Farrah Abraham تا به حال رابطه جنسی با او صحبت کنید 11-Year-Old Daughter در حال حاضر

نگه داشتن آن واقعی است. Farrah Abraham نشان داد که دخترش سوفیا sleepovers منجر به زودتر جنسی صحبت کنید. این نو

توسط KETABKHOOOON در 15 تیر 1399

نگه داشتن آن واقعی است. Farrah Abraham نشان داد که دخترش سوفیا sleepovers منجر به زودتر جنسی صحبت کنید.

این نوجوانان و مادر , آلوم 29 گفت: ما هفته به طور انحصاری در شنبه 30 ژوئن که او 11 سال در حال حاضر می داند در مورد پرندگان و زنبورها در حالی که بسیاری از دوستان او در خارج از حلقه.

"بله. زیرا هنگامی که بچه ها همه می خواهم به انجام sleepovers و برخی از دوستان او را که خواهر و برادر بزرگتر, um, آره, من قطعا تا به حال برای انجام یک بحث با پدر و مادر پس از آنچه که من شنیده ام" ابراهیم توضیح داد. "باید صادقانه با شما واقعا تنها شده است باعث شده همه پدر و مادر دیگر نه واقعا داشتن این مذاکرات."

Farrah Abraham Reveals She's Had the Sex Talk With 11-Year-Old Daughter Sophia
Farrah Abraham و دختر سوفیا لورن ابراهیم Sara Jaye Weiss/شاتر

نبراسکا بومی اشاره کرد که بسیاری از پدر و مادر درگیر در sleepovers نیست بحث "چه مناسب است" با فرزندان خود به خصوص کسانی که پدر و مادر پسران است.

"است که نوع سرعت بخشیدن به مکالمات است که من باید با دختر من چون از پسران در گروه سنی و یا در sleepovers با دوست دختر خود را که برادران" این عشق از طریق موردتوجه نویسنده توضیح داد.

ابراهیم گفت که او شده است "بسیار شوکه توسط برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده است" در یک شب ،

او همچنین اشاره کرد که او "بدون شوخی وقتی که می آید به عنوان یک خرس مادر" است و سریع برای تماس از دیگر پدر و مادر هنگامی که بچه های خود را انجام داده اند چیزی اشتباه است.

"من را انتخاب کنید تا تلفن — من نمی خواهد در فرد است. من به صحبت کردن با پدر و مادر" سابق واقیعت ستاره گفت ما. "پدر و مادر واقعا بسیاری از پدر و مادر شدند, همه از من بزرگتر. به طوری که آنها واقعا honed در بر مسئولیت خود را. آنها مانند, " شما می دانید چه ؟ ما اجازه دهید آن را برو. ما قدر شما پله در. با تشکر از شما, فرح.'"

ابراهیم نیز آماده به آتش پشت در مادر-shamers که آمده راه خود را.

"من واقعا احساس می کنم مثل من می تواند شرمنده که من محافظت از فرزند من" نویسنده گفت: ما. "من فکر می کنم من انجام خیلی عالیه. منظور من, من سرد به مادر باعث شرم من سخت ترین مادر. من می توانید آن را اداره کند اما من هم واقعا فقط بازی نمی به که چون من محافظت از فرزند من."

این برادر بزرگ مشهور آلوم توضیح داد که اگر چه او تلاش می کند به پناهگاه سوفیا از آشنایی زندگی او را خوب صحبت کردن در مورد رابطه جنسی.

"من صحبت کردن در مورد آموزش مسائل جنسی. من انجام داده ام که برای کمپین های ملی. من عمومی صحبت کرد و به مردم [و] شاید یک روز من در سوفیا دبیرستان دادن به آنها را به صحبت کردن با آنها به عنوان فارغ التحصیل," او گفت:. "من احساس می کنم راحت و دیگران احساس راحت است. و همین دلیل است که من پرداخت می شود مقدار زیادی از پول را به بحث در مورد هیچ شرمندگی برای زنان است."

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن