گرجستان کسب و کار بازگشایی و مشتریان شروع به بازگشت اما تنها زمان خواهد شد بگویید اگر این تصمیم درست

تنها چند ساعت قبل از گرجستان اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان برسد در نیمه شب سه شنبه رژیم صهیونیستی است. ب

توسط KETABKHOOOON در 14 اردیبهشت 1399

تنها چند ساعت قبل از گرجستان اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان برسد در نیمه شب سه شنبه رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تمدید قوانین اضطراری برای شهروندان تلقی می شود بیشتر در معرض خطر از coronavirus. در حال حاضر پزشکی شکننده و گرجستان سالمندان مورد نیاز خواهد بود برای باقی می ماند در داخل حداقل از طریق ژوئن 12, 2020, کمپ اعلام تصویری ارسال شده به حساب توییتر خود را.

اجباری سفارش برداشته شد برای بقیه جمعیت اما کمپ خواست همه گرجی ها به ماندن در خانه زمانی که امکان پذیر است و توصیه می شود کسب و کار به دنبال سخت اجتماعی فاصله و قوانین بهداشت تا مارس 13.

هدایت به نظر می رسد گیج کننده برای بسیاری از ساکنان به عنوان فقط یک هفته پیش فرماندار شروع به بازگشایی اقتصاد دولتی اجازه می دهد کسب و کار خاص برای بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر. آرایشگر مغازه ها, ناخن سالن بازی بولینگ کوچه ورزشگاه و تو سرو قادر به بازگشایی جمعه گذشته در حالی که سینما و ناهار خوردن در رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی در روز دوشنبه.

منتقدان از جمله آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و رئیس جمهور تهمت مخالفت با کمپ تصمیم به بازگشایی اقتصاد بدون مطلوب تر داده است. بسیاری از صاحبان کسب و کار را انتخاب کرده اند به بسته باقی می ماند تا زمانی که آنها درک بیشتر در مورد چگونه به با خیال راحت بازگشایی اما برخی در زمان این فرصت را به شروع به دیدن مشتریان دوباره.

یک هفته به بازگشایی بسیاری از کسب و کارهای کوچک خوشبین هستند اما آنها اعتراف هیچ کس نمی خواهد می دانم که اگر آن را حق تصمیم گیری تا بیشتر پایین خط.

یک مشتری نشسته در نوار عنوان او می خورد در موزه اصلی رستوران BBQ در میان coronavirus همه گیر در آتلانتا و جورجیا در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است. (Chandan Khanna/خبرگزاری گتی ایماژ)

Bantam میخانه در آتلانتا هرگز به طور کامل بسته زمانی که دولت تعطیل در مارس 24. مالک تیم لنس گفت: gastropub چرخد و به یک وانت و تحویل مدل است که کمک به حفظ برخی از کسب و کار. در حال حاضر او نمی تواند شادتر است که مهمانان می توانید ناهار خوردن در. "من یک خود استارت و کارآفرین تمام زندگی من و آن سخت است برای من به درک نوع از ماندن در خانه زن و شوهر, پاشنه," لانس گفت: اخبار یاهو. "این یک حالت عادی از کسب و کار باز اما واقعی مقدماتی است چگونه امن ما می توانیم نگه داشتن کارکنان ما. چگونه امن می تواند ما را مهمان ما?"

ایمنی نگرانی اصلی برای صاحبان و کارکنان و مراجعان و ساکنان به طور یکسان. به عنوان بخشی از کمپ تصمیم به بازگشایی او نیز برقرار 39 راهنمای رستوران ها برای پاسخگویی به آنچه که او خواستار "حداقل عملیات اساسی." دستورالعمل عبارتند از: نیاز به کارکنان به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت غربالگری مشتریان و کارکنان برای دمای زیر 100.4 درجه سرسام آور تغییرات و اجازه می دهد شش پا بین صندلی ها در نوار و بین جداول.

لنس متعهد به حصول اطمینان از تمام این دستورالعمل ها را به دنبال و بیشتر. او به دنبال اقدامات احتیاطی از جمله خرید اشعه ماوراء بنفش نور است که قادر به کشتن coronavirus. حتی هنوز هم لنس اذعان دارد که منتقدان بر این باورند که بیش از حد به زودی برای بازگشایی رستوران برای ناهار خوری و او معتقد است نه موضع اشتباه است. "من فکر نمی کنم وجود یک ایراد به هر دو استدلال" لنس گفت. "من نمی دانم. ما حتی نمی دانند که حق است در مورد آن تا زمانی که خیلی بعد."

آتلانتا سالن زیبایی شریک مدیریت Lester E. Crowell جونیور می گوید کسب و کار ثابت شده است پس او بازگشایی عظیم خود را از 13000 فوت مربع استقرار سه-13 سالن آبگرم و بوتیک, هفته گذشته اما Crowell می گوید آن را در مورد پول برای او. "این افسرده به بسیاری از مردم به ماندن در خانه تمام وقت," او گفت: اخبار یاهو. "و من فکر می کنم میاد بیرون و موهای خود را انجام داده است بسیار بزرگ درمان درمان. این باعث می شود مردم احساس بسیار بهتر است."

یک طراح مد با پوشیدن ماسک محافظ خشک یک مشتری در یک سالن مو در آتلانتا, گرجستان, ایالات متحده آمریکا, در روز جمعه, مارس 24 سال 2020 است. (الیاس Nouvelage/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

گرجستان دولت هیئت مدیره از لوازم آرایشی و آرایشگران نیز قرار داده و از 28 دستورالعمل در مورد چگونه آرایشگری, سالن و چشمه های معدنی می تواند بازگشایی با خیال راحت. Crowell می گوید او پس از تقریبا تمام دستورالعمل های قبل از او را دیدم لیست. او برقرار قوانین جدید برای فروشگاه که شامل داشتن آرایش ایستگاه 12 فوت از هم جدا (دو برابر مورد نیاز توسط قانون) چک کردن دما از مهمانان و کارکنان پس از ورود به فروشگاه پرسیدن سوال از کاربران خود را در مورد قرار گرفتن در معرض ویروس و نیاز همه به پوشیدن دنده محافظ.

"ما نیاز به هر مهمان که می آید در اینجا به پوشیدن ماسک," او گفت:. "ما در حال گفتن آنها که زمانی که ما رزرو وقت ملاقات. البته همه از کارمندان ما هنگامی که درجه حرارت خود را چک هر روز صبح آنها را به پوشیدن دستکش و ماسک بیش از حد."

Crowell خوشحال است که با کسب و کار' موفقیت اولیه پس از بازگشایی اما او اذعان می کند که انجام این کار باعث شده است تا به برخی از احساسات مضطرب. او در نهایت معتقد است که او را به انجام کار درست. "ما ترس یا عصبی ؟ و آیا ما از اضطراب ؟ بله ما انجام" Crowell گفت. "اما [ما] به انجام آنچه که ما در حال انجام است. ... ما در کسب و کار برای 46 سال است. که مدت زمان طولانی است. و ما بخش بزرگی از جامعه ما است. بنابراین شما می دانید, من فکر می کنم بسیاری از مردم هیجان زده است که ما باز است."

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،


بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • 'من بعدی؟': نیویورک ER, دکتر, سهام او چگونه زندگی می کند با اضطراب از بیماری همه گیر کوروناویروس

  • بهداشت عمومی کارشناس تماس برای 'هیچ هزینه' coronavirus آزمایش و درمان برای پایان دادن به نابرابری نژادی

  • شما چگونه جشن عید پاک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? برای بسیاری از این بستگی به خود پاستور

  • آزادی دانشجویان دانشگاه تقسیم بر تصمیم به بازگشایی مدرسه

  • 'ما همه در این با هم': آمریکا توصیف مستند در اسپانیا یکی از coronavirus نقاط داغ

  • پزشکی از راه دور نرم افزار برای coronavirus تایید شده برای مدیکر. در اینجا چگونه کار می کنند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن