سابق راجر سنگ دادستان: DOJ تحت فشار سنگین' به فراغت مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست

درو Angerer/گتییکی از دادستان که ترک راجر سنگ مورد انزجار بیش از تداخل از دادستان کل لایحه Barr بگویید کمیته ق

توسط KETABKHOOOON در 4 تیر 1399
درو Angerer/گتی

یکی از دادستان که ترک راجر سنگ مورد انزجار بیش از تداخل از دادستان کل لایحه Barr بگویید کمیته قضایی مجلس که "بالاترین سطح بخش" می خواستم یدکی سنگ از رئیس جمهور, سال از زمان زندان.

"آنچه من شنیده ام—بارها و بارها—بود که راجر سنگ بود که درمان متفاوت از دیگر متهم به دلیل ارتباط خود را به رئیس جمهور" با توجه به بیانیه ای از هارون Zelinsky یکی از ویژه سابق مشاور رابرت مولر را دادستان.

در ماه فوریه Zelinsky و سه همکاران استعفا از سنگ دادستان پس از تیموتی شیا و سپس اقدام آمریکا وکیل برای منطقه کلمبیا توصیه می شود قابل ملاحظه ای کمتر حبس از هفت تا نه سال Zelinsky توصیه می شود. سنگ بود به جرم دروغ گفتن به کنگره در مورد تعامل با ویکی لیکس در سال 2016 انتخابات شاهد دستکاری و مانع یک تحقیق کنگره. شیا بود دستیار ارشد سابق به Barr که در حال حاضر اجرا می شود اداره مبارزه با مواد مخدر.

Zelinsky بیانیه را از تماس روغن با نام و عنوان "دریافت فشار سنگین از بالاترین سطح از وزارت دادگستری برای برش سنگ و که باراک اوباما صدور حکم عزل دستورالعمل حذف ما شد و بر اساس ملاحظات سیاسی." او به نام گروه را تعقیب یک جمله کوتاه تر از خود را از صدور دستورالعمل های "بی سابقه" برای "مصر" متهم مانند سنگ است که تهدید به ریاست قاضی این پرونده است. قاضی امی برمن جکسون محکوم سنگ به 40 ماه زندان.

"من همچنین گفته بود که این اقدام آمریکا وکیل بود به سنگ مانند کم سابقه مطلوب درمان, چرا که او 'ترس از رئیس جمهور'" Zelinsky گفت: درخت روغن قلم.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ می شود 40 سال برای دروغ گفتن شاهد-دستکاری

Zelinsky را شهادت پس از تحویل کمیته قضایی مجلس subpoenaed او خواهد آمد در خطر حرفه ای. او همچنان یک دادستان فدرال در مریلند است. یک وکیل برای Zelinsky سابق دفتر مدیر اطلاعات ملی مشاور عمومی رابرت Litt کاهش یافته است به نظر.

با توجه به Zelinsky شیا و تیم او تلاش حداقل سه بار در ماه فوریه به سنگ دادستان به توافق برسند به یک کاهش می یابد جمله است. اولین آنها درخواست شده است که Zelinsky تیم نمی شود کامل دوره محکومیت دستورالعمل پیشنهاد شده است. زمانی که Zelinsky—همراه با آدم Jed جاناتان Kravis و مایکل Marando—رد شیا تیم به آنها گفت: "می گویند که هر چه دستورالعمل های توصیه می شود, سنگ باید کمتر است." آنها را رد کرد و آن را به عنوان به خوبی.

در نهایت شیا ارائه شده "آموزش" به حذف از صدور حکم تفاهم نامه ارجاع به سنگ انجام در دادگاه چنین به عنوان یک تهدید به برمن که سنگ ارسال شده در Instagram. Zelinsky می گوید: در بیانیه خود که او را تهدید به استعفا در فوریه. 10. مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت در حال حمله تیم خود را در صدور حکم تفاهم نامه به عنوان "سقط جنین از عدالت است."

Zelinsky انتقاد ملایم تر تفاهم نامه شیا دفتر تولید شده به عنوان "غیر اخلاقی" در colloquy با یک گروه از همکاران که او منابع خود را آماده کرد.

"من را بدون رضايت علنا در انتقاد از اقدامات وزارت دادگستری جایی که من صرف بسیاری از حرفه قانونی. من همیشه باقی می ماند و با افتخار به عنوان یک دستیار ایالات متحده وکیل" Zelinsky بسته خود را آماده سخنان گفت.

Zelinsky خواهد پیوست DOJ ضد تراست همکار John W. الیاس که شهادت در مورد تحقیقات ضد تراست تحت Barr که نگران او را به اندازه کافی به آنها را به اداره بازرس کل ، چهارشنبه شنوایی است که میله میله به ویژگی های بدون عدالت گروه شاهد در Barr یا شیا از طرف هر چند دادستان کل سابق مایکل Mukasey نیز به شهادت برنامه ریزی شده.

کمیته دموکراتیک اکثریت در تضاد با بار بیش از همه چیز از مشابه نرمی نشان داده شده به سابق مشاور امنیت ملی مایک فلین به Barr ویژه deputized پلیس فدرال در طول سی سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات به Barr فریبکارانه تلاش در شلیک این اقدام آمریکا وکیل در نیویورک است. ماه گذشته آنها درخواست وزارت دادگستری بازرس کل تحقیق Barr "سیاسی" متعدد بخش اقدامات است.

اما خانه دموکراتیک رهبری از دست داده خود را مبارزه برای استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن است و تمایلی به تلاش برای از بین بردن بار از دفتر این معنی که روز چهارشنبه جلسه با Zelinsky ممکن است یک علامت آب برای فشار بر دادستانی کل.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن