پر ابرو آخرین روند در ابرو زیبایی — چگونه به نگاه

این آخرین روند در ابرو, زیبایی طبیعی و تعمیر و نگهداری پایین نگاه که عبور بیش از مد بالا به روزمره ، این نگاه

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

این آخرین روند در ابرو, زیبایی طبیعی و تعمیر و نگهداری پایین نگاه که عبور بیش از مد بالا به روزمره ، این نگاه می تواند طیف وسیعی از نور و کرکی ابرو که تا رسیدن بیش از قوس طبیعی خود را به نمایشی ابرو که شبیه پرهای. متخصص آرایش هنرمند نیکی ولف به خوبی شناخته شده برای امضا به او پر ابرو مانند کسانی که در اینجا دیده می شود, سهام چگونه به نگاه.

نیکی نکات بالا در دستیابی به کامل طبیعی به دنبال پر brows:

1. شروع شده توسط ترکیب ابرو به سمت بالا با استفاده از یک spoolie برای جدا کردن و تعریف موها.

2. من ترجیح می دهم به ترک ابرو موهای بلند و طبیعی است اما اگر شما کمی بیش از حد سرکش استفاده از زیبایی قیچی و زاویه آنها را رو به پایین به سمت ابرو موها به تر و تمیز هر که در خارج از محل. این کمک خواهد کرد انتهای ابرو به نگاه مخروطی و نه بیش از حد بی پرده است.

Japonesque Feathered Brows model
حسن نیت ارائه میدهد عکس از @nikki_makeup

3. پر کردن هر گونه شکاف خود را با ابرو محصول انتخاب — من دوست دارم به استفاده از ژل دستهادائما با یک زاویه قلم مو برای تعریف نگاه و یا مداد برای نرم تر به پایان برسد. شروع با یک لمس نور

و ایجاد سکته مغزی کوچک برای تکرار شده است.

4. در این مرحله من می خواهم به شهامت هر تار مو که نمی, در خط با ابرو شما ایجاد کرده اید. انجام این کار پس از نه قبل از پر کردن ابرو کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که شما نمی سهوا حذف بیش از حد بسیاری از دستگیر میشوند!

Japonesque feathered brow model
حسن نیت ارائه میدهد عکس از @nikki_makeup Shutterstock

5. پایان با ژل ابرو یا یک محیط صابون به نگه داشتن خود را کامل ابرو تعریف شده و در تمام طول روز!

Japonesque Feather Brows
حسن نیت ارائه میدهد عکس از @nikki_makeup Shutterstock

ابزار تجارت

"این ها حرفه ای با کیفیت ابزار و اصول اولیه برای رسیدن به هر ابرو نگاه می گوید:" ولف. او توصیه می کند JAPONESQUE® لوکس کیت ابرو $13.99 در Target.com.

Japonesque Luxe Brow Kit

این JAPONESQUE® لوکس کیت ابرو شکل ابرو به صورت حرفه ای با کیفیت ابرو مراقبت در خانه و یا بر روی بروید. برای الهام بیشتر بازدید Japonesque on Instagram @Japonesque.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب