گرجستان. اوهایو. تگزاس. دموکرات بگویید بایدن به (او محتاط بودن).

شرکت کنندگان تشویق برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن یک نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری در طول یک تظاهرا

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399
شرکت کنندگان تشویق برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن یک نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری در طول یک تظاهرات در Gilley را در دالاس پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. (تاد Heisler/نیویورک تایمز)

واشنگتن — با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی شماره کشویی سنتی در میدان جنگ و همچنین به عنوان محافظه کار-تکیه متحده و پول ریختن به مبارزات دموکراتیک جو بایدن مواجه است افزایش فشار به گسترش جاه طلبی های خود و رقابت به شدت در بیشتر ایالت ها و مطبوعات حزب مزیت پایین انتخابات.

در یک سری از تماس های تلفنی قانونگذاران دموکرات و حزب مقامات لابی بایدن و دستیاران برای به دست گرفتن آنچه آنها باور دارند که می تواند یک فرصت منحصر به فرد نه تنها به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن بلکه به تار و مار او و بی اعتبار ساختن آنچه آنها باور دارند که خطرناک خود را سبک نژادی عوامفریبی.

این انتخابات مقامات استدلال می کنند ارائه می دهد تحریک آمیز امکان یک مسیر جدید به ریاست جمهوری از طریق در حال تغییر سریع متحده مانند گرجستان و تگزاس و یک شانس برای نصب یک نسل از قانونگذاران که می تواند سیمان دموکراتیک کنترل کنگره و کمک به ترسیم نقشه های قانونی پس از این سال را داشتند.

بایدن انتخاباتی است که تا کنون hewing به یک محافظه کارانه تر مسیر. آن است که با تمرکز بیشتر بر روی یک تعداد انگشت شماری از سنتی battlegrounds که در آن است در حال حاضر تنها پوسته پوسته شدن و نامگذاری دستیاران با وجود داشتن ادعا نامزدی در ماه آوریل است.

در حال حاضر بایدن است پخش آگهی های تلویزیونی فقط در شش کشور که همه تهمت برنده چهار سال پیش: Michigan, ویسکانسین, پنسیلوانیا, آریزونا, کارولینای شمالی و فلوریدا. این کمپین شامل همیشه نزدیک فلوریدا تنها پس از بحث و تبادل نظر در مورد این که آیا آن را به ارزش به برچسب قیمت سنگین و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات با جمعیت ساخته شده آن را به وضوح رقابتی با توجه به دموکرات ها آشنایی با بحث های خود را.

مبارزه با بی میلی به دنبال یک استراتژی گسترده تر مدیون در بخشی به تقویم: بایدن مشاوران می خواهید برای دیدن که در آن مسابقه می ایستد و نزدیک به ماه نوامبر قبل از آنها خود را گسترش تمرکز و متعهد به چند دلار سرمایه گذاری آگاه باشید که هیچ نوسان متحده اجازه دهید به تنهایی جمهوری خواه متمایل متحده که در واقع قفل شده بود.

در عین حال آنها به طور فزاینده ای در تداوم مقابل یک حزب با جسارت فوق العاده ای همگرایی از حوادث. مغلوب ساختن پیشی جستن را نادرست از این بیماری همه گیر خود به خود شکست لفظی فوران و افزایش لیبرال شور و شوق — در انعکاس وسیع اجتماعی عدالت تظاهرات و دموکرات' بی سابقه سنا جمع آوری کمک های مردمی — که بسیاری از officeholders متقاعد آنها باید با قاطعیت عمل کن.

عمومی و خصