ایسنا دکتر Fawns بیش از 'بسیار تیز' مغلوب ساختن پیشی جستن: ما مصاحبه شد یک آزمون شناختی'

صبح روز بعد از مصاحبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به ویژه رئیس جمهور bizarrely بازی کردن آزمو

توسط KETABKHOOOON در 4 مرداد 1399

صبح روز بعد از مصاحبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به ویژه رئیس جمهور bizarrely بازی کردن آزمون های شناختی او ظاهرا aced فاکس نیوز, پزشکی کمک کننده دکتر مارک سیگل gushed بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن "بزرگ" حافظه و چگونه "بسیار شدید" رئیس جمهور است.

صحبت به Siegel در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر افتخار خود را در مورد "علامت مناسب" در مونترال شناختی ارزیابی که توسط اداره به قاضی که آیا یک بیمار مبتلا به دمانس یا زوال شناختی.

در یک نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای اثبات چقدر دشوار آزمون سوالات توسط reenacting حافظه فراخوان بخش است.

"و سپس 10 دقیقه و 15 دقیقه بعد به یاد داشته باشید اولین سوال اول نیست اما دهم سوال ؟ 'به ما بدهد که دوباره'" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "و شما را فرد, زن, مرد, دوربین, تلویزیون,.' اگر شما می توانید آن را در سفارش شما امتیاز اضافی دریافت کنید!"

"آنها می گویند که شگفت انگیز است. چگونه شما انجام این کار ؟ " او اضافه شده است. "من آن را انجام دهد چرا که من مانند یک حافظه خوب است. چون من شناختی وجود دارد."

در حالی که رئیس جمهور به نظر می رسد اشتباه در مورد زمانی که او در زمان آزمون به طور همزمان این ادعا آن بود که "کمتر از یک سال پیش" که سابق کاخ سفید پزشک دکتر Ronny جکسون که در سال 2018 راه اندازی آن—Siegel تحسین رئیس جمهور برای به خاطر سپردن پنج کلمه.

"در یک معنا که پژوهش شناختی آزمون" Siegel گفت: در روز پنج شنبه پخش از Fox & Friendsرئیس جمهور صبح های مورد علاقه نشان می دهد. "همانطور که می دانید او بسیار تیز در هر ثانیه است."

"و او یک تست در تلویزیون جایی که او در واقع شما می دانید از طریق رفت چگونه حافظه خود را است," او اضافه شده است. "او در مورد پوتین او در مورد صحبت رئیس Xi. او گفت: هر آنچه که شما از آنها فکر می کنم آنها بسیار تیز هستند و ما نیاز به یک رهبر است که در آن سطح از آگاهی و هشیاری است."

در هفته های اخیر رئیس جمهور اختصاص داده شده بی اندازه از مقدار زمان مورد مباهات "acing" از مکا و خواستار آن است که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن همچنین آزمون شناختی که تهمت ظاهرا آخرین زمان بیش از دو سال پیش. فاکس نیوز لنگر کریس والاس و در عین حال با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن که امتحان سوالات به معنای به آزمون اختلال شناختی و نسبتا آسان است.

"آنها یک تصویر و آن را می گوید, 'چه خبر ؟' و آن را یک فیل" والاس گفت: رئیس جمهور در روز یکشنبه ،

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن