جورج فلوید مراسم تشییع جنازه برگزار می شود در تاریخ 9 ژوئن در تگزاس

واشنگتن: یک مراسم تشییع جنازه برای جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در آمریکا در بازداشت پلیس پس از یک مینیاپ

توسط KETABKHOOOON در 13 خرداد 1399

واشنگتن: یک مراسم تشییع جنازه برای جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در آمریکا در بازداشت پلیس پس از یک مینیاپولیس افسر زانو در گردن او برگزار خواهد شد ژوئن 9 در هوستون به familys وکیل روز دوشنبه گفت:.

"در مینیاپولیس, وجود خواهد داشت یک بنای یادبود در اینجا پنج شنبه در 1:00 تا 3:00" گفت: وکیل بن Crump در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در مینیاپولیس به گزارش یافته های مستقل کالبد شکافی.

"در روز شنبه وجود خواهد داشت یک مراسم یادبود در کارولینای شمالی که در آن متولد شد در 1:00 تا 3:00. و سپس در روز سه شنبه, ژوئن نهم این مراسم برگزار خواهد شد در هوستون تگزاس در 11:00 ق. ظ گفت:" Crump که به نمایندگی از فلوید ،

جورج فلوید درگذشت, on May 27 بعد از یک پلیس به زانو در 46 ساله انسانهای گردن برای تقریبا نه ساعت. فلوید شد بی توجه پس از حدود سه دقیقه است.

مرگ او گرفته شده بر روی تلفن همراه فیلم پرسیده طولانی-احساس خشم و عصبانیت بیش از افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار و تکرار موارد بالا مشخصات که موجب Black Lives Matter جنبش مانند اوت 2014 تیراندازی به مایکل براون در فرگوسن میسوری و جولای 2014 خفگی اریک گارنر در نیویورک است.

در سراسر کشور بیداد موجب بیش خشونت پلیس و تظاهرات و شورش -- بسیاری که خشونت تبدیل شد -- فوران در بیش از 140 شهر بیش از آخر هفته.

Crump اعلام نتایج کالبد شکافی مرتب توسط Floyds خانواده است که نشان می دهد او خفه توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس به جای مرگ از قبل موجود مشکلات قلبی به عنوان ادعا توسط حکم رسمی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن