سابق مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری 2016 رقیب Fiorina به پشت بایدن

فایل عکس: سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری Carly Fiorina صحبت می کند در محافظه کارانه عمل سیاسی کن

توسط KETABKHOOOON در 6 تیر 1399
فایل عکس: سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری Carly Fiorina صحبت می کند در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در آکسان هیل-گلاسمانور مریلند

واشنگتن (العالم) - Carly Fiorina رسمی رقیب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای انتخابات ریاست جمهوری 2016 نامزدی, طرح های بازیگران به او رای برای حزب دموکرات جو بایدن در ماه نوامبر.

"من بسیار روشن است که من نمی توانم پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" Fiorina گفت: مجله آتلانتیک در مصاحبه منتشر شده در پنج شنبه.

Fiorina سابق Hewlett-Packard Co, مدیر اجرایی, کاهش یافت و در پشت خط صدای شیپور مانند بسیاری از جمهوری خواهان در سال 2016 مسابقه دموکرات هیلاری کلینتون ، از آن زمان به بعد او تبدیل شده است به طور فزاینده مهم و در سال گذشته نام خود را برای استیضاح.

"من را تشویق کرد که جو بایدن است که یک فرد از تواضع و همدلی و شخصیت. من فکر می کنم او نشان داد که از طریق زندگی خود را" Fiorina گفت: اطلس. "و من فکر می کنم ما نیاز به تواضع و همدلی در همه جا در زندگی در حال حاضر. و من فکر می کنم شخصیت می شمارد."

در حالی که تهمت و توهین تعدادی از 16 رقبای جمهوری خواه در سال 2016 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, Fiorina بود و هدف چه بود و مسلما یکی از nastiest ابجو بد و کم مایه.

"نگاه کنید که در آن صورت. هر کسی رای برای که؟" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به مجله رولینگ استون از تنها زن نامزد جمهوریخواه زمینه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد اخبار Fiorina حمایت بایدن در تماس تلفنی با او در توییتر یک "شکست خورده نامزد انتخابات ریاست جمهوری" که "از دست بدی به من."

Fiorina آخرین جمهوریخواه به عموم تقسیم با این حزب به عنوان رئیس جمهور این کشور چهره های گسترده در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی coronavirus همه گیر و تیز رکود اقتصادی است.

وزیر امور خارجه سابق کالین پاول یک جمهوری خواه که در خدمت تحت جمهوری خواه رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و جورج دبلیو بوش از " بایدن. مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع ژنرال بازنشسته جیم Mattis محکوم کرد آنچه که او به نام تهمت را "عمدی" تلاش برای تقسیم کشور است. [nL1N2DK04N]

حزب جمهوری خواه و سناتور لیزا Murkowski گفته او "مبارزه" با این که آیا برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات در حالی که سناتور جمهوری خواه میت رامنی ستایش Mattis " کلمات.


(گزارش شده توسط Doina Chiacu; ویرایش توسط لسلی آدلر)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de