همه چیز کتی پری گفته است در مورد بارداری هوس تا کنون

غذا خوردن برای دو نفر! پس از او اعلام بارداری در ماه مارس سال 2020 کتی پری شده است آوازی در مورد آنچه که او ول

توسط KETABKHOOOON در 10 مرداد 1399

غذا خوردن برای دو نفر! پس از او اعلام بارداری در ماه مارس سال 2020 کتی پری شده است آوازی در مورد آنچه که او ولع مصرف (و نه حفاری) در حالی که او در انتظار است.

مامان برای اولین بار باز کرد تا در مورد بارداری اشتها در طول یک Instagram ویدئو زندگی می کنند او فقط پس از رونمایی از "او هرگز فرسوده سفید" موزیک ویدئو, که در طی آن او عرضه خود کودک در حال رشد دست انداز. در آن آشکار در پشت صحنه نگاه گرمی نامزد است که مشغول به اورلاندو بلوماشاره کرد که بارداری او است "احتمالا طولانی ترین راز" او تا به حال به نگه داشتن. "من تا به حال آن را نشان می دهد در برخی از نقطه" او پکتیا میباشد.

این بت آمریکایی قاضی تصمیم به اشتراک گذاری است که او در انتظار اولین فرزند او با بلوم توسط cradling معده او در یک لباس شب سفید در لحظات پایانی از موزیک ویدئو. او پس از اعلام کرد که اکنون "زمان مناسب" برای او با کودک است.

"من آماده نیست چند سال پیش و من کار را به آماده شدن" او توضیح داد که در طول یک رادیو ظاهر در "Fifi, Fev & بایرون" در ماه مارس است. "بنابراین در حال حاضر من می بینم یک کودک است و این زمان فقط برای من. این زمان مناسب است."

کالیفرنیا بومی نیز اشاره کرد که او را مشتاق برای یک کمی می رسند. "من که دختر بود که جعبه [از] لباس نوزاد قبل از اینکه حتی یک فکر و یا حتی یک اورلاندو بلوم" او ادامه داد. "من بسیار هیجان زده در مورد آن است."

پری شده است صوتی در مورد تمایل خود را برای تبدیل شدن به یک مادر است. زمانی که او هنوز ازدواج بازیگر Russell Brand, the "I Kissed a Girl" خواننده قرار داده نمی محدودیتی در چگونه بسیاری از بچه ها او را. "اگر آن ضرری ندارد اولین بار من حفظ ظاهر آنها," او گفت: Ellen DeGeneres در نوامبر 2011.

در ماه جولای 2014 پس از او و با نام تجاری بود تقسیم پری او گفت: نورد سنگ است که او مایل به تبدیل شدن به یک مادر با ما بدون یک مرد توضیح داد: "من نمی نیاز به یک شخص. آن را در سال 2014! ما در آینده زندگی می کنند; ما چیزی نیاز نداریم. من فکر نمی کنم من باید به, اما ما به شما را ببینید. من نه ضد مرد. من عاشق مردان است. اما یک گزینه وجود دارد اگر کسی حاضر نیست خود را."

در اکتبر سال 2018 یک منبع گفت:" ما هفته به طور انحصاری که "Teenage Dream" songstress و شکوفه او سپس-پسر می خواستم به یک کودک با هم "ASAP." این دزدان دریایی کارائیب ستاره در حال حاضر سهام یک 9 ساله پسر فلین با همسر سابق خود, Miranda Kerr.

برای بلوم به نظر می رسد به همان اندازه روحی در مورد اضافه کردن به نوزادان. "بچه ها من گل" بریت زیر نویس یک عکس از باردار خود را نامزد در چند رنگ لباس دو روز پس از بارداری اخبار عناوین ساخته شده.

پایین برای دیدن همه ی از مواد غذایی باردار, پری است ولع مصرف شده است تا کنون!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن