رو به 60 سال برای کشتن او 5 ساله مادر می گوید در دادگاه: "من او را از دست ندهید و هیچ چیز وجود دارد من نمی توانم به او را به عقب'

شیکاگو در نزدیکی بالای یک تپه کوچک در یک کامی گورستان استوار باقی مانده از 5 سال به خاک سپرده شد در سوپرمن لبا

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

شیکاگو در نزدیکی بالای یک تپه کوچک در یک کامی گورستان استوار باقی مانده از 5 سال به خاک سپرده شد در سوپرمن لباس خواب و در یک تابوت های دست ساز و برکت Trappist راهبان.

حک شده در تخت نشانگر این است که تصویر یک دعا فرشته و واژه "دوست داشتن برادر اندرو Freund." نام مستعار "ع" به نظر می رسد در مرکز یک سوپرمن نماد در سمت راست بالا.

وجود دارد هیچ اشاره ای بر روی سنگ از پدر و مادر او هر دو متهم به قتل پسر بچه کوچک خود را در یک مورد که باعث گرداب از اعتراض عمومی به دلیل ظلم و ستم و همچنین شکست مکرر توسط دولت رفاه کودک سیستم به دخالت.

در پنج شنبه, McHenry County قاضی رابرت Wilbrandt شروع به شنیدن شواهد برای تعیین جامعه مجازات برای مادر کودک.

JoAnn کانینگهام چهره های 20 تا 60 سال زندان برای ضرب سوء استفاده از او در آوریل 2019.

37 ساله در دریاچه کریستال زن به حال مدت طولانی حفظ بی گناهی خود را. او حتی به نظر می رسد در تلویزیون ملی شفاعت برای کمک به پس از پدر پسر گزارش AJ گم شده است. بعد AJ را کتک پیدا شد و هزینه ثبت شد او قاطعانه رد دخالت.

اما در ماه دسامبر و پس از, دادستان مواجه او با کوهی از شواهد محکم از جمله به تازگی فاش تلفن همراه فیلم از اوایل حمله به پسر کانینگهام التماس کرد گناه را به قتل درجه اول.

در پایان روز پنجشنبه دادگاه کانینگهام صحبت کرد حدود هفت دقیقه است. در یک گریان فصاحت و بلاغت قبل از تریبون, برگزاری, یادداشت های دست نویس او التماس برای رحمت و گفت: او را "زندگی من" به امیرحسین بازگشت.

"من تا به حال غرور و افتخار از داشتن AJ به عنوان یک پسر," او گفت: توصیف تولد او به عنوان "یکی از شادترین روزهای زندگی من است."

"من او را دوست داشتم. من او را از دست ندهید و هیچ چیز وجود دارد من نمی توانم به او را به عقب."

کانینگهام گفت: مادر بودن "تعریف می کند من" و به او یک هدف در زندگی است. او در توضیح AJ به عنوان خوش تیپ, هوشمند, خنده دار, رانده می شود, ویژه و "کاملا دوست داشتنی است."

او گفت: AJ می خواست دکتر شود و یا ایستگاه های گاز همراه یا مرد زباله و یا خود محلی فروشگاه doughnut.

"او متقاعد شده بود به همراه همه ما است که او می تواند هر آنچه که او می خواست می شود," او گفت:.

تا کنون که بدون گفتن او او را کشته بود او را بستری برای ساخت "بی عاطفه انتخاب" و گفت که مواد مخدر شد و یک گروه کمک به او را مادام العمر و احساسات "دوستش را فراموش کرده اید و رد شده است.

"من هرگز قادر به توجیه هر چیزی خواهد شد و نه من همیشه می خواهم به," او گفت:.

او ادامه داد: "من در قلب و ذهن من در حال مصرف با درد و غم و اندوه و ندامت."

کانینگهام گفت: "تا آنجا که من سزاوار مجازات من اعتقاد دارم که من را شایسته کمک کند. لطفا به من کمک کند."

در مقابل او گناه دادستان کاهش یافته و مرتبط به کمتر اتهامات عنوان شده علیه. McHenry County وکیل دولت پاتریک Kenneally گفت: او را به دنبال حداکثر مجازات است. کانینگهام مورد نیاز خواهد بود برای خدمت به 100 ٪ از حکم او.

کانینگهام با پوشیدن لباس نارنجی رنگ زندان لباس و ماسک مو بافته نگه داشته و سر او را بیشتر کاهش داد به عنوان دادستان صبح روز پنجشنبه نشان داد عکس های گرافیکی از او کتک پسر و تلفن همراه رایگان کلیپ های ویدیوئی تصویر می کشد برخی از سوء استفاده.

در زمان به عنوان تصویری نورد او پاک و دور از اشک و منفجر بینی خود را. تلویزیون مانیتور مواجه شد به سمت قاضی پس از امریکا و دیگران در دادگاه گالری نمی تواند تصاویر را ببینید. اما صدا از سرزنش کردن پسر بود لوله کشی از طریق دادگاه و سرریز اتاق که در آن رسانه ماموران اف بی آی که به بررسی و پسر ناپدید شدن و اعضای عمومی بازدید کردند.

چند تن از اعضای AJ خانواده چپ دادگاه قبل از ویدئوها بازی شد.

پیگرد شاهد دکتر JoEllen آنجا شهادت حدود زیادی کبود در ع را ران او تا به حال مورد بررسی قرار Dec. 18, 2018 فقط چهار ماه قبل از او درگذشت. آنجا گفت که او در مصاحبه امیرحسین به تنهایی در مورد علت کبودی داستان خود را منتقل و کودک پیشنهاد مادر او مسئول است.

"شاید (مامان) معنی نیست که به من صدمه دیده است," او گفت: "به نقل از پسر.

نگران آن است که بیشتر تلنگر با او خواهد سازش تحقیقات آنجا گفت که او به این نتیجه رسیدند AJ نیاز به سوال توسط یک متخصص آموزش دیده پزشکی قانونی مصاحبه و بررسی توسط یک کودک-سوء استفاده از اطفال. او اطلاع دولت رفاه کودک مقامات اما آنجا گفت: محقق به او گفت که هیچ کدام در دسترس بودند.

"ما نمی خواستیم AJ به ترک با JoAnn (Cunningham) که روز" آنجا شهادت دادند.

دو دریاچه کریستال افسران پلیس نیز شهادت در مورد مخروبه, کثیف وضعیت خانه و خانواده خود را در ماه دسامبر 2018 و همچنین ماه بعد در روز AJ گزارش شد گم شده است.

کانینگهام و پدر پسر اندرو فروند متهم شدند مارس 24 2019 پس از AJ بدن کشف شد در یک قبر کم عمق زیر از کوره در رفته, شش روز جستجو. پرونده فروند 61 که همچنان در بازداشت است و در انتظار. وی قرار است در دادگاه جولای 30.

Wilbrandt است و انتظار نمی رود به اعلام کانینگهام مجازات تا بعد از ظهر جمعه.

بسیاری از مدارک و شواهد ارائه شده در طول صبح شهادت تا به حال ساخته شده در حال حاضر در طول زودتر جلسات دادگاه و از طریق پوشش رسانه ای.

اما دادستان ها نشان داد برخی از جدید فیلم و پیام های متنی است که نشان داد امریکا را به تلاش برای سرپوش گذاشتن بر جنایت روز پس از AJ کشته شده اند.

در مارس 18, 2019, فیلم در ایستگاه پلیس صورت گرفته پس از Freund گزارش AJ, گم, کانینگهام آرام نماز می خواند در حالی که به تنهایی در اتاق مصاحبه قبل از دریاچه کریستال افسر پلیس وارد اتاق می شود.

"پدر عزیز لطفا مطمئن شوید که امیرحسین امن است و او به خانه می آید" او گفت: دست او را در آغوش گرفت در نماز.

در زمان گریان او پنجه نرم می کند با پلیس برای پیدا کردن AJ قبل از اینکه چیزی بد اتفاق می افتد به او را به دلیل وجود دارد "بسیاری از سرخی خارج وجود دارد."

"او به قدری ترسیده," او گفت: AJ بعد درخواست افسر را به مطمئن شوید که کسی در خانه "در مورد او به خانه می آید."

هنگامی که افسر پلیس از او می پرسد اگر او می تواند کانینگهام هر چیزی او پاسخ داد: "پسر من است."

همچنین در پیام های متنی بین AJ پدر و مادر بیش از 72 ساعت قبل از او در گزارش از دست رفته کانینگهام و Freund عمل به عنوان اگر او هنوز زنده بود از جمله زمانی که مادر گفت: AJ داشتن یک روز خوب.

"او مانند یک افسونگر زمانی که او خوب" او پیامک فروند, روز پس از پسر 15 آوریل 2019 قتل. "بسیاری از آغوش."

در اوایل صبح روز پنجشنبه یک گروه کوچک از معترضان از سر و صدا برای امیرحسین مونتاژ در خارج از دادگاه در وودستاک, اصرار به حداکثر مجازات حبس. آنها تزئین شده خارج از دادگاه با بادکنک آبی و نشانه ها با پیام های که فریاد زد "نه مرسی" و "عدالت برای AJ."

رهبری سازمان تریسی Kotzman گفت: این پسر مرگ غم انگیز هنوز هم طنین انداز در جامعه است.

"من احساس می کنم مثل 20 سال خواهد بود یکی دیگر از پانچ در صورت AJ," او گفت: خارج از دادگاه قبل از صدور حکم شنیدن آغاز شد. "ما انتظار داریم که حداکثر."

او ادامه داد: "آن را وحشیانه و شنیع و در جامعه ما این فقط چیزی نیست که ما استفاده می شود. منظورم این است که شما باید هرگز به آن استفاده می شود در هر نقطه اما در اینجا آن را فقط تکان دهنده است."

دادستان زودتر گفت: آنها دریافتند مارس 27 2019 تصویری از کانینگهام تلفن همراه است که در آن از او دیده گرفتن پسر بچه با گلو و هل دادن او را در برابر یک دیوار حمام تا زمانی که او چوک برای هوا. AJ شده قابل مشاهده بریدگی و کبودی بر روی صورت و پیشانی با توجه به دادستان. کانینگهام تا به حال در گوشه ای او را پس از AJ اظهار داشت: او از رفتن به او را در مشکل با "کسی است."

در این ویدئو دادستان گفت: AJ شنیده گفتن پدر و مادر خود او خانواده اش را دوست دارد. کانینگهام پاسخ "بول - - - - شما آن را نشان نمی دهد." او در ادامه به طعنه از او درخواست پسر اگر او فکر می کند پدر و مادرش و برادر کوچکترش "آیا شیطان در این خانه" که امیرحسین می گوید: "نه فقط من." در یک نقطه بعد از AJ گفت: "من فقط نمی خواهم یک خانواده" کانینگهام در پاسخ به او 5 سال است که او یکی را ندارد.

این تصویری است که در علاوه بر این به یکی از 4 مارس 2019 نیز بهبود از کانینگهام تلفن همراه که در آن دادستان گفت: او شنیده سرزنش کردن به شدت مورد ضرب و شتم پسر.

دادستان ها گفته اند کانینگهام فیلم برداری اولین تلفن همراه تصویری در AJ اتاق خواب برای ارسال به Freund که در کار بود. این معلوم نیست که چرا زن و شوهر بعد از یکی گرفته داخل حمام است که در آن امیرحسین است فشرد و پدر و مادر هر دو حضور داشتند.

دادستان مدارک ارائه شده از امیرحسین را کالبد شکافی که تاکنون ساخته شده است. علاوه بر کشنده صدمات سر و بریدگی و کبودی در سراسر بدن و اندام کودک استنشاق خون خود قبل از مرگ دردناک بود و کوچک دایره علامت بر پیشانی خود را مطابق با الگوی قابل جدا شدن سر دوش.

در طول عمر کوتاه خود, AJ موضوع بسیاری از پلیس و رفاه کودکان تماس با ما. ایلینوی گروه از کودکان و خانواده خدمات او را به محافظ زندان در بدو تولد پس از امیرحسین متولد شد و در اکتبر 2013 با هروئین در سیستم خود را. این unwed زن و شوهر, کون به عقب زمانی که او در حدود 20 سال و هوشیار باقی مانده تا 2018 زمانی که DCFS در پاسخ به یک تعداد انگشت شماری از خط تلفن, تماس, از جمله دو هنگامی که امیرحسین مشکوک داشتند کبودی.

در چه لحظه ای احساسی در رسیدگی کانینگهام را پدری پسر عموی گفت: قضاوت در مورد تاثیر از دست دادن AJ. او مطرح پسر برای نزدیک به دو سال و امیدوار به اتخاذ او اما در عوض مجبور شد برای بازگشت پسر به پدر و مادر خود را در ماه ژوئن 2015 پس از آنها شد هوشیار و با پیروی از دیگر دستور دادگاه.

