جورج فلوید دختر Gianna: من از دست بابام 'بسیار'

در بیاد. جورج فلوید 6-year-old daughter Gianna است عزاداری پدر مرحوم او پس از مارس 25 مرگ است. بیانسه, Kim Ka

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

در بیاد. جورج فلوید 6-year-old daughter Gianna است عزاداری پدر مرحوم او پس از مارس 25 مرگ است.

"من دوست دارم پدرم و من از دست او بسیار" یک کمی که مینیاپولیس مقیم مشترک با Roxie واشنگتنگفت: ما هفته به طور انحصاری در شنبه 16 ژوئن از طریق مادرش.

فلوید کشته شد هنگامی که افسر پلیس درک چوین فشرده زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت در ماه گذشته. او 46. چوین, 44 با اتهام قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

George Floyd Daughter Gigi Misses Him
جی جی و جورج فلوید. حسن نیت ارائه میدهد از جی جی فلوید/Instagram

در پی فلوید مرگ در سراسر جهان اعتراضات پیاپی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. Fergie, Rebecca Romijn و بیشتر افراد مشهور, پدر و مادر به ارمغان آورده اند کودکان خود را به عدالت اجتماعی کرده است.

در ژوئن 2, ویدئو, Gianna فریاد زد: "پدر دنیا را تغییر داد" در حالی که نشسته بر پدر مرحوم او را دوست Stephen Jackson's شانه.

سابق بازیکن حرفه ای بسکتبال, 42, زیر نویس فیلم: "درست است که جی جی. 'پدر دنیا را تغییر داد.' جورج Floyd به نام تغییر دهید. #justiceforgeorgefloyd #ivehadenough عشق به همه کسانی که عشق برای همه است."

George Floyd Daughter Gigi Misses Him
جورج فلوید. دفاتر بن CRUMP قانون

این ورزشکار در ادامه به نوشتن در یک پست جداگانه: "نگران نباشید دوقلو در روح من من کردم جی جی. می دانم dat. من برادران من حافظ و من بسیاری از برادران. بقیه آسان دوقلو."

که همان روز, واشنگتن, 38, صحبت در شهرستان مینیاپولیس سالن گفت: قطره قطره: "[فلوید] هرگز او را رشد تحصیلات تکمیلی او هرگز راه رفتن پایین راهرو. اگر یک مشکل وجود دارد او را داشتن و او نیاز به پدر او نیست که دیگر."

Gianna دریافت کرده است پشتیبانی از چندین ستاره ها پس از مرگ پدر او از جمله Kanye West راه اندازی یک صندوق برای آینده شهریه به Barbra Streisand ساخت یک سهامدار دیزنی.

"با تشکر از شما @barbrastreisand برای من بسته من در حال حاضر سهامدار دیزنی با تشکر از شما" Gianna زیر نویس یک شنبه, ژوئن 13, Instagram پست خودش نگه داشتن گواهی با یک لبخند.

این برنده جایزه گرمی 78 نیز فرستاده کودک دو دی وی دی از او در سال 1965 و 1966 تلویزیون ویژه نام من Barbra و رنگ من Barbra.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب