دیوان عالی کشور پاک راه را برای فدرال اعدام به سر

واشنگتن – دادگاه عالی پاک راه دوشنبه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای از سرگیری فدرال اعدام برای اولین بار

توسط KETABKHOOOON در 10 تیر 1399

واشنگتن – دادگاه عالی پاک راه دوشنبه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای از سرگیری فدرال اعدام برای اولین بار در 17 سال.

قضات را تکذیب کرد چالش از چهار محکوم به قتل که استدلال کرد که فدرال اعدام باید پایبند به خاص پروتکل های استفاده شده توسط ایالات متحده که در آن هر مرد محکوم شد, از جمله این روش اعدام. دانشیار قضات اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor گفتند که شنیده اند را به چالش بکشد.

دادستان کل ویلیام Barr که سال گذشته اعلام شد که دولت فدرال انجام آن اعدامها از سال 2003 با استفاده از یک داروی پنتوباربیتال. این دارو در بسیاری از, اما نه همه متحده است.

دادگاه منطقه ای فدرال قاضی تانیا Chutkan حکم داد که اعدام خواهد تضاد با مفاد یک سال 1994 قانون فدرال که بر اساس آن دولت فدرال قرار است به دنبال پروتکل های استفاده شده توسط ایالات متحده است که در آن زندانیان محکوم شدند. که حکم تایید شد توسط سه قاضی دادگاه تجدید نظر فدرال پنل.

چهارده متحده به رهبری آریزونا بود طرفه با وزارت دادگستری گفتن در دادگاه عالی که پنتوباربیتال "سریع اقدام به نمک اسید باربیتوریک است که می تواند قابل اعتماد القاء و حفظ کما-مانند دولت ارائه شود که یک فرد insensate به درد."

دیوان عالی کشور به طور موقت مسدود اعدامها در دسامبر اما گفت که در آن انتظار می رود چالش خواهد بود توسط دادگاه تجدید نظر "با مناسب اعزام."

سه محافظه کار مرتبط قاضیان – ساموئل Alito نیل Gorsuch و برت Kavanaugh – نشان داد در آن زمان است که آنها انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به غلبه ظرف 60 روز و اعدام می تواند به جلو بروید.

دادستان کل ویلیام بار قسم خورده است در قبل از دادن بیانیه افتتاحیه قبل از کمیته قضایی مجلس شنیدن در مورد مشاور ویژه رابرت مولر گزارش و خود دست بررسی است.

سه قاضی دادگاه تجدید نظر پانل از جمله دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد اجازه اعدام برای ادامه, باعث, آخرین دادگاه عالی درخواست. Barr سپس کارگردانی اداره فدرال زندانها به برنامه چهار اعدامها از جمله برای سه تن از زندانیان درگیر در جریان دادخواهی. آنها قرار است در ماه ژوئیه 13-17 در ایالات متحده ندامتگاه در ترر هوت ایندیانا.

چهار زندانی به دادگاه شفاعت شد و به اتفاق آرا به اعدام محکوم شده و بیش از 15 سال پیش از جرائم از جمله قتل و شکنجه و تجاوز. کودکان در میان قربانیان قتل در هر مورد.

تنها سه نفر اعدام شده اند توسط دولت پس از فدرال مجازات اعدام ترمیم شد و در سال 1988. برای اولین بار بود که تیموتی مک وی اجرا شده در سال 2001 برای سال 1995 بمب گذاری در یک ساختمان فدرال اوکلاهما سیتی که در آن 168 نفر کشته شدند.

در میان 62 فدرال اعدام زندانیان Dzhokhar Tsarnaev, محکوم و در سال 2013 بمب گذاری در ماراتن بوستون و Dylann سقف که به کشته شدن نه نفر داخل یک چارلستون S. C. کلیسا در سال 2015.

به طور کلی بیش از 1500 زندانی اعدام شده اند از آنجا که 1970s نزدیک به 40 درصد از آنها در تگزاس است. اما تعداد اعدام در ایالات متحده کاهش یافته است و به طور پیوسته برای دو دهه گذشته و در حال حاضر به طور متوسط کمتر از 25 سال است.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: فدرال مجازات اعدام: حکم دادگاه عالی اجازه می دهد تا اعدام به سرis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن