بسیاری از مردم دیگر در سراسر جهان ببینید شما احترام شما و عشق شما برای شما که. من کمک به @Mermaids_Gender و @mamacash. اگر شما می توانید, شاید شما احساس تمایل به انجام همان. مبارک #PRIDE2020 ارسال عشق x."

این هری پاتر , خالق, 54, خودش را زیر آتش در شنبه 6 ژوئن پس از او مقاله ای با عنوان "نظر: ایجاد یک برابر بیشتر پست-COVID-19 جهان برای افرادی که عادت ماهانه." او افزود: "'افرادی که عادت ماهانه.' من مطمئن هستم که وجود دارد استفاده می شود یک کلمه برای این افراد است. کسی به من کمک کند. Wumben? Wimpund? Woomud?"

Emma Watson Speaks Out After J.K. Rowlings Anti-Trans Tweets 1
اما واتسون و J. K. Rowling اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر; دن Wooller/شاتر

نویسنده در ادامه تفسیر او با وجود واکنش نوشتن "اگر جنسیت واقعی نیست هیچ هم جنس جاذبه است. اگر جنسیت, نیست, واقعی, زندگی واقعی زنان در سطح جهان پاک شده است. من می دانم و عشق اطلاعرسانی اما پاک کردن مفهوم جنسیت حذف توانایی های بسیاری به طور معنی داری بحث در مورد زندگی خود را. آن را از آنها بدم میاید به حقیقت صحبت می کنند."

او ادامه داد: "این ایده که زنان مثل من که بوده ام همدلانه به اطلاعرسانی دهه احساس خویشاوندی چرا که آنها آسیب پذیر در همان راه به عنوان زنان – یعنی به خشونت مردان – 'نفرت' ترانس مردم چون آنها فکر می کنم که واقعی است و در زندگی عواقب – یک مزخرف. من احترام هر ترانس فرد مناسب برای زندگی به هیچ وجه احساس می کند که معتبر و راحت به آنها. من می خواهم با شما اگر شما مورد تبعیض قرار بر این اساس بودن trans. در همان زمان زندگی من شده است به شکل زن بودن. من باور نمی کنم آن را نفرت انگیز می گویند."

به زیبایی و هیولایی را پاسخ آمد ساعت پس از رولینگ در دفاع از خودش در یک مقاله طولانی.

"این آسان قطعه برای نوشتن به دلایلی که خواهد شد در مدت کوتاهی روشن شده اما من می دانم که آن زمان به خودم توضیح در مورد یک مسئله احاطه ننموده است. من نوشتن این بدون هر گونه تمایل به اضافه کردن به که سمیت" نویسنده بریتانیایی توضیح داد: در روز چهارشنبه.

او گفت که او یک متحد به ترانس جامعه و اشاره کرد: "این کافی نیست که برای زنان ترانس متحدان. زنان باید قبول کند و بپذیرد که هیچ مواد تفاوت بین ترانس و زنان خود را دارند."

این فیلمنامه که همچنین نشان داد او یک "خشونت خانگی و تجاوز جنسی بازمانده" نامیده می شود برای هر کس به درک بیشتر.

"من هرگز فراموش نکنید که درونی پیچیدگی زمانی که من ایجاد یک شخصیت داستانی و البته من هرگز آن را فراموش کرده ام وقتی که می آید به ترانس, مردم," او به این نتیجه رسیدند. "همه من درخواست – all I want – برای شبیه همدلی مشابه درک برای تمدید شود به بسیاری از میلیون ها نفر از زنان که تنها جرم مایل است نگرانی های خود را به شنیده می شود بدون دریافت تهدیدات و سوء استفاده است."

رولینگ مقاله و واتسون سخنان فقط دو بیانیه که آمده اند از هری پاتر جهان زیر نویسنده است. قبلا در این ماه است.

فوق العاده جانوران و که در آن به آنها را پیدا کنید ستاره Eddie Redmayne روشن ساخته است روز چهارشنبه که او مخالف با رولینگ موضع. "ترانس زنان به زنان رغبت مردان به مردان و غیر دودویی هویت معتبر هستند" او در بیانیه ای گفت به دست آمده توسط ما هفتگی.

چند روز قبل دانیل رادکلیف تکرار هر دو Redmayne, 38 و واتسون احساسات.

"در حالی که جو بدون شک مسئول دوره زندگی من گرفته و به عنوان کسی که افتخار کار کردن با و همچنان به کمک به Trevor پروژه دهه گذشته و فقط به عنوان یک انسان من احساس می کنم مجبور به گفتن چیزی در این لحظه" رادکلیف, 30, نوشت: در مقاله منتشر شده توسط Trevor پروژه در جمعه, ژوئن 8. "زنان تغییر جنسیت زنان هستند. هیچ بیانیه ای بر خلاف پاکسازی هویت و عزت مردم تغییر جنسیت می رود و در برابر همه مشاوره داده شده توسط حرفه ای مراقبت های بهداشتی انجمن ها که به مراتب بیشتر تخصص در این موضوع از یا جو یا I."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de