اتحادیه اروپا خواستار غنی از سازمان ملل برای به اشتراک گذاشتن هر گونه آینده coronavirus واکسن با همسایگان فقیر

AFP/فایلبروکسل: کمیسیون اروپا رئیس Ursula von der Leyen کشورهای ثروتمند خواست تا آماده برای به اشتراک گذاشتن

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399
AFP/فایل

بروکسل: کمیسیون اروپا رئیس Ursula von der Leyen کشورهای ثروتمند خواست تا آماده برای به اشتراک گذاشتن هر گونه آینده coronavirus واکسن با همسایگان فقیر به عنوان او راه اندازی بروکسل همه گیر استراتژی است.

پیش از یک آدرس به پارلمان اروپا رئیس اجرایی اتحادیه اروپا روز شنبه گفت: کشورهای عضو خواهد با هم کار کنند بدون "مضر رقابت" برای پیدا کردن واکسن و پیشنهاد دیگر قدرت های جهانی انجام همان.

"ما در حال کار به سمت یک اجلاس جهانی در تاریخ 27 ژوئن" Von der Leyen گفت: با اشاره به دور دوم از صندوق بین المللی افزایش تلاش است که با شروع یک مه 4 ویدئو کنفرانس و تا کنون دیده تعهدات بیش از 9 میلیارد دلار.

"ما کشف خواهد شد با شرکای بین المللی ما, آیا تعداد قابل توجهی از کشورهای موافق به استخر منابع به طور مشترک برای رزرو آینده واکسن از شرکت در حالی که در همان زمان ساخت پیشبرد رزرو پایین و کشورهای با درآمد متوسط" او گفت:.

"در کشورهای با درآمد بالا خواهد و سپس عمل به عنوان یک فراگیر خریداران بین المللی گروه".

بعد von der Leyen شد به پرده یک برنامه عمل است که ببینید بروکسل امضا "پیش خرید قرارداد" با واکسن تولید کنندگان و تامین مالی توسط اتحادیه اروپا کمک های اضطراری ساز — حدود 2.4 میلیارد یورو — تنظیم طول بحران.

جهان آزمایشگاه در حال مسابقه برای پیدا کردن واکسن در زمان ثبت — شاید در دوازده تا 18 ماه نسبت به چند سال تحت شرایط عادی و پیش پرداخت اجازه می دهد آنها را به سرمایه گذاری در ظرفیت تولید حتی قبل از انسان آزمایش های بالینی.

این تعهد خواهد به نوبه خود به کشورهای عضو حق خرید تعداد معینی از دوز در یک قیمت ثابت یک بار واکسن در دسترس است در ازای ریسک سرمایه گذاری گرفته شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن