فلوریدا مرد دستگیر شده برای نقاشی اسپری ضد نژادپرستی پیام در 100 نشانه های توقف

فلوریدا مرد مواجه است به اتهام جنایت پس از گفته نقاشی اسپری ضد نژادپرستی عبارات در 100 نشانه های توقف با توجه

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399

فلوریدا مرد مواجه است به اتهام جنایت پس از گفته نقاشی اسپری ضد نژادپرستی عبارات در 100 نشانه های توقف با توجه به پورت اورنج اداره پلیس.

کلمه "نژاد پرستی" و یا عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" یافت شد اسپری رنگ در زیر کلمه "توقف" در نشانه های توقف در اطراف بندر نارنجی باعث حدود 12.500 دلار خسارت در ماه گذشته با توجه به سوابق پلیس است. "من نمی توانم نفس بکشم' شده است ادا ده ها تن از مردم پس از مهار توسط پلیس و شد پاره ای علیه خشونت پلیس پس از بالا-پروفایل مرگ اریک گارنر در سال 2014 و جورج فلوید است.

پلیس به دست آمده نظارت تصویری از مناطق که در آن خرابکاری رخ داده است که اجازه به آنها برای شناسایی وسایل نقلیه متصل به حوادث و مشکوک: 32 ساله Zachary کاتو.

افسران شروع به انجام نظارت بر کاتو و اعدام یک حکم جستجو در خانه اش در روز جمعه. جستجو حکم اعدام شد در خانه اش در روز جمعه که در آن پلیس لوازم خانگی اپوکسی رنگ اسپری stencils و یک رسید برای خرید اسپری رنگ و استنسیل.

پلیس گفت که این حروف در آیات همسان اندازه و سبک stencils موجود در کتو خانه.

Zachary کاتو, 32, دستگیر شد, جنایت, جنایی, فساد شارژ.

جورج فلوید تنها نیست: "من نمی توانم نفس بکشم' ادا ده ها تن در پلیس نگه می دارد در سراسر ایالات متحده

"شما می توانید من قفل کردن و دور انداختن کلید" کاتو گفت: در حالی که پلیس خود را به خانه با توجه به استشهاد. "من می خواهم برای دیدن یک قاضی و هیئت منصفه به من بگویید که صحبت کردن در برابر (expletive) نژاد پرستی اشتباه است."

پلیس همچنین از کشف و ضبط کاتو تلفن همراه و پیدا کردم عکس از stencils استاپلر هم تخریب نشانه ها و تصاویری از آنلاین پست در مورد نقاشی های دیواری. کاتو گفت: در یک Instagram پیام که نوشته شده بود نقاشی های دیواری با لوازم رنگ اپوکسی خواهد بود که بیش از حد دشوار است به مالش دادن و زور شهرستان به رنگ بیش از این نشانه ها.

پس از کاتو دستگیر شد, او گفت که او نمی دانستم او می تواند در مواجهه با جنایت و "100 بیش از حد بود اما اگر من می تواند آن را بیش از همه, من می خواهم دوباره آن را انجام دهد" با توجه به پلیس.

کمک: کتی Wedell نگاه کلی کامیل McManus و کریستین فرناندو ایالات متحده آمریکا امروز

دنبال N'dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBragg

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: فلوریدا مرد دستگیر شده برای اسپری نقاشی "نمی توانم نفس بکشم' در 100 نشانهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب