رادیو فردا میزبان Tucker Carlson متهم انعکاس سفید supremacist شعار در هوا

فردا نیوزرادیو فردا میزبان Tucker Carlson متهم شده است که بازتاب یک 14-کلمه سفید supremacist عبارت در یکی از خ

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399
فردا نیوز

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson متهم شده است که بازتاب یک 14-کلمه سفید supremacist عبارت در یکی از خود را در هوا بخش.

در طول یک بخش در روز دوشنبه نشان می دهد آقای کارلسون نشان داد side-by-side تصاویر نماینده Ilhan عمر و سناتور Tammy Duckworth هر دو از آنها دموکرات ها در کاپیتول هیل و خارجی بودند.

این chyron بر روی صفحه نمایش و سپس به عنوان خوانده شده: "ما باید به مبارزه برای حفظ ملت ما و میراث فرهنگی".

منتقدان گفت: این عبارت در سراسر صفحه نمایش آینه ای که از سفید supremacist 14-کلمه شعار: "ما باید امن وجود مردم ما و آینده ای برای کودکان است."

لینکلن پروژه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC تشکیل شده توسط جمهوری خواهان به اشتراک گذاشته تصویر از لحظه ای از نشان می دهد و گفت که آقای کارلسون باید "فقط با قرار دادن یک هود و ما را نجات انرژی".

دیگر منتقدان گفت: کارلسون به حال برای فشرده سازی این بیانیه به 10 کلمه به جای 14-کلمه عبارت از آنجا که چقدر می تواند مناسب در chyron.

از آنجا که تک صدایی در دوشنبه سابق Ku Klux Klan رهبر دیوید دوک پیشنهاد کرده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید جایگزین معاون رئیس جمهور مایک پنس با کارلسون.

"رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن! شما یکی از آخرین شانس به نوبه خود جداول پیروزی در این انتخابات و صرفه جویی در امریکا – و خودتان ! معرفی Tucker Carlson برای معاون رئیس جمهور. این امر انرژی مبارزات انتخاباتی خود را فراتر از باور" سفید supremacist توییتی.

مستقل در تماس با رادیو فردا برای یک نظر.

دشمنی آغاز کارلسون و Ms Duckworth یک عراق جانباز پس از او وجود دارد گفت: باید یک "گفتگوی ملی" در مورد اینکه آیا مجسمه مانند کسانی که از جورج واشنگتن و توماس جفرسون باید در نظر گرفته شود هنگامی که صحبت کردن در سی ان ان.

"تو قرار نیست به انتقاد Tammy Duckworth در هر راه است چرا که او پس از خدمت در ارتش" کارلسون گفت: در طول تک صدایی خود را در روز دوشنبه. "اکثر مردم فقط او را نادیده بگیرد. اما زمانی که Duckworth می کند و در صحبت های عمومی شما یادآوری آنچه عمیقا احمقانه و ندانسته به فرد او است."

"آن در نظر گرفته شده است خارج از محدوده به سوال یک فرد میهن پرستی. آن را بسیار قوی شارژ و ما سعی میکنیم که تا کنون به آن را. اما در مواجهه با این همه از این نتیجه نمی تواند اجتناب شود. این افراد در واقع نفرت از امریکا است. وجود دارد یک سوال دیگر در مورد آن," او اضافه شده است.

که بود که chyron نمایش جنجالی پیام پخش شد.

حملات علیه Ms Duckworth از رادیو فردا میزبان پس از آن اوج در سه شنبه شب پس از او گزارش خواسته سناتور به نظر می رسد خود را نشان می دهد.

او گفت: یک نماینده "به ما اطلاع داد که قبل از اینکه حتی با توجه به درخواست ما ما باید مسئله اول یک عذرخواهی برای نخوری" سناتور.

"نگه داشتن در ذهن است که Tammy Duckworth است نه یک کودک حداقل نه از لحاظ فنی – او نشسته ایالات متحده سناتور است که اغلب به عنوان یک قهرمان," او اضافه شده است. "هنوز Duckworth هم از ترس به دفاع از خود اظهارات را در یک کابل تلویزیون نشان می دهد. چه ترسو."

Ms Duckworth در پاسخ به این حملات در یک توییت نوشتن: "آیا @TuckerCarlson می خواهید به پیاده روی یک مایل در من و سپس به من بگویید که آیا یا نه من عاشق امریکا؟"

سناتور خود را از دست داده در عراق در سال 2004 پس از یک هلیکوپتر Black Hawk او co-خلبانی به ضرب گلوله کشته شد.

او یکی دیگر از کاندیداهای زن برای در نظر گرفتن به عنوان جو بایدن معاون رئیس جمهور انتخاب کنید.

ادامه مطلب

محافظه کاران misconstrue Ilhan عمر نقل قول تماس برای استعفای او

کنسرت در فضای باز و پخش می توانید راه اندازی مجدد در روز شنبه می گوید وزیر

جستجو برای Naya Rivera رزومه در دریاچه

کمیته حمایت از روزنامه نگاران 'نگران' بیش از بازداشت خبرنگارtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب