سابق کالیفرنیا مجلس به دنبال زندان تاخیر به علت ویروس

سن دیگو (AP) — سابق کالیفرنیا در کنگره دانکن هانتر می خواهد به عقب راندن شروع از زندان برای سرقت کمپین بودجه ت

توسط KETABKHOOOON در 18 اردیبهشت 1399

سن دیگو (AP) — سابق کالیفرنیا در کنگره دانکن هانتر می خواهد به عقب راندن شروع از زندان برای سرقت کمپین بودجه تا سال آینده به دلیل نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

شکارچی وکلا و دادستان پرونده مشترک حرکت در دادگاه فدرال در روز سه شنبه و در انتظار حکم از قاضی در درخواست خود را برای تغییر تاریخ تسلیم از مارس 29 Jan. 4.

اگر اعطا شکارچی وعده داده شده به درخواست برای هر گونه تغییرات دیگر برای مدت خود را یا که خود را در خانه حبس محسوب می شود نسبت به 11 ماه زندان روی لئامت دادن.

"با توجه به چالش های بی سابقه ای مطرح شده توسط COVID-19 گیر این زمان به اضافه کردن به جمعیت زندان بی ارزش" وکیل Devin Burstein گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه.

شکارچی به اعدام محکوم شد در ماه مارس به 11 ماه در زندان بعد از شفاعت گناه به سرقت کمپین بودجه و صرف پول در همه چیز از گردش با دوستان دختر خود را ، سابق دریایی استعفا از کنگره در ماه ژانویه پس از نمایندگی یکی از کالیفرنیای جنوبی آخرین محکم جمهوری خواه منطقه. یک دموکرات و جمهوری خواه به رهبری به یک ماه نوامبر رواناب برای صندلی خود را.

ماه گذشته یکی دیگر از محکوم سابق کنگره از نیویورک, Chris Collins, حال, خود, زندان, تاریخ شروع به تعویق افتاد تا ماه ژوئن پس از وکلای خود به دادگاه گفت 69 سال است که در رده پرخطر اگر او قرارداد coronavirus. کالینز سابق جمهوری خواه نماینده محکوم به 26 ماه برای اوراق بهادار تقلب در حال حاضر به تسلیم ژوئن 23.

در شکارچی صدور حکم دادرسی وکلای او خواسته بود برای اکثر یا بخشی از حکم او yo خدمت در خانه حبس با استناد به خدمت نظامی خود در عراق و افغانستان و نزدیک به شش نظر در کنگره است. اما ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Thomas J. Whelan ذکر مقدار پول شکارچی misspent و تعداد سال او انجام pilfering در رد درخواست.

شکارچی و همسرش مارگارت بود که در مبارزات انتخاباتی خود مدیر متهم شدند در 60-تعداد کیفرخواست از سرقت بیش از 250.000 دلار در بودجه مبارزه انتخاباتی و تلاش برای پنهان کردن آن در افشای مالی سوابق مثال برخی از هزینه های شخصی به عنوان کمک به رزمندگان زخمی.

هر گناه التماس کرد به یک حساب جداگانه درخواست موافقت نامه سال گذشته و در هر حال رو به پنج سال زندان. همسر خود را از صدور حکم شنیدن ژوئن 8 است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de