Ex-آتلانتا پلیس متهم در بروکس' مرگ از زندان آزاد ایران

فایل عکس: سابق آتلانتا اداره پلیس افسر گرت Rolfe شمار در آتلانتاتوسط غنی McKayآتلانتا (ایسنا) - سابق آتلانتا ا

توسط KETABKHOOOON در 12 تیر 1399
فایل عکس: سابق آتلانتا اداره پلیس افسر گرت Rolfe شمار در آتلانتا

توسط غنی McKay

آتلانتا (ایسنا) - سابق آتلانتا افسر پلیس در ماه گذشته مرگ Rayshard بروکس که لمس کردن روز از ضد نژادپرستی تظاهرات آزاد شده از زندان به قید وثیقه رسمی روز چهارشنبه گفت:.

گرجستان شهرستان قاضی روز سه شنبه در تنظیم پیوند برای گرت Rolfe, 27 در $500,000 و افزود متعدد از جمله که او می پوشد یک مچ پا نظارت و اطاعت از یک حکومت نظامی.

Rolfe چپ Gwinnett County زندان در 12:27 a. m. EDT (0337 GMT) روز چهارشنبه با توجه به شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی شانون Volkodav.

نمایندگان زندان, پلیس, Rolfe و بروکس' خانواده نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

سفید پلیس متهم به جرم قتل و 10 جرائم دیگر در تیراندازی از پای یک زن 27 ساله در یک وندی پارکینگ در جنوب آتلانتا.

در جلسه روز سه شنبه Fulton County Superior Court Judge جین Barwick گفت که او اجازه می دهد Rolfe به بود از زندان آزاد در حالی که در انتظار محاکمه است چرا که او اعتقاد نداشت سابق افسر بود یک خطر برای جامعه و یا یک پرواز خطر است.

بروکس' ژوئن 12, مرگ, تشدید تنش ها در ایالات متحده بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی دامن زده توسط کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

نظارت و تلفن همراه تصویری از آتلانتا تیراندازی شد به طور گسترده ای مشاهده شده در رسانه های اجتماعی راه اندازی گاهی خشونت آمیز تظاهرات و سوزاندن سریع-رستوران و مواد غذایی.

در روز سه شنبه جلسه قبل از قضاوت به او تصمیم بروکس' بیوه Tomika میلر خواسته دادگاه به رد پیوند و گفت او نمی خواهد احساس امن با سابق افسر رایگان.

"من می گویند" نه " به دلیل ذهنی من قادر به تحمل آن است. من احساس نمی امن با او در خارج وجود دارد," او گفت:.

Rolfe وکلای مدافع گفته اند که آنها قصد دارند در حال حاضر شواهد قوی در دفاع از او از نظر قانونی توجیه در استفاده از نیروی مرگبار به خاطر او بود اقدام در دفاع از خود. Rolfe از کار اخراج شد پلیس و برگزار شده بود در Gwinnett County jail.


(گزارش شده توسط غنی مک کی در آتلانتا; ویرایش توسط اندرو Cawthorne و برنادت Baum)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب