رئیس جمهور فرانسه می خواهد ماسک صورت اجباری در داخل خانه به عنوان عفونت دوباره در افزایش

رئیس جمهور فرانسه امانوئل گفت: پاکسازی وجود دارد نشانه آن است که شیوع کروناویروس شد "شتاب کمی." AFP/استخر/لو

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399
رئیس جمهور فرانسه امانوئل گفت: پاکسازی وجود دارد نشانه آن است که شیوع کروناویروس شد "شتاب کمی." AFP/استخر/لودویک مارین/فایل

پاریس: رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کرد و گفت: این ماسک صورت به زودی می تواند مورد نیاز در فضاهای داخلی برای محدود کردن coronavirus شیوع تصدیق کرد که عفونت دوباره در حال افزایش است.

نظر او در یک مصاحبه تلویزیونی مارک روز باستیل آمد و پس از او نظارت نظامی سنتی مراسم بود که به شدت کوچک شده به دلیل بیماری همه گیر.

"من می خواهم برای ایجاد ماسک اجباری در تمام محصور فضاهای عمومی" پاکسازی گفت: در این مصاحبه یک روز باستیل سنت او دوری کردند پس از سه سال پیش.

"ما نشانه آن است که (وقوع) شتاب کمی."

این ویروس تولید مثل نرخ "R" نسبت دوباره بالا افزایش یافته است یکی در فرانسه گفت: به این معنی که یک فرد آلوده با COVID-19 احتمال گسترش بیماری به دیگران.

ماسک صورت بوده که اجباری در حمل و نقل عمومی برای سال می تواند مورد نیاز برای ورود به مغازه ها و دفاتر و دیگر فضاهای داخلی از 1 اوت پاکسازی گفت.

Macrons نظر می آیند به عنوان پزشکان هشدار داده اند از پتانسیل موج دوم از عفونت احتمالا در هفته های آینده که می تواند دوباره پایمال بیمارستان و نیاز به مستندات جدید است که می تواند بیشتر چکش اقتصاد است.

"من به همه توصیه گوش دادن به ما را به پوشیدن ماسک به عنوان آنجا که ممکن است زمانی که آنها بیرون رفتن و به خصوص در یک فضای محصور" او گفت:.

پرسید که آیا فرانسه به حال به اندازه کافی ماسک در مورد یک جدید سنبله در موارد زیر عظیم کمبود به عنوان شیوع بدتر شده در مارس پاکسازی گفت: "ما آماده خواهد بود."

"ما امن هر دو سهام و تامین منابع و ما در حال سازماندهی بر روی زمین به ما اجازه می دهد برای مقابله با قیام اگر از آن می آید" او گفت:.

او همچنین گفت که دولت "عظیم" طرح بهبود خواهد رسیدن به 100 میلیارد یورو ($114 میلیارد دلار) در بالا از بیش از 460 میلیارد یورو صرف شده تا کنون به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی از هزینه دو ماه مستند.

اولویت قرار داده خواهد شد سرمایه گذاری برای مبارزه با تغییرات آب و هوا گفت: مانند افزایش حمل و نقل کالا توسط راه آهن به جای کامیون و ارائه یارانه برای بهبود بهره وری انرژی در خانه ها و ساختمان های عمومی.

"من معتقدم که ما می تواند ساخت های مختلف کشور در 10 سال آینده," او گفت:.

سلامت کارگران مفتخر

ترس از سرایت خطرات مقامات به نام خاموش سالانه رژه نظامی همراه شانزه لیزه خیابان در پاریس که نشانه 14 ژوئیه 1789, یورش به زندان باستیل که راه اندازی انقلاب فرانسه.

به جای پاکسازی ریاست بیش از یک مدرج به پایین جمع فقط 2,000 سربازان — نیمی از تعداد معمول — در Place de la Concorde که در آن چند ده پزشکان و پرستاران و دیگر careworkers داده شد غرور و افتخار از محل.

چندین بودند در اشک به عنوان یک نظامی گروه تئاتر ادای آنها را با سرود ملی "La Marseillaise" به این مراسم به عنوان جت پرواز بر فراز انتهایی آبی, سفید و قرمز, دود.

پاکسازی شخصا تشکر چند تا از آنها را یک روز پس از دولت او موافقت هشت میلیارد یورو ($8.5 میلیارد دلار) بسته از پرداخت افزایش برای پرستاران و careworkers.

او سپس ملبس به ماسک صورت برای دیدار با مهمانان که شامل Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی است.

تظاهرات

منتقدان را متهم به پاکسازی از ابتدا دست کم گرفته و سپس نادرست یک بحران است که در حال حاضر ناشی از بیش از 30 ، 000 مرگ و میر در فرانسه.

و برخی از سلامت کارگران می گویند دولت هنوز به اندازه کافی انجام داده و دو نفر به طور خلاصه پس از بازداشت آنها راه اندازی بالن در نزدیکی Place de la Concorde تحمل یک بنر که گفت: "پشت بزرگداشت پاکسازی است خفه کننده بیمارستان."

در جای دیگر در پاریس چندین هزار نفر از مردم در راهپیمایی, به تقاضا بیشتر پول و منابع برای careworkers.

آنها بعد از پیوست در Place de la Bastille) توسط "جلیقه زرد" مخالفان دولت که در آن برخی از درگیری مختصر با پلیس که با شلیک گاز اشک آور. اما هیچ جمعیت اجازه داده شد در هر نقطه در نزدیکی میدان کنکورد که در آن فقط 2,500 مهمان دعوت شده بودند به یک مراسم فاقد معمول نمایش تجهیزات نظامی — جنگ جهانی دوم تنها دو تانک trundled noisily در سراسر سنگ سنگ فرش.

بخش های زیادی از پاریس باقی خواهد ماند و بسته شنبه برای جلوگیری از تجمع جرم برای روز باستیل آتش بازی و بسیاری از شهرهای دیگر را به نام خود نشان می دهد در دسترس نباشد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de