اخراج آتلانتا افسران کت و شلوار فایل علیه شهردار, رئیس پلیس

1 / 2امریکا تظاهرات آتلانتا نیروی بیش از حداین عکس ارائه شده توسط Fulton County Sheriff را نشان می دهد عاج Str

توسط KETABKHOOOON در 21 خرداد 1399
1 / 2

امریکا تظاهرات آتلانتا نیروی بیش از حد

این عکس ارائه شده توسط Fulton County Sheriff را نشان می دهد عاج Streeter. آتلانتا رئیس اریکا سپر اخراج دو تن از افسران و benched سه نفر دیگر درگیر در یک حادثه با دانشجویان در اعتراض به مرگ جورج فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در 25 مه سال 2020 است. دادستان اعلام کرد اتهامات جنایی, سه شنبه, ژوئن 2 برابر شش افسران. Streeter متهم است با تشدید حمله و با اشاره و یا با هدف تپانچه یا تفنگ در یکی دیگر از. (Fulton County Sheriff را از طریق AP)

آتلانتا (AP) — دو آتلانتا افسران پلیس که از کار اخراج شدند پس از ویدئو را به آنها نشان داد با استفاده از بی حس کردن اسلحه در دو دانشجویان کشیده از یک ماشین در ترافیک در طول زیادی در اعتراض به خشونت پلیس به دنبال شغل خود را به عقب.

سابق محققان علامت گاردنر و عاج Streeter شکایت شهردار Keisha لنس کف و رئیس پلیس اریکا سپر در روز دوشنبه.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که این افسران از کار اخراج شدند در تخلف از این شهر کد بدون تحقیق و اطلاع مناسب و یا یک پیش انضباطی شنوایی.

کف و سپر باید گفت آنها بررسی بدن دوربین فیلم از مارس 30 حادثه و تصمیم گرفت بلافاصله آتش افسران و محل سه نفر دیگر روی میز وظیفه. Fulton County, دادستان منطقه پل Howard آورده اتهامات جنایی در ژوئن 2 برابر گاردنر Streeter و چهار نفر دیگر از افسران درگیر در این حادثه.

گاردنر و Streeter متهم هستند با تشدید حمله — گاردنر برای استفاده از یک تیزر برابر 20 ساله Taniyah زائر و Streeter برای استفاده از یک تیزر برابر 22 ساله مسیح جوان — با توجه به حکم.

زائر و جوان که آشنایی دانش آموزان در حوزه های مختلف تاریخی سیاه و سفید کالج ها در نزدیکی مرکز شهر آتلانتا. زائر منتشر شد شب حادثه با هیچ هزینه. جوان دستگیر شد و به اتهام بودند eluding اما شهردار گفت که او دستور داد که هزینه کاهش یافته است.

سپر از سوال زمان بندی و تناسب اتهام علیه افسران.

در دعوی خود را به اخراج افسران به دنبال بازگشت به شغل خود را به عنوان به خوبی به عنوان پرداخت و مزایای. کت و شلوار آمده است که افسران محروم بودند با توجه روند و دیگر افسران که "مشغول قابل ملاحظه ای مشابه انجام" بودند و نه رد کرد.

نه کف و نه اداره پلیس در پاسخ به یک درخواست برای نظر در اواخر روز دوشنبه the Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است.

وکلای این دانشجویان گفته اند مشتریان خود گرفتار شده بودند در ترافیک ناشی از اعتراض بیش از 25 مه بازداشت پلیس مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است. چهار مینیاپولیس افسران دستگیر شده بودند در مرگ از آمریکایی های آفریقایی تبار ،

___

این داستان درست شده است برای نشان دادن پر کردن طرح دعوی در دادگاه و نه دادگاه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب