داستانی تلویزیون زادگاه

اگر آنها واقعا وجود داشته است! گاهی اوقات یک تلویزیون نشان می دهد تنظیم می شود فقط یکی دیگر از شخصیت در این طر

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399

اگر آنها واقعا وجود داشته است! گاهی اوقات یک تلویزیون نشان می دهد تنظیم می شود فقط یکی دیگر از شخصیت در این طرح بزرگ از داستان است.

در واقع داستانی زادگاه اغلب احساس می کنم مثل یک تکه کوچک از خانه به طرفداران ساخت این همه شیرین تر زمانی که آنها به آنها را دوباره در آینده تکرار از سری. به عنوان مورد با Gilmore Girlsکه بازگشت به ستاره توخالی در سال 2016 برای چهار بخش Netflix احیای Gilmore Girls: یک سال در زندگی.

"آن را مانند یک گردباد از لحظه ای که ما در راه می رفت به زمین و آن این است که ما تا به حال یک ساعت تیک تاک" خالق Amy Sherman-Palladino گفت وگ در دسامبر 2016. "اگر ما از رفتن به [انجام آن] ما تا به حال به آن را در یک چارچوب زمانی خاص به دلیل آن را تنها زمانی که [برادران وارنر] بازگشت بسیاری در دسترس بود به ما که شد ستاره تو خالی. بنابراین وجود دارد هیچ زمان کند خواهد بود. آن را بیشتر شبیه " اگر ما قصد داریم برای انجام این کار ما نیاز به انجام این کار در حال حاضر! شروع به انجام لباس; من نمی مراقبت از آنچه مانند نگاه کنند!' و پس از آن عکسبرداری شد تا شدید و سپس ما آنها را با هم و ما احساس می کنیم زندگی کرده اید و با این چیزهایی که ما واقعا نمی تواند صحبت در مورد. آن را کاملا یک امداد در حال حاضر آن است که در خارج وجود دارد و است که مردم از دیدن آنها و این که آنها در واقع وجود داشته باشد و آن را فقط به دو دیوانه از مردم راه رفتن در اطراف گفت: "ما واقعا این است.' این انفجار بود."

به عنوان تهیه کننده اجرایی دانیل Palladino بیان به برخورد در نوامبر سال 2016 "هر کس در حال رفتن به بسیار خوشحال با جهان است. این Gilmores. این ستاره توخالی در تمام آن دیوانه ، آن را بزرگ و گسترده بوم."

برخی از تلویزیون زادگاه نمی دهد بینندگان همان گرم, fuzzy احساس. ریوردیل برای یک, باعث ترس نه تنها طرفداران خود را, اما همچنین از ساکنان آن لطف در بخش های بزرگ به این شهر بالا نرخ قتل و نامحدود خزش عامل.

"این ممکن است به نظر می رسد مانند آن, اما من واقعا عاشق این شخصیت و من عاشق این کوارتت. من می خواهم آنها را به OK" خالق Roberto Aguirre-Sacasa گفت: ما هفته در ماه جولای سال 2019. "احساس می کنم قرار داده و آنها را از طریق wringer و من اما بخشی از من است که همیشه فکر می کند که آنها را برای زنده ماندن آنها می شود خوب آنها را برنده شوید."

در پایین حرکت به اتمام برخی از فن های مورد علاقه داستانی زادگاه از صفحه نمایش کوچک از جمله داوسون کریک's Capeside, Gilmore Girls' ستاره توخالی و بیشتر!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب