فرانسه رهبر رد نژادپرستی اما استعماری مجسمه باقی می ماند

1 / 4فرانسه پاکسازیفایل - در این روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 فایل, عکس, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گوش ط

توسط KETABKHOOOON در 26 خرداد 1399
1 / 4

فرانسه پاکسازی

فایل - در این روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 فایل, عکس, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گوش طی یک ویدئو کنفرانس بین المللی تماس در واکسیناسیون در کاخ الیزه در پاریس. پاکسازی دادن یک آدرس به ملت یکشنبه, ژوئن 14, پس از سال 2020 غیر منتظره ای سکوت طولانی, عنوان, فرانسه, چهره های هر دو استثنایی اقتصادی مقاومت از ویروس همه گیر و شعلهور خشم بیش از عمیق نژادپرستی. در یک سخنرانی تلویزیونی شب آدرس پاکسازی رود که به تمرکز به طور عمده بر روی این ویروس است که سقوط فرانسه به آن بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است. (Gonzalo Fuentes/استخر از طریق AP فایل)

پاریس (AP) — رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی قول داده است روز شنبه به ایستادگی در برابر نژاد پرستی بلکه ستایش پلیس و اصرار داشت که فرانسه نمی خواهد خراب کردن مجسمه جنجالی استعماری دوران ارقام به عنوان او خطاب به این مسائل برای اولین بار پس از جورج فلوید مرگ در ایالات متحده آمریکا

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت در یکشنبه شب پاکسازی به نام ملت "وحدت" در یک لحظه کلیدی در زمانی که کشور در حال تلاش برای قرار دادن coronavirus بحران پشت در حالی که در حال متزلزل توسط یک سری از تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

انعکاس آمریکا معترضان, تظاهرات در فرانسه ابراز خشم و تبعیض در جامعه فرانسه به خصوص نسبت به اقلیت ها از این کشور و مستعمرات سابق در آفریقا است.

غیر منتظره برای یک رهبر پاکسازی اذعان کرد که کسی "آدرس, نام, رنگ پوست" می تواند به کاهش شانس خود را در موفقیت در جامعه و به نام مبارزه برای اطمینان حاصل شود که هر کس می تواند "پیدا کردن محل خود را" صرف نظر از منشاء قومی و یا مذهبی است. او وعده داده شده به "سازش ناپذیر در برابر نژادپرستی و یهودی ستیزی و تبعیض است."

اما او اصرار داشت که فرانسه نمی خواهد به پایین کشیدن مجسمه جنجالی استعماری دوران ارقام به عنوان اتفاق افتاده در برخی از کشورهای دیگر در هفته های اخیر.

در میان خواستار در نظر گرفتن مجسمه به فرانسه تجارت برده و یا استعماری اشتباهات پاکسازی گفت: "جمهوری نمی خواهد پاک کردن هر گونه اثری و یا هر نام از تاریخ آن ... آن را نمی خواهد پایین هر مجسمه."

"ما باید در تمام تاریخ ما همراه با سلامتی و هوشیاری" از جمله روابط با آفریقا با هدف "حقیقت" به جای "انکار که ما که هستیم" پاکسازی گفت.

او نمی نشانی اتهام خشونت پلیس اما گفت نیروهای منظور سزاوار "ملت را شناخت."

ضمن اینکه خود دولت با آن مواجه است در حال رشد فشار برای مقابله با نژاد پرستی و خشونت پلیس.

حداقل 15000 نفر را نشان داده و در پاریس در روز شنبه آخرین در یک رشته از تظاهرات گالوانیزه توسط مارس 25 مرگ Floyd — سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو به گردن او — و زندگی موضوع جنبش اما به طور فزاینده ای متمرکز در فرانسه خود تنش بین پلیس و اقلیت ها ،

در پاسخ دولت ممنوع اعلام پلیس chokeholds و قول داد به مهر نژادپرستی در میان پلیس — اما که در حال حاضر خشم پلیس اتحادیه های کارگری که می گویند آنها در حال ناعادلانه رنگ سفید supremacists و صحنه تظاهرات خود را.

وزیر دولت Sibeth نادی — نزدیک پاکسازی متحد و برجسته ترین چهره سیاه و سفید در زمان, فرانسوی, سیاست نوشت غیر منتظره ای personal essay شنبه در لوموند خواستار فرانسه به تجدید نظر colorblind دکترین که با هدف تشویق برابری با نادیده گرفتن مسابقه در دسترس نباشد.

"ما باید دریغ نکنید به نام همه چیز می گویند که رنگ پوست نیست, خنثی," او نوشت. او به نام در فرانسه به "مقابله با خاطرات ما" در مورد تاریخ خود را و پیدا کردن یک "مشترک روایت" با مستعمرات سابق.

پاکسازی سخنرانی همچنین به دنبال "روشن کردن صفحه" ویروس بحران به فرانسه خواهد بازگشایی تقریبا همه چیز شروع دوشنبه.

محدودیت آغاز شده بود که به تدریج کاسته on May 11 بعد از دو ماه سختگیرانه تر از مستند.

"ما در حال رفتن به عقب بر گردیم راه ما از زندگی ما طعم آزادی" پاکسازی گفت. "به عبارت دیگر ما در حال رفتن به کشف فرانسه به طور کامل دوباره."

رستوران در منطقه پاریس خواهد بود و مجاز به باز کردن فضاهای داخلی شروع در روز دوشنبه — به جای صندلی در فضای باز تنها.

پاکسازی عهد را از صرفه جویی در عنوان بسیاری از مشاغل که ممکن است او در اولویت است.

پیش بینی هفته گذشته از سازمان همکاری اقتصادی و توسعه نشان داد فرانسه اقتصاد رنج می برند بیشتر از بیشتر از آینده رکود اقتصادی است.

انتظار می رود که اقتصاد به کوچک شدن حداقل 11 درصد در سال جاری هل دادن بسیاری از کار و torpedoing پاکسازی اهداف از پایین آوردن بیکاری rehauling بازنشستگی سیستم و ساخت فرانسه بیشتر در سطح جهانی و رقابتی است.

فرانسه بازگشایی مرزهای خود با دیگر کشورهای اروپایی در نیمه شب شروع خواهد شد اجازه می دهد بازدید کنندگان از قاره های دیگر در ژوئیه 1.

با وجود داشتن یکی از بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی فرانسه بود خطرناکی از انواع ماسک و تست ظرفیت coronavirus بیماران غرق در بخشهای ويژه در ماه مارس است. بیش از 80 پرونده های حقوقی واصل شده است که دولت او از قتل نفس غفلت و یا در غیر این صورت نادرست ویروس بحران است.

پاکسازی فرستاده شده در ارتش به کمک و دستور اکید مستند اقدامات است که آهسته گسترش یافته است. اما نزدیک به 30000 نفر کشته شده اند و حدود نیمی از آنها در میان ساکنان خانه های سالمندان و بیش از 150 ، 000 آلوده شده اند. بیش از 200 ویروس جدید خوشه پدید آمده پس از فرانسه آغاز بازگشایی مارس 11 با توجه به ملی سلامت سازمان است.

"ده ها هزار نفر از زندگی ذخیره شده توسط ما انتخاب های ما عمل می کند" پاکسازی تاکید کرد.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak و پوشش تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در https://apnews.com/GeorgeFloydtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن