پلوسی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است "مثل یک مرد که حاضر برای پرسیدن' در coronavirus همه گیر

مجلس نانسی پلوسی روز پنجشنبه گفت که رئیس جمهور تهمت بود "مثل یک مرد که حاضر برای پرسیدن" در نادیده گرفتن مشاور

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

مجلس نانسی پلوسی روز پنجشنبه گفت که رئیس جمهور تهمت بود "مثل یک مرد که حاضر برای پرسیدن" در نادیده گرفتن مشاوره علمی در مورد چگونگی پاسخ به وخیم تر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس.

در هفته کنفرانس خبری در پایتخت کشور پلوسی D-کالیفرنیا دوباره به نام تهمت به استناد دفاع تولید اقدام به افزایش منابع از تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان COVID-19 که از بعد از ظهر پنجشنبه تا به حال کشته شدن حداقل 137,000 آمریکایی و آلوده بیش از 3.5 میلیون نفر در اینجا.

"رئیس جمهور ساخته شده است که بسیاری از بد اجرایی تصمیم گیری. ما آرزو می کنم او را خوب اجرایی و تصمیم گیری و انجام آن" پلوسی گفت. "مشاهده رفتار او من را به این نتیجه رسیدند که او مثل یک مرد که حاضر برای پرسیدن. همه از پاسخ وجود دارد. دانشمندان پاسخ. ما می دانیم که تست ردیابی, درمان, فاصله, پوشش بهداشت می تواند در جلوگیری از گسترش این ویروس و در عین حال از رئیس جمهور همچنان به رفتن در مسیر اشتباه و حاضر به جهت سؤال از دانشمندان که می دانم بهتر از هر یک از ما."

به عنوان رئیس جمهور و بسیاری از جمهوری خواهان در کنگره در حال تلاش برای بازگشایی این کشور مدارس با وجود افزایش شدید در تعداد COVID-19 موارد متعدد در سراسر کشور بیش از چند هفته گذشته پلوسی پا کرده است تا فشار بر مغلوب ساختن پیشی جستن.

"اگر ما می خواهیم برای باز کردن اقتصاد ما و در حال حاضر اگر ما می خواهیم برای باز کردن ما و مدارس ما باید به تست ما را به قضاوت و در نتیجه ما نیاز به تجهیزات و ما نیز نیاز به PPE," پلوسی به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

پس COVID-19 شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده در ماه فوریه تهمت استفاده کرده است DPA صرفهجویی صدور قرارداد به 19 شرکت های تولید لوازم اضطراری مانند ماسک صورت. منتقدان می گویند دولت نیاز به انجام خیلی بیشتر به خصوص اگر مدارس برای بازگشایی در پاییز.

با اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آشکارا حمله Dr. Anthony Fauci تهمت صحبت با تلفن با پیشرو متخصص در بیماری های عفونی در رئیس جمهور coronavirus نیروی کار در پنج شنبه اول مکالمه بین دو مرد پس از 2 ژوئن.

مجلس نانسی پلوسی مذاکرات به خبرنگاران گفت ، (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

Fauci تا حد زیادی شده است کنار به عنوان چهره عمومی دولت را coronavirus پاسخ به عنوان نیروی کار جلسات شده اند تا حد زیادی جایگزین حوادث در کاخ سفید و با فرمانداران جمهوریخواه که بهتر شبیه تجمعات انتخاباتی.

در تاریخ 26 ژوئن در آخرین جلسه عمومی از coronavirus وظیفه نیروی, معاون رئیس جمهور, مایک پنس اعلام کرد که "ما در یک مکان بسیار بهتر" در برخورد با COVID-19 با وجود سابقه و رکورد تعداد موارد جدید گزارش در تگزاس و فلوریدا. پنس نیز تکرار رئيس جمهور را نادرست ادعا که افزایش تست برای COVID-19 تنها دلیل برای مکالمه در مورد گفت که "این حجم از موارد جدید در آینده است بازتابی از یک موفقیت بزرگ در حال گسترش تست در سراسر کشور است."

از آنجا که در ژوئن 26 جلسه دیگری 12,000 آمریکایی درگذشت از COVID-19 و تخت بیمارستان در شهرستانها ایالات متحده و شهرها در نظر گرفته نقاط داغ برای این ویروس شده اند و پر کردن. پس از کاهش هفته تعداد مرگ و میر روزانه را آغاز کرده است افزایش دوباره نزدیک به 1000.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: فشار متحده به بازگشایی مدارس خود تهدید به خودداری از بودجه فدرال به آن مناطق که رد.

یاهو اخبار/نظرسنجی پنجشنبه منتشر شد نشان داد که 63 درصد از آمریکایی ها بر این باورند تهمت نباید فشار به بازگشایی مدارس. تنها 25 درصد می گویند که او باید همچنان خود را فشار.

در روز پنج شنبه در این کنفرانس مطبوعاتی پلوسی گیر با او قیاس به درایو صفحه اصلی نقطه که مغلوب ساختن پیشی جستن است که نادیده گرفتن کسانی که می دانند بهترین وقتی که می آید به ایمنی.

"آقای رئیس جمهور آن را بپذیرد: شما از مسیر اشتباه. برای درخواست جهت. برای پرسیدن از دانشمندان ما," او گفت:.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان 'درخشان شهر بر روی تپه'

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن