واقعیت را بررسی کنید: هانتینگتون بیچ عکس مقایسه coronavirus اعتراض BLM اعتراض واقعی هستند

ادعای یک زندگی موضوع اعتراض در هانتینگتون بیچ تا به حال سنگین حضور پلیس با جمعیت کوچکتر در حالی که یک coronavi

توسط KETABKHOOOON در 17 خرداد 1399

ادعای یک زندگی موضوع اعتراض در هانتینگتون بیچ تا به حال سنگین حضور پلیس با جمعیت کوچکتر در حالی که یک coronavirus اعتراض در همان منطقه بود و جمعیت بیشتری با نور حضور پلیس

اخیر Facebook post مقایسه دو عکس گفته از تظاهرات اخیر در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا. اولین عکسی که ادعا می کند از یک ساحل, بسته شدن, اعتراض به نظر می رسد به جمعیت بزرگتر با هیچ پلیس در حالی که یک زندگی موضوع اعتراض در همان منطقه نشان داده شده است به یک کوچکتر جمعیت پلیس با مسدود کردن یک اصلی تقاطع.

پایین عکس زیر نویس, "1. هانتینگتون بیچ, covid-19 اعتراض 2. هانتینگتون بیچ, سیاه زندگی توجه کردند."

کاربران اشاره کرد سرخوردگی خود را با تفاوت در عکس, اظهار نظر "یک گروه سلاح آورده و یک گروه نیست..."

نظر دیگری آمده است: "در بسیاری از موارد دیگر مربوط سفید معترضان وجود دارد برای محافظت و اعتراض بود و مجاز به ادامه. در این مورد پلیس بسته آن را به عنوان یک " غیر قانونی جمع آوری است.' این یک استاندارد است."

یک تصویر گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد دو صحنه اعتراض در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا.

کاربری که پست شده در عکس پاسخ نمی دهند به ایالات متحده آمریکا امروز برای نظر.

کاربران Instagram ارسال شده نسخه های مشابه این ادعا گفت: "این نژادپرستی است بسیار آشکار است." یکی از این دو عکس در توییتر به دست آورد بیش از 106,000 سهام و بیش از 260,000 را دوست دارد.

سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراض غیر قانونی تلقی می مونتاژ

صدها نفر خواستار عدالت برای جورج فلوید روز یکشنبه در هانتینگتون بیچ که در آن معترضان در یک فیلم با CBS لس آنجلس دیده می شود مسالمت آمیز اعتراض کنند در حالی که پلیس به صف کردن و مسدود کردن تقاطع ها.

این اعتراض به دنبال مرگ فلوید 46 ساله غیر مسلح سیاه, مردی که پس از شرکت سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است. این حادثه موجب خشم و انزجار در سراسر کشور.

در هانتینگتون بیچ اداره پلیس توییتی در روز اعتراض است که جمع آوری در ساحل بود غیر قانونی مجمع و خواسته معترضان برای متفرق کردن.

یک هانتینگتون بیچ سخنگوی پلیس گفت: CBS Los Angeles است که معترضان مسدود کردن ترافیک در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام و چهار نفر دستگیر شدند. هیچ غارت و چپاول رخ داده بود که از 4 p. m. به گفته مقامات محلی.

در بیانیه ای به سی ان ان مقامات پلیس گفت: Black Lives Matter اعتراض تبدیل به یک "غیر قانونی مجمع پس از معترضان شد و خشونت را با متعدد ضرب و جرح" و 500 نفر از مردم حاضر در این اعتراض.

در هانتینگتون بیچ اداره پلیس پاسخ نمی دهند به ایالات متحده آمریکا امروز به درخواست برای اظهار نظر در این تظاهرات ذکر شده در رسانه های اجتماعی تصاویر.

هوایی, تصویری توسط ABC 7 تایید صحت جمعیت و حضور پلیس نشان داده شده در عکس در سیاه و سفید زندگی توجه کردند. با توجه به خروجی اعتراض غیر قانونی تلقی می شد به دلیل درگیری با ضد داعش است.

بیشتر: "هیچ اساس منطقی برای این اقدام': فرماندار کالیفرنیا ساحل بسته شدن سفارش در میان coronavirus جرقه خشم

هزاران نفر در اعتراض به تعطیلی ساحل

معترضان نشان دادن در برابر stay-at-home سفارشات که در محل قرار داده شد با توجه به COVID-19 شیوع سهشنبه, مارس 17 سال 2020 در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا.

حدود یک ماه قبل از سیاه زندگی موضوع اعتراض جمعیت زیادی جمع شده بودند در هانتینگتون بیچ در اعتراض به کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom این جهت است که سواحل بسته در اورنج کانتی برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19.

مقامات پلیس با سی ان ان گفت که بین 2500-3000 نفر شرکت کننده در تظاهرات در هانتینگتون بیچ و اجرای ساحل بسته شدن نور بود زیرا افسران پلیس را به اندازه کافی نیست علامت برای تاثیر کامل بسته.

یک مرد در این تظاهرات گفت که او راه می رفت گذشته ماموران که مسدود کردن ساحل و خواسته مقامات اگر او شکستن قانون است. یک افسر پلیس را مطلع كرده بود و ورود غیر مجاز در منطقه اما متوقف نمی شود او را از ورود به ساحل سی ان ان گزارش شده است.

بیشتر: کالیفرنیا افسر پلیس در دست بررسی برگزار خواهد شد 'پاسخگو' برای اقدامات خود را در برابر جورج فلوید معترضان

The Orange County Register گزارش داد که این تظاهرات باعث توقف در ترافیک اما هیچ دستگیری و یا استناد ساخته شد.

"چند ده نفر باقی مانده در شن و ماسه در نزدیکی هانتینگتون بیچ اعتراض. پلیس هیچ تلاشی برای حذف آنها را از ساحل" مقاله آمده است. بسیاری از آنها نیز دیده می شود نه با پوشیدن ماسک و شعار "آزادی من ضروری است."

معکوس جستجو در گوگل نشان می دهد که تصویر از جمعیت زیادی نشان داده شده در ساحل بسته شدن اعتراض در این عکس از یک فیلم توسط ABC 7.

امتیاز ما: True

ما رای مقایسه هانتینگتون بیچ سیاه زندگی موضوع اعتراض و COVID-19 اعتراض به عکس ها که درست به دلیل این ادعا است که پشتیبانی شده توسط ما پژوهش است. یک جستجوی تصاویر, تایید صحت عکس های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

گزارش های متعدد نشان می دهد که در ساحل بسته شدن اعتراض به خود جلب کرد که هزاران نفر را در واقعیت را در هانتینگتون بیچ اسکله در مارس 1 و پلیس اجرای نور بود. تحقیقات همچنین نشان می دهد که اخیر Black Lives Matter اعتراض بود که حدود 500 نفر در حضور تلقی می شد غیر قانونی مجمع توسط پلیس و چهار نفر بازداشت شدند ساخته شده است.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • CBS Los Angeles, مارس 31 یوتیوب
  • هانتینگتون بیچ, اداره پلیس, مارس 31 tweet
  • CBS LA "غیر قانونی مجمع اعلام کرد در هانتینگتون بیچ پس از معترضان جلوگیری از ترافیک در PCH"
  • سی ان ان "در هانتینگتون بیچ, جورج فلوید اعتراض تلقی می شد غیر قانونی مجمع. اقامت در خانه اعتراض یک ماه پیش بود"
  • سی ان ان "جمعیت زیادی در هانتینگتون بیچ اعتراض ساحل تعطیلی توسط فرماندار کالیفرنیا"
  • ABC 7 تصویری, "Coronavirus بحران: جمعیت زیادی جمع آوری در هانتینگتون بیچ در اعتراض به Newsom stay-at-home سفارشات در میان COVID 19 همه گیر"
  • ABC 7 تصویری, "Orange County تظاهرات: گردهمایی در Huntington Beach, Santa Ana شکسته توسط پلیس"
  • اورنج کانتی ثبت نام "هزاران نفر از معترضان گله به هانتینگتون بیچ پس دولت-دستور OC ساحل تعطیلی"

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: واقعیت بررسی: هانتینگتون بیچ coronavirus BLM اعتراض عکس ها واقعی هستندtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن