رهبران اتحادیه اروپا به دنبال غلبه بر هلند مخالفت با ویروس بازیابی طرح

بروکسل: اتحادیه اروپا مورد بحث پیشنهادات جدید برای یک پست-coronavirus بهبود اقتصادی طرح در روز شنبه به دنبال

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399

بروکسل: اتحادیه اروپا مورد بحث پیشنهادات جدید برای یک پست-coronavirus بهبود اقتصادی طرح در روز شنبه به دنبال غلبه بر مقاومت از هلند و اتریش در دومین روز از اجلاس فوق العاده سران.

رئیس شورای اروپا و اجلاس میزبان چارلز میشل پیشنهاد تازه طرح پس از طرح اولیه برای یک 750 میلیارد یورو ($850 میلیارد دلار) بازیابی بسته زد به سختی مقاومت از کشورهای عضو شناخته شده در بروکسل به عنوان "Frugals".

نخست وزیر هلند اصرار دارد که کشورهای عضو را حفظ نهایی می گویند بیش از تصویب هر گونه کمک های مالی اتحادیه اروپا برای ملی recovery برنامه ای برای شرکای مانند اسپانیا و ایتالیا که اقتصاد بودند ویران شده توسط ویروس و آن را همراه مستندات.

در یک امتیازی به Ruttes خواسته Michels طرح جدید شامل یک "سوپر ترمز اضطراری" است که به هر کشور سه روز پنجره به ماشه یک بررسی توسط همه کشورهای عضو از دیگر هزینه های برنامه.

اما تحلیلگران هشدار داد که آن مبلغ به یک حق وتو و آن باقی مانده است دیده شود که آیا کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا خواهد آن را قبول کند یک منبع اروپایی گفت: با صرفه کشورها هنوز هم مبارک با گسترده تر بسته شد و به دنبال کاهش بیشتر.

"در پایان این بسته وجود دارد و بسیاری از مسائل را حل کند اما این پیشنهاد از طرف حکومت به عنوان رو به جلو توسط Michel یک گام جدی در جهت درست است. بسیاری از مسائل باقی می ماند و اینکه آیا ما وجود دارد خواهد شد بستگی دارد در 24 ساعت آینده" یک دیپلمات هلندی گفت.

Rutte می گوید اتحادیه اروپا نظارت لازم است ملزم به کشورهای خود را به اصلاحات بازار کار و گفت جو در شب جمعه شام تبدیل شده بود "بد".

در گفتگو با خبرنگاران در اواخر روز جمعه او خواست جنوبی شرکای نه به کشیدن پاهای خود را بر اصلاحات "را به مطمئن شوید که دفعه بعد زمانی که به هر دلیل وجود دارد یک بحران دوباره, اقتصادی و یا در غیر این صورت کشورهای در حال بهتر قادر به مراقبت از خود".

حق وتو

قبل از مذاکرات با تمام 27 رهبران دوباره میشل برگزار شد میزگرد با Rutte, آلمانی صدراعظم آلمان رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و ایتالیایی و اسپانیایی PMs به تست های جدید خود را پیشنهاد.

آن را بازیابی کل بودجه 750 میلیون یورو و اما تغییر تعادل کمی از کمک های مالی -- از 500 میلیون تا 450 میلیون -- برای وام است که افزایش از 250 میلیون به 300 میلیون دلار بر اساس یک سند دیده شده توسط AFP.

یک دیپلمات از عدم صرفه دولت هشدار داده است: "آنچه هلند می خواهد این است که از نظر قانونی غیر ممکن است و به لحاظ سیاسی دشوار است برای فرو برد."

در حالی که Rutte اذعان او به تنهایی در نوک خط نیاز به اتفاق آرا تصویب کمک های مالی اتریش نیز مطرح کردند.

صدراعظم Sebastian Kurz می خواهد بهبود صندوق به کوچکتر به tweeting در اواخر روز جمعه به رد طرح اولیه 500 میلیارد یورو کمک های مالی و یارانه.

"اگر پول استفاده نمی شود برای سرمایه گذاری در آینده اگر آن را دست به دست با اصلاحات لازم در ایالات متحده هستند که به سادگی شکسته در سیستم های خود را... پس این همه محو شد" او هشدار داد.

به عنوان شیرین کننده برای اتریش هلند و دیگر "frugals" -- سوئد و دانمارک -- Michels طرح جدید می بیند یک پیاده روی در تخفیف آنها در اتحادیه اروپا سهم.

Misers

نخست وزیر لهستان, Mateusz Morawiecki که مانند دیگر اروپای شرقی رهبران مقاومت در برابر طرح به لینک وجوه به سبز سیاست و حکومت قانون تعهدات مارک Rutte و متحدان خود را به عنوان "misers".

Morawiecki هشدار داده بود وجود دارد یک "درجه بالایی از احتمال" که در توافق نهایی می تواند حتی توسط یکشنبه.

"شد و گفت که ممکن است ما دوباره ملاقات در ماه جولای -- آماده بودند برای دور بعدی مذاکرات," او گفت لهستانی رسانه ها.

او همچنین اعتراف کرد یک احتمال وجود دارد که "مذاکرات ادامه خواهد داد برای بسیاری از ماه".

اما وجود دارد برای حمایت از Frugals از نخست وزیر بلغارستان Boyko Borisov که گفت این بود "بسیار طبیعی است که کشورهای بزرگ کمک می خواهید باید پول صرف موثر است.

قبل از مذاکرات Rutte اصرار داشت او می خواست برای نشان دادن همبستگی خود را با کشورهایی که اصلا بودجه به استوک معنی دار بازیابی.

"اما در همان زمان شما همچنین می توانید بپرسید که در آن کشورها به انجام همه چیز ممکن است برای حل این خودتان دفعه بعد. و شما این کار را از طریق اصلاحات در بازار کار در حقوق بازنشستگی و غیره," او اضافه شده است.

نجات بسته است که در علاوه بر این به برنامه ریزی هفت سال بودجه اتحادیه اروپا -- به ارزش بیش از یک تریلیون یورو -- که رهبران نیز باید توافق در هفته های آینده و یا ماه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب