مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت نام در پلیس اصلاحات اجرایی منظور در روز سه شنبه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت از بدمینسترتوسط جف میسون و اریک راشواشنگتن (العالم) - رئیس جمهو

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت از بدمینستر

توسط جف میسون و اریک راش

واشنگتن (العالم) - رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضای یک فرمان اجرایی در روز سه شنبه که به دنبال بهبود چگونه افسران پلیس, درمان آفریقایی آمریکایی ها و دیگران با بهبود و مدارک آموزش و بهداشت روانی, منابع, دولت, مقامات گفت.

منظور می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن زده سخت "نظم و قانون" تن در پاسخ به تظاهرات در سراسر این کشور برانگیخته از مرگ آفریقایی آمریکایی جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است به انتقاد از حزب دموکرات برای پاسخ خود را و برخی از متحدان نگران هستند که با دست زدن به تظاهرات و coronavirus بیماری همه گیر در حال صدمه زدن به خود و دیگر رهبران جمهوری خواه' شانس انتخاب مجدد در نوامبر است.

مقام ارشد دولت در انتخابات گفت: منظور خواهد شد و هدف برای تشویق ادارات پلیس برای بهبود بستن فدرال تصویب اختیاری کمک های مالی به پلیس خوب شیوه های.

سفارش را تشویق ادارات پلیس به استخدام آخرین استانداردها برای استفاده از زور; بهبود به اشتراک گذاری اطلاعات به طوری که افسران با جنس بنجل سوابق نه استخدام بدون پس زمینه شناخته شده و اضافه کردن مددکاران اجتماعی برای اجرای قانون و پاسخ به خشونت موارد مربوط به مواد مخدر اعتیاد و بی خانمانی, مقامات گفت.

"ما در حال رفتن به صحبت کردن در مورد چیزهایی که ما شده ایم به تماشای و دیدن برای ماه گذشته و ما در حال رفتن به برخی از راه حل های" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

مقامات اجرای قانون و خانواده های کسانی که کشته شده اند توسط پلیس انتظار می رود که بخشی از این رویداد که در آن تهمت را ثبت سفارش.

قانونگذاران در کنگره نیز در کار قوه مقننه پاسخ به تماس پلیس و اصلاحات.

"قطعا ما می توانیم به آنچه که ما انجام کاری که در حال انجام در خانه و در سنا" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

برخی از فعالان به نام برای گرفتن کمک های مالی از ادارات پلیس. پیشرو دموکرات و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را نه در آغوش کسانی که خواستار اما جمهوری خواهان به دنبال کراوات آنها را به طرح های پیشنهادی برای ارائه کنتراست به مغلوب ساختن پیشی جستن است و بس.

"ما نه به دنبال پال خواستار قطع بودجه دولت ، ما به دنبال سرمایه گذاری بیشتر و تشویق بهترین شیوه" یکی گفت: دولت هنگامی که توصیف به منظور امضا در روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که تیراندازی توسط پلیس یک مرد سیاه و سفید در آتلانتا بود و بسیار نگران کننده است. آتلانتا افسر پلیس از کار اخراج شد و رئیس پلیس استعفا داد و پس از کشته شدن Rayshard بروکس در شب جمعه.


(گزارش توسط جف میسون و اریک راش; گزارش های اضافی توسط لیزا Lambert; ویرایش توسط سینتیا Osterman)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de