تکامل عشق! ویل اسمیت و Jada Pinkett Smith رابطه گاهشمار

در آن برای مسافت های طولانی! ویل اسمیت و Jada Pinkett Smith یکی از طولانی ترین مدت ازدواج در هالیوود, اما آنها

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

در آن برای مسافت های طولانی! ویل اسمیت و Jada Pinkett Smith یکی از طولانی ترین مدت ازدواج در هالیوود, اما آنها weathered متعدد یو پی اس و فراز زندگی در سال های پس از آنها گره خورده است گره.

The Fresh Prince of Bel-Air آلوم ملاقات بازیگر در سال 1994 اما دو نیست آغاز آشنایی تا سال بعد. ازدواج آنها در شب سال نو در سال 1997.

کمتر از یک سال بعد جادا به هنگام تولد به پسر, Jaden. او سپس تحویل, خود, دختر, بیددر سال 2000.

در حالی که این زن و شوهر شد یک مدل برای ازدواج در میان مشاهیر آنها در برخورد با, درام, پشت صحنه, غالبا, تیراندازی پایین طلاق شایعات و حتی رفتن تا آنجا که به تقسیم کردن برای یک زمان.

"من انجام شد با الاغ خود را. من انجام شد با شما" را پذیرفته و با خنده در طول یک ماه جولای سال 2020 قسمت قرمز جدول بحث آشکار آنها از هم جدا کرده بود در سال 2015. "ازدواج کرده است که هر چند. ما تصمیم گرفتیم که ما از رفتن به جداگانه برای یک دوره از زمان و شما را به کشف کردن که چگونه به خودتان را خوشحال و من سعی کنید به شکل از چگونه به خودم مبارک. من واقعا احساس ما می تواند بیش از."

این جفت ارز متوقف صحبت کردن در زمان و جادا وارد مختصر "گرفتاری" با August Alsina. این دردسر ستاره و Hawthorne آلوم در نهایت آشتی هر چند.

با وجود جاده سنگی اواز یا موسیقی دو نفری که قبلا اصرار داشت که آنها را در نظر نمی طلاق. "از آنجا که من تا به حال شده است طلاق قبل از من طلاق گرفتن دوباره. طلاق بود یک گزینه نیست" این بازیگر تاکید کرد در جدول قرمز بحث در اکتبر 2018. "من ویران شد حتی بدتر از طلاق است. ما شکست در ازدواج ما و رو به عقب با هم دوباره. ما تا به حال به بازسازی با قوانین جدید و چیزی راه کاملا متفاوت است."

در نتیجه خود را در جولای سال 2020 بحث و گفتگو در مورد ازدواج آنها, آنها تصریح کرد موضع خود را در خود را نشکن ارتباط است. "ما با هم سوار. ما با هم می میرند. بد ازدواج برای زندگی" آنها گفتند: ارجاع یک نقل قول از او Bad Boys مجموعه فیلم های.

پایین دوباره بالا و پایین از اسمیت دهه ازدواج.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب