Garcelle Beauvais چرا او Unfollowed Lisa Rinna پس از 'شدید' مراسم

Garcelle Beauvais روشن ساخته است او تیم دنیس ریچاردز هنگامی که آن را می آید به زنان خانه دار واقعی از بورلی هی

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399

Garcelle Beauvais روشن ساخته است او تیم دنیس ریچاردز هنگامی که آن را می آید به زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز , درام, اما این بدان معنا دوستی خود را با Lisa Rinna است برای خوب است ؟

"S—t اتفاق می افتد. همه چیز به پایین" 53 ساله بازیگر گفت: ما هفته به طور انحصاری در ما "داغ هالیوود" پادکست در حالی که صحبت کردن در مورد همکاری با Eucerin. "[مراسم] شدید بود و شما می دانید چرا شما وجود دارد و همه چیز را به ارمغان آورد تا چیزهایی که شما ممکن است فراموش کرده اند و چیزهایی شبیه آن. و همه در آماده باش آن را مانند کد نارنجی. ... این یک روز طولانی است. این یک 13-ساعت-روز و بدیهی است که ما آن را عملا به طوری که می افزاید: یکی دیگر از چیزی که به آن, اما آن را فقط گرم می شود. آن بسیار بود."

Garcelle که پیوست ROHBH برای فصل 10 ادامه داد: "من نمی دانم چه به انتظار. ... متفاوت است تماشای آن را در خانه و شما در حال غذا خوردن تنقلات و تماشای آن و شما درگیر در آن است."

Garcelle Beauvais Reveals Why She Unfollowed Lisa Rinna After ‘ntense Reunion
Garcelle Beauvais و Lisa Rinna Erick Robinson; مت بارون/شاتر

از آمدن به امریکا ستاره که unfollowed لیزا 57 بعد از مراسم فیلم برداری در جولای 16 گفت: ما که او معتقد است که Melrose Place آلوم بود "بدون سوال" بیش از حد سخت در Denise, 49, در طول این فصل است.

"من احساس می [دنیس] بود که ضربه سخت تمام وقت و من احساس آن را سخت و زمان پس از زمان پس از زمان" Garcelle گفت ما. "در برخی از نقطه شما باید به این باور کسی حقیقت یا فقط برو, 'OK' و حرکت می کند اما آن نبود که در راه است. من فقط احساس مانند آنها بیش از حد سخت در او."

وقتی که می آید به او را دوستی با لیزا, Garcelle افزود: "من نمی خواهم بگویم آن را بیش از. اما ما در حال رفتن به هر گونه sleepovers در هر زمان به زودی."

در طول فصل Garcelle نیز در تقابل با Kyle Richards.

"من فکر می کنم ما در پای اشتباه," او گفت: ما در مورد RHOBH OG. "من فکر می کنم او اشتباه از آنچه به من می گفت و من فکر می کنم او با آن زد. ... می تواند ما یک دوستی جایی پایین خط ؟ کاملا."

این "رفتن به رختخواب با Garcelle" پادکست تنها میزبان برنده را متعهد به بازگشت برای فصل 11 فقط رتبهدهی نشده است.

"من انتظار آن را. من نگه داشته گفت: "اجازه دهید من از طریق مراسم'," او گفت ما. "من از طریق مراسم. اوه خدای من. آن زمان من دو روز به لرزش که روز لعنتی."

زمانی که Garcelle است که به دنبال باز کردن از پیچ او با تمرکز بر روی محصولات مراقبت از پوست.

"من بیشتر حمام من فقط انجام بیشتر از خود مراقبت, مراقبت از پوست, اما از آنجا که از گرما به دلیل استرس من اگزما به طوری که یک معامله بزرگ برای من حفظ آن و مطمئن شوید که من چیزهایی را تسکین داده و به آن زمانی که من یک عود همه آن نوع از همه چیز," او گفت ما. "از آنجا که من اگزما پوست من واقعا خشک بنابراین من سعی می کنید به ماندن به عنوان مرطوب به عنوان من می توانم تا حق از حمام یا صبح ها که من روال. من حتی کمی [بطری Eucerin] در ماشین من چون در حال حاضر ما در حال شستن دست ما بیشتر است."

برای اطلاعات بیشتر از Garcelle — از جمله همین دلیل است که او با قبول نمی کند لیزا ادعا می کند که این مراسم بود "bulls—t" — گوش دادن به ما هفتگی "داغ هالیوود" پادکست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de