جورج فلوید مرگ: ادامه اعتراضات در سراسر آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهره واکنش به اعتراضات

معترضان نشان می دهد در تاریخ 2 ژوئن 2020 در طول یک "Black Lives Matter" مارس در شهر نیویورک است. عکس: AFPتظا

توسط KETABKHOOOON در 14 خرداد 1399
معترضان نشان می دهد در تاریخ 2 ژوئن 2020 در طول یک "Black Lives Matter" مارس در شهر نیویورک است. عکس: AFP

تظاهرات ادامه داد: در شهرستانها عمده ما در روز سه شنبه بیش از مرگ یک غیر مسلح سیاه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد انتقاد شدید برای استقرار نیرو برای شکستن یک تظاهرات مسالمت آمیز.

هشت روز پس از جورج فلوید, گزارشی آفریقایی-آمریکایی مرد, خفه زیر زانو از یک افسر پلیس در مینیاپولیس یک بار-در-یک-نسل تظاهرات علیه سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در آمریکا نشان می دهد چند نشانه ای از کاهش, با وجود تهمت را تهدید نظامی کشته و زخمی شدند.

در Floyd شهر هوستون دهها هزار نفر جمع شده بودند برای ادای احترام به او در روز سه شنبه.

"امروز است که در مورد شهرستان سالن جورج فلوید خانواده ما آنها را می خواهید به می دانم که جورج نمی میرند بیهوده" شهردار سیلوستر ترنر گفت: حدود 60 ، 000 مردم در شهر تگزاس که در آن فلوید بزرگ شده و قرار است به خاک سپرده شود.

تظاهرات برگزار شده است در شهرستانها در سراسر کشور عمدتا مسالمت آمیز اما بسیاری از نزولی به ضرب وشتم به عنوان شب از راه برسه با فعالان و مقامات سرزنش rabble-rousers و هزاران نفر دستگیر شدند.

نیویورک در روز سه شنبه طولانی مدت آن اولین حکومت نظامی پس از جنگ جهانی دوم به صورت کامل در هفته, در حالی که ارتش می تواند دیده می شود در خیابان های پایتخت واشنگتن به معترضان مسالمت آمیز راهپیمایی یک بار دیگر به سوی کاخ سفید است.

فلوید درگذشت و پس از او دوخته بود برای نزدیک به نه دقیقه زیر زانو سفید, افسر پلیس, Derek چوین که نادیده گرفته و فراموش نشدنی درخواست برای زندگی است.

"ما باید از این لحظه به تغییر آن همه" مینه سوتا معاون فرماندار پنی فلاناگان گفت: از ساختاری تبعیض است.

او به خبرنگاران گفت: دولت شد راه اندازی, حقوق مدنی, بررسی, مینیاپولیس, اداره پلیس, بررسی امکان نقض رفتن 10 سال است.

در لس آنجلس, یکی از ده ها تن از شهرستانها در برخورد با ناآرامی های افسران پلیس و شهردار اریک Garcetti کاهش یافته و به زانو در اقدامی نمادین همبستگی به عنوان آنها ملاقات تاکید رهبری آفریقایی-آمریکایی گروه های مسیحی.

"یک چهره سیاه و سفید نباید یک محکوم به مرگ و نه به بی خانمان و نه بیمار و نه به underemployed و نه به زیر تحصیل" Garcetti به آنها گفت, دعوت رهبران به تالار شهر برای بحث در مورد مسائل است.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش که در ما به بررسی آن "غم انگیز شکست" و "گوش دادن به صدای بسیاری از کسانی که در حال صدمه زدن و عزادار."

مردم را دوست داشت و من پیاده روی'

در واشنگتن بازگشت هزاران نفر به خیابان ها سه شنبه برای صلح "Black Lives Matter" مارس.

سه ساعت پس از 7:00 pm حکومت نظامی معترضان شنیده میشد شعار و هلیکوپتر معلق در هوا بالاتر از خیابان نزدیک کاخ سفید اما وضعیت هنوز هم به نظر می رسد آرام می شود.

"من فقط خسته اساسا از ترس از پلیس و نه گرفتن عدالت" گفت: Jada والاس 18 ساله از معترضان در برابر کاخ سفید در اوایل که گفت که او آماده بود به خطر بازداشت.

در همان محل در روز دوشنبه پلیس فدرال به طور ناگهانی باز شد گاز اشک آور و شلیک گلوله های لاستیکی برای شکستن یک غیر خشونت آمیز, اعتراض, پاکسازی یک مسیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به قدم زدن در خارج برای یک عکس-op در یک کلیسای تاریخی آسیب دیده در شب گذشته.

این حرکت بود با صدای بلند محکوم توسط رهبران مذهبی رئیس جمهور رقبای سیاسی و تماشاچیان در سراسر کشور است.

اما تهمت که رد سنتی ریاست جمهوری نقش شفا دهنده ابراز سرور و نشاط در توییتر بیش از پاسخ در واشنگتن و متهم به رهبری نیویورک -- رهبری رقیب حزب دموکرات-از تسلیم شدن به "Lowlife & مانده است."

"قریب به اتفاق نیروی. سلطه," او نوشت و اضافه کرد: "واشنگتن بود که امن ترین مکان روی زمین شب گذشته!"

او تحت فشار قرار دادند در برابر انتقاد بعدها در توییتر نوشته: "شما اشتباه کردم! اگر معترضان بودند, صلح آمیز, چرا که آنها نور کلیسا در آتش شب قبل از ؟ مردم دوست من راه رفتن."

جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive دموکراتیک رقیب در ماه نوامبر انتخابات محکوم به سرکوب معترضان مسالمت آمیز به عنوان یک سوء استفاده از قدرت و وعده داده در صورت انتخاب شدن برای مقابله با "نژادپرستی سیستماتیک" در کشور است.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل این کشور به یک میدان جنگ هدایت می شود با خشم و تازه ترس" بایدن گفت: در یک سخنرانی در فیلادلفیا نیز آمار خشونت است.

ایالات متحده نیز مواجه غیر معمول اگر مودبانه انتقاد از برخی از متحدان بین المللی.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas به نام ضد نژاد پرستی تظاهرات "قابل فهم و بیش از مشروع است."

آلمان و بریتانیا و استرالیا ابراز نگرانی در مورد ایمنی از رسانه ها پس از تعدادی از روزنامه نگاران شد و چسبناک شدن توسط پلیس و یا گاهی اوقات با تظاهر کنندگان.

مقررات منع رفت و آمد گسترده در نیویورک

نیویورک افسانه "شهری که هرگز نمی خوابد" که به تازگی در حال ظهور از هفته تحت مستند بیش از coronavirus تمدید مقررات منع رفت و آمد از طریق پنج شنبه که شروع خواهد شد هر شب در 8.00 pm.

"ما را بلافاصله به مطمئن شوید که وجود خواهد داشت صلح و نظم" شهردار, بیل د Blasio که مملو ارتباط با پلیس گفت: با رویت خشم.

حکومت نظامی آغاز شد دوشنبه در 11.00 -- خیلی دیر به فراغت نیویورک مقابله با تظاهر فوق العاده مغازه شیک در خیابان پنجم.

چندین هزار نفر به خیابان ها ریختند شنبه در منهتن زانو و فریاد "جورج فلوید جورج فلوید."

معترضان Nat هوپر, 27, یک آفریقایی-آمریکایی کتاب فروش به نام تظاهرات "ما وظیفه مدنی" و امیدوار است که برنده خواهد بود رای دادند و در ماه نوامبر.

هزاران نفر در ادامه به راهپیمایی در این شهر پس از روز سه شنبه مقررات منع رفت و آمد.

مینیاپولیس نسبتا آرام اما گسترش خشونت در جای دیگر.

لاس وگاس افسر بود و در "قبر وضعیت" سه شنبه پس از ضربه در طول تظاهرات شبانه. مسلح هیسپانیک مرد به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط پلیس پس از بالا بردن اسلحه خود را در یک جداگانه در نزدیکی حادثه بود.

چهار افسر نیز به ضرب گلوله یک شبه در سنت لوئیس. هیچ یک از این آسیب ها شد و تهدید کننده زندگی است.

اما یک بازنشسته St Louis سروان پلیس به ضرب گلوله کشته شد مرده اوایل روز شنبه در خارج از غارت فروشگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که دیوید Dorn بود که سیاه بود "وحشیانه به ضرب گلوله کشته و با نفرت غارتگران است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن