کوه در می رم خارج Jeff Lewis انشعابات از دوست پسر اسکات اندرسون بعد از 1 سال

این پایان راه است. سابق کوه در می رم از ستاره Jeff Lewis به پایان رسیده است رابطه اش را با دوست پسر اسکات اندر

توسط KETABKHOOOON در 16 اردیبهشت 1399

این پایان راه است. سابق کوه در می رم از ستاره Jeff Lewis به پایان رسیده است رابطه اش را با دوست پسر اسکات اندرسون پس از یک سال با هم.

طراح داخلی, 50, تایید تقسیم اخبار در یک قسمت از خود Sirius XM, نشان می دهد, Jeff Lewis زندگی می کنند, در روز دوشنبه, مه 4. لوئیس اشاره کرد که او "خبر بد" به ارائه.

"اسکات اندرسون و من — ما آن را به نام واریز بیش از آخر هفته" او نشان داد. "هشت هفته گذشته شده است نوع ، او تا به حال مقدار زیادی از اضطراب بسیاری از سرخوردگی و آن را به یک نقطه که در آن من احساس کردم که او hypercritical از من. آن بود که بسیاری از منفی و همیشه شکایت. من احساس می کنم کار بسیار سخت در ارتباط است. من احساس می کنم بسیار خوب بود به او."

Jeff Lewis Splits From Boyfriend Scott Anderson After 1 Year
اسکات اندرسون و جف لوئیس حسن نیت ارائه میدهد Jeff Lewis/Instagram

لوئیس اعتراف کرد که او نمی مسکونی در لحظات کم در روابط سابق. "نگاه من صادق باشید: گاهی اوقات او اشکالات s–t از من. اما همیشه مثبت بیشتر از منفی," او توضیح داد.

"بنابراین من نگاه چیزهای گذشته و من به آنها اجازه رفتن" او ادامه داد. "[اما] آن شده است مانند هفته منفی و من در بر داشت که آن را فقط شروع به پوشیدن من است. و او فقط متوقف برقراری ارتباط, پس از, پس از آن من می توانم احساس او در کنار من فقط عصبانی, بیتوجه, خروشد تنفر من است."

لوئیس اشاره کرد که به اعتقاد او سابق خود کمال "ممکن است نیاز به برخی از راه دور به دست آوردن برخی از چشم انداز." او همچنین نشان داد که این اندرسون که کشیده پلاگین خود را در رابطه اما لوئیس در نهایت توافق کردند که به بخشی از راه که او "بسیار نا امید" با وضعیت خود.

خانه flipper گفت که او بزرگترین حسرت در مورد رمان مرگ است رد اندرسون پیشنهاد برای رفتن به درمان. او همچنین اذعان کرد آنچه که او نیاز دارد و لازم نیست از یک رابطه عاشقانه است.

"فقط یک وجود دارد واقعی عدم ارتباط با ما. ما در صحبت با دو زبان مختلف," او توضیح داد. "و من باید بیشتر تاکید و اذعان و این جور چیز ها یک بار در در حالی که. به ضرب و شتم من و hypercriticism آن درست شد و خفه کننده به من."

لوئیس شروع آشنایی اندرسون در ماه مارس سال گذشته است. با این حال سابق اواز یا موسیقی دو نفری را ندارد رابطه خود را Instagram رسمی تا زمانی که ماه اوت است.

لوئیس سهام, دختر, مونرو, 3, با سابق گیج ادوارداو از تقسیم در فوریه 2019 پس از 10 سال با هم.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de