کشمیر فعالان برگزاری تظاهرات خارج از اتحادیه اروپا وزارت امور خارجه بیش هندی جنایات

فعالان جمع آوری شده تحت کشمیر شورای اروپا (KC-اتحادیه اروپا) پس از اخذ مجوز خاص برای شرکت کنندگان محدود زیر

توسط KETABKHOOOON در 3 تیر 1399
فعالان جمع آوری شده تحت کشمیر شورای اروپا (KC-اتحادیه اروپا) پس از اخذ مجوز خاص برای شرکت کنندگان محدود زیر کاستن از coronavirus مستند. اخبار/نویسنده

بروکسل: کشمیری فعالان در بلژیک و دیگر کشورهای اروپایی تظاهرات روز شنبه در خارج از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) وزارت امور خارجه, اعتراض به سوریه ، جنایات در اکثریت مسلمان منطقه هیمالیا.

فعالان جمع آوری شده تحت کشمیر شورای اروپا (KC-اتحادیه اروپا) پس از اخذ مجوز خاص برای محدود شرکت کنندگان پس از کاهش coronavirus مستند.

معترضان برگزار بنر و پلاکارد شعار, شعار علیه, هندی, جنایات و خشونت در کشمیر است که در مواجهه با رسانه ها و ارتباطات blackout برای بیش از 300 روز — پس از دهلی نو اوراق منطقه ویژه وضعیت در اوت 5 2019.

رهبری KC-اتحادیه اروپا رئیس علی رضا سید این تظاهرات که با حضور چند تن از رهبران کشمیری و پاکستان جوامع است.

به مناسبت سید دادگاه تجدید نظر به جامعه بین المللی را فوری به اطلاع مقامات هند' تعصب نگرش و جدی نقض حقوق بشر علیه مردم مظلوم کشمیر تحت اشغال.

"جهان باید متوقف بیرحمانه از مردم مظلوم کشمیر تحت اشغال هند و مقامات [نخست وزیر نارندرا] مودی دولت تعصبات علیه اقلیت ها و عقب کلاس در هند," او گفت:.

"هفت دهه از هند استبداد و تعصب در کشمیر تحت اشغال و کشمیری مردم هیچ چاره ای جز به اعتراض مسالمت آمیز" سید اضافه شده است.

KC-رئیس اتحادیه اروپا گفت: pro-کشمیر فعالان خواستار اتحادیه اروپا به منظور بالا بردن صدای خود را در برابر مودی-led Bharatiya Janata Party دولت است.

KC-اتحادیه اروپا معاون رئیس خالد Joshi گفت: مردم کشمیر تحت اشغال و همچنین به عنوان کسانی که از آزاد کشمیر زندگی در نزدیکی خط کنترل (LoC) بودند و امن از بی شلیک از نیروهای نظامی است.

جدا از پاکستان و هند و دیگر همسایه از جمله چین و نپال —نگران آسیای جنوبی کشور سیاست های حزبی گفت: با اشاره به خشونت رو کردن که در Ladakh ترک 20 سربازان هندی کشته شدند.

Joshi گفت: آن را ستوده است که برخی از اعضای پارلمان اروپا (پارلمان اروپا) و رئیس پارلمان اروپا کمیته فرعی حقوق بشر (DROI), ماریا عرصه تا به حال در نامه اخیر خود ابراز نگرانی از وضعیت وخیم در کشمیر تحت اشغال.

سخنرانان به نام در مقامات اتحادیه اروپا به منظور بالا بردن صدای خود را علیه هند حمایت دولت تروریسم در کشمیر تحت اشغال و سرکوب اقلیت ها در جنوب کشور آسیایی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن