ما از رئیس جمهور به عمل بصورتی پایدار و محکم در برابر چین برنامه های رسانه های اجتماعی: trump's دستیار

چین را رد کرد کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو نظرات به عنوان "مسخره و کوته فکر". — AFP/فایلسان فرانسیسکو: ی

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399
چین را رد کرد کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو نظرات به عنوان "مسخره و کوته فکر". — AFP/فایل

سان فرانسیسکو: یک مقام کاخ سفید گفت که او انتظار می رود رئیس جمهور تهمت به عمل بصورتی پایدار و محکم در برابر Infinite و WeChat برنامه های رسانه های اجتماعی باعث واکنش خشم از چین در روز دوشنبه ،

چین را رد کرد کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو نظرات به عنوان "مسخره و کوته فکر" و ناودان ایالات متحده به عنوان "جهان واقعی هکر امپراتوری" در میان افزایش تنش میان دو ابرقدرت.

"برای مدت زمان طولانی در حال حاضر, آن را (ایالات متحده) انجام داده است بی رویه و غیر قانونی حملات سایبری نظارت و سرقت اسرار در مقیاس جهانی" گفت: چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying در یک روال جلسه.

"ما همچنان به ارزش های قوی اما چرا ترس از یک ویدیو سرگرم کننده-به اشتراک گذاری در شبکه های رسانه های اجتماعی توسط افراد جوان؟"

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: با توجه به ممنوعیت wildly محبوب Infinite برنامه به عنوان یک راه برای تنبیه چین بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

در مصاحبه با فاکس نیوز روز یکشنبه ناوارو استدلال کرد که "آنچه که مردم آمریکا باید درک کنند این است که تمام داده ها است که می رود به کسانی که برنامه های تلفن همراه است که بچه ها بسیار سرگرم کننده با... راست می رود به سرور در چین, به چینی, نظامی حزب کمونیست چین."

او گفت که این برنامه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرقت مالکیت معنوی. "بنابراین انتظار می رود اقدامات قوی است که" با مغلوب ساختن پیشی جستن ناوارو هشدار داد.

Infinite متعلق به گروه ByteDance و نزدیک به یک میلیارد کاربر در سراسر جهان.

آن را به دنبال فاصله خود را از آن چینی صاحبان اشاره به این آمریکایی مدیر عامل و همواره انکار اتهامات که سهام آن داده ها با پکن است.

WeChat متعلق به Tencent به یک برنامه همه کاره با بیش از یک میلیارد کاربر در چین که استفاده از آن برای پیام های متنی تلفن همراه پرداخت و رسانه های اجتماعی.

ناوارو نیز متهم Infinite جدید, رئیس, Kevin مایر رئیس سابق دیزنی جریان سیستم عامل از یک عروسک خیمه شب بازی.

روز جمعه آمازون گفت: آن را به اشتباه فرستاده کارگران یک ایمیل به گفتن آنها را به روگرفت Infinite نرم افزار تلفن همراه از تلفن های همراه خود را به دلیل نگرانی های امنیتی.

آمازون سخنگوی بعد گفت: AFP "با وجود تغییر سیاست های ما در حال حاضر با توجه به Infinite."

دموکراتیک و انتخاباتی برای ما انتخابات ریاست جمهوری خواسته شده است برای جلوگیری از استفاده از Infinite بر روی دستگاه های شخصی و اگر آنها را به نگه داشتن آن را در غیر محل کار تلفن.

این شرکت تحقیقاتی eMarketer تخمین Infinite بیش از 52 میلیون ما کاربران به دست آورد حدود 12 میلیون از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس. Infinite است به خصوص محبوب با کاربران گوشی های هوشمند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب