واقعیت بررسی: بله بایدن botched آمار در COVID-19 و تفنگ و میر

ادعا: جو بایدن گفت: 150 میلیون آمریکایی از اسلحه و 120 میلیون از COVID-19معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کشیده

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399

ادعا: جو بایدن گفت: 150 میلیون آمریکایی از اسلحه و 120 میلیون از COVID-19

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کشیده شده مسخره و انتقاد – در درجه اول از محافظه کاران – به صورت کلامی اشتباه او در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

یکی Facebook پست جیبش دو آماری ادعای متصل به خشونت اسلحه و COVID-19.

پست جولای 13, همراه با خنده emoji گفت: "امریکا دارای حدود 300 میلیون نفر است. جو بایدن گفت: 150 میلیون دلار از دست داده بودند به خشونت اسلحه و ما فقط از دست یکی دیگر از 120 میلیون به covid-19. بنابراین من رسیدن به دوستان من برای دیدن اگر هر یک از شما هنوز زنده هستند."

این واضح است که یک شوخی است اما این افزایش یک سوال در مورد بایدن نظرات. آیا او واقعا ادعا می کنند هر دو از کسانی که نیومده ؟ ؟ ؟

بیشتر: بایدن می گوید: او تا به حال اینتل جلسات هشدار رای دخالت

بایدن در COVID-19 مرگ و میر

بله بایدن ساخته شده این ادعا در دو نوبت جداگانه هر چند در یکی از آنها او اصلاح شده خود را بلافاصله.

بایدن ساخته شده در مورد ادعای آمریکا COVID-19 کشته و 25 ژوئن در یک مبارزه انتخاباتی در پنسیلوانیا است. او صحبت کردن در مورد پوشش مراقبت های بهداشتی با خانواده.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن مبارزات در هوستون در مارس 2.

یک ABC News, Facebook Live ویدئو نشان می دهد که شرکت کنندگان در این مراسم با اشاره به استرس او احساس بیش از امور مالی, در علاوه بر این به بیمارستان درمان و چگونه است که خود را کاهش داده در حال حاضر سلامت روان پايين.

بیشتر: چرا میله نقاط داغ برای COVID-19 انتقال

"همین دلیل است که ما عمده ای چند میلیارد دلاری سرمایه گذاری در سلامت روان" بایدن پاسخ داده است. "آنچه که مردم به شدت دست کم گرفتن تاثیر بر سلامت روانی افرادی که در حال حاضر همه چیز پیچیده است. مردم کار ندارد. مردم لازم نیست که هر جا بروید. آنها نمی دانند چه آنها در حال رفتن به انجام."

او گفت: "در حال حاضر ما بیش از 120 میلیون مرده از COVID منظور من 120,000 مرده از COVID" با توجه به صوتی به دست آمده توسط Snopes.com.

بایدن در خشونت اسلحه مرگ و میر

بایدن ساخته تفنگ خشونت ادعا در فینال دموکراتیک اولیه بحث Feb. 25 در کارولینای جنوبی که در آن او گفت که 150 میلیون آمریکایی کشته شده بود از سال 2007 از خشونت اسلحه.

"علاوه بر آن من گذشت بردی لایحه با دوره انتظار. من به رهبری است که مبارزه با. اما دوست من در سمت راست من" بایدن گفت: اشاره به سن. برنی ساندرز "و دیگران را در واقعیت نیز به در به تولید کنندگان اسلحه' مطلق ایمنی. تصور کنید اگر من اینجا ایستاده بود و گفت: ما به ایمنی به شرکت های دارویی. ما به ایمنی به شرکت های دخانیات. که باعث قتل عام در خیابان های ما; 150 میلیون نفر کشته شده اند از سال 2007 زمانی که برنی رای به معاف تولید کنندگان اسلحه از مسئولیت. بیش از همه جنگ ها از جمله جنگ ویتنام از آن نقطه."

بیشتر: 2020 نامزدها در موضوعات: رای دهندگان راهنمای بایدن که در آن می ایستد در مراقبت های بهداشتی کنترل اسلحه و بیشتر

از Facebook پست درست است که او ساخته شده این ادعا اگر چه رنگی محدوده تاریخ بایدن استفاده می شود و نمی دهد بایدن اعتبار بلافاصله تصحیح COVID-19 خطا داده.

اعداد حقیقی

در هر دو مورد بایدن و یا کارکنان خود اذعان کرد او در نظر گرفته شده و می گویند هزاران نفر نه میلیون ها نفر.

همانطور که از ژوئن 25, زمانی که او ساخته شده COVID-19 بیانیه مرگ و میر بیش از 119,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع داشبورد.

در خشونت اسلحه ادعای یک عضو بایدن به کمپین گفت: بایدن به معنای گویند 150,000 مردم است. بایدن قبلا اشاره شده است که آمار درستی است.

داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید می کند که از 2007-2018 وجود دارد 148,182 اسلحه گرم به قتل.

حاکم ما: True

ما رای این ادعا درست بر اساس تحقیقات ما. بایدن آیا استناد به این اعداد استفاده شده در این پست که هر دو به شدت اشتباه است. بایدن به معنای گفتن "هزاران نفر" در هر دو مورد نه "میلیون ها نفر." در یک مورد بایدن اصلاح شده خود را بلافاصله. در دیگر نبود تا پس از بحث است که یک دستیار روشن شماره.

ما واقعیت-بررسی منابع

  • لیبرال ها دیوانه, گروه, Facebook, پست 13 ژوئیه سال 2020
  • ABC News Live: "جو بایدن در دیدار با خانواده ها در لنکستر" 25 ژوئن 2020
  • رادیو فردا: "CBS News بحث دموکراتیک در چارلستون کارولینای جنوبی: پخش کامل" Feb. 20, 2020
  • مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری: "مقایسه علل/متحده برای کشنده صدمه ابزار تجسم داده ها."
  • دانیل دیل, صدای جیر جیر, Feb. 25, 2020
  • دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus, مرکز منابع "ایالات متحده نقشه" دیده جولای 14, 2020
  • Snopes: "آیا بایدن می گویند 120 میلیون نفر مرده بود از COVID-19?", 29 ژوئن 2020
  • ایالات متحده آمریکا امروز:, "دموکراتیک بحث FactCheck: بلومبرگ گمراه در اظهارنامه مالیاتی بایدن flubs اسلحه, خشونت, آمار," فوریه. 26, 2020.
  • ایالات متحده آمریکا امروز: "بایدن در مورد مذاکرات مغلوب ساختن پیشی جستن 'دوقلو میراث,' مراقبت های بهداشتی در نوسان-وزارت امور خارجه پنسیلوانیا سفر" 25 ژوئن.

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: واقعیت را بررسی کنید: جو بایدن botched آمار در COVID-19 تفنگ مرگ و میرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب