همه چیز را Smith and Jada Pinkett Smith باید گفت در مورد ازدواج

ساخته شده به آن را! ویل اسمیت و Jada Pinkett Smith's 20-به علاوه سال از ازدواج باید outlasted بسیاری از هالیوو

توسط KETABKHOOOON در 12 تیر 1399

ساخته شده به آن را! ویل اسمیت و Jada Pinkett Smith's 20-به علاوه سال از ازدواج باید outlasted بسیاری از هالیوود روابط است. این زن و شوهر به نظر می رسد به عنوان اینکه آنها را نمیفهمد سحر و جادو فرمول به جرقه زنده ماندن — حتی اگر آنها تا به حال به آدرس شایعات در طول چند دهه خود را با هم.

بازیگر ملاقات قرمز جدول بحث cohost زمانی که او امتحان به بازی خود در این Fresh Prince of Bel-Air. Pinkett Smith, نیست, نقش , نیا, طولانی به پایان رسید تا بازی به قسمت — اما دو بعد زده یک رابطه عاشقانه.

اسمیت و Pinkett Smith گره خورده گره در دسامبر 1997. آنها در ادامه به استقبال پسر Jaden در جولای 1998 و دختر بید در اکتبر 2000.

قبل از ازدواج خود را به بازیگر های پسران بد برای زندگی ستاره بحباله نکاح در اوردن, Sheree Zampino در مارس 1992. این جفت ارز را Trey وارد در نوامبر سال 1992. اسمیت و Hollywood Exes آلوم طلاق در سال 1995.

"طلاق بدترین چیز در زندگی بزرگسالی من" اسمیت بستری در طول یک ماه ژوئن 2020 قسمت قرمز جدول صحبت کنید. "طلاق نهایی شکست برای من است. من شده است با صدمه زیادی در زندگی بزرگسالی من, اما من فکر نمی کنم هر چیزی را لمس شکست از طلاق گرفتن از من 2 ساله مادر پسر."

اسکار نامزد را به دو قسمت تقسیم از Zampino به ظاهر مطلع رویکرد خود را به ازدواج با Pinkett Smith, به عنوان آنها را بارها و بارها روشن ساخته طلاق هرگز یک گزینه برای آنها است.

در ضمن مریلند بومی خطاب چقدر مهم عشق به خود است در یک رابطه, بیش از حد. "بدون قدرت شخصی/خود عشق [sic] وجود دارد هیچ پایه و اساس برای ساخت عشق برای کسی دیگری چون قدرت مورد نیاز برای حل این نفس است که ما بزرگترین مانع برای واقعا دوست داشتن کسی," او نوشت: در Instagram در فوریه 2019. "بدون عشق خود [sic] همه یکی است که نفس خود را می دهد که یک احساس کاذب قدرت شخصی از طریق آن خشن و نامهربان طبیعت است. نفس هرگز موفق به خفه عشق از قلب اگر ما اجازه می دهد آن را به مرکز صحنه در روابط ما."

او ادامه داد: "انتقال اعتماد ما به قلب ما از غرور ما یک روند دردناک در یادگیری چگونه به عشق. اما ... از طریق آن همه ... هنگامی که ما در نهایت رسیدن به جایی که ما می توانیم و دریافت عشق در آن خالص ترین دولت ... نفس خود و ... آن است که تنها تا کنون ... زیبایی است."

حرکت را از طریق برای دیدن آنچه که اسمیت و Pinkett Smith باید گفت در مورد ازدواج خود را از طریق سال.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net