زن که بالا بردن AJ دو و برادر جوان تر خود در 5 سال و نزدیک به 14 ماه خواهر خواسته است به عموم شناخته شده است.

"او یک زن زیبا و کامل پسر کوچک بود که با محبت و دلسوز و مهربان," او گفت: از طریق اشک. "(ع) عاشق بازی و پازل. او فقط کامل پسر بچه کوچک است."

کانینگهام همچنین دارای یک پسر 20 ساله که در دانشگاه است اما او حضور نداشت روز پنجشنبه دادگاه. مادر بزرگ او لری هیوز که برنده بازداشت او در سال 2013 پس از یک جنگ سخت جنگ در دادگاه علیه او دختر کسی که با او جدا شد و در دادگاه اما آیا شهادت نیست.

کانینگهام وکلای ریک Behof و آنجلو Mourelatos درخواست شده پس از گناه است که او دریافت یک روانی, روانی و سوء مصرف مواد ارزیابی قبل از این هفته صدور حکم است. در این جلسه را کاهش فاز آنها ارائه شواهدی از زندگی دشوار است از جمله این که او شده است در روابط سوء استفاده و دچار تکرار و زیان به خصوص 2001 خودکشی او فقط خواهر و برادر, یوسف, 21 کسی که با او نزدیک بود.

به عنوان یک مادر جوان کانینگهام اختصاص داده شده بود به او نخستزاده کودک برای اولین بار چندین سال از زندگی خود را و حتی یک مجوز پرورش پدر و مادر برای یک زمان کوتاه در سال 2011 برای دیگری پسر است. اما با توجه به سوابق زندگی او آغاز شده بود به باز کردن طولانی نیست پس از آن در میان فرار 2012 طلاق و طولانی بازداشت نبرد با مادرش در سال 2013.

کانینگهام تشخیص داده شده است با افسردگی و تا به حال یک نسخه از اعتیاد به مواد مخدر است که spiraled به استفاده از مواد مخدر به ویژه هروئین پس از او درگیر شد در اوایل سال 2012 با Freund است که نزدیک به 25 سال آخر خود بود و او را وکیل طلاق.

کانینگهام و Freund رو پاک هروئین به دست آوردن مجدد حضانت AJ اما سوابق نشان داد که هوشیاری خود نشد و ترک آنها را قادر به پرداخت صورتحساب و یا خانه های امن برای فرزندان خود. تاریخ خود شامل چندین پلیس و رفاه کودک خط تلفن, تماس, کثیف, خانه, خشونت و بزه بازداشت.

دادستان گفت که Freund در پینوشت نهایی کشنده حادثه سوء استفاده به آنها گفت که در 14 آوریل 2019, کانینگهام درگیر در "برخی از هدف قرار دادن" و AJ قرار داده شد در یک دوش آب سرد. Freund گفت: AJ بود مجبور به ماندن در آب سرد تا او را به اعتراف به حقیقت در مورد پنهان کردن خود را خاکی ،

Freund توصیف تماشای کانینگهام سوال AJ در حمام به عنوان "او مانند مصرف اسپری نازل چیز و قرار دادن آن مانند حق در چهره اش. گاهی اوقات از دست دادن تعادل خود و سقوط در وان" با توجه به دادستان. کانینگهام از خواب بیدار شد Freund در ساعت 3 صبح 15 آوریل 2019 به او بگویید AJ که فرستاده شده بود به رختخواب قبل از آن بود و نه تنفس.

این زن و شوهر برای جستجو اطلاعات در کودک CPR در Freund تلفن و پس از تحقق AJ مرده بود Freund گفت کانینگهام او را "آن را اداره کند" قرار دادن امیرحسین بدن در یک پلاستیک حمل و نقل کردن در زیرزمین و دفن او روز بعد با توجه به دادستان.

پس از شش روز جستجو در کودک پیدا شد در یک قبر کم عمق پیچیده شده در پلاستیک حدود 7 مایل از خانه خود را.

بستگان را تشریح پسر به عنوان کنجکاو و روشن که عاشق توماس موتور تانک, پازل, کتاب ها و برادران خود را. او همچنین عاشق ابرقهرمانان به خصوص سوپرمن.

در پلتین گورستان پسر سنگ مزار نیز شامل عبارت "ارزش ما قهرمان کم است."

---

©2020 شیکاگو تریبیون

بازدید از شیکاگو تریبون در www.chicagotribune.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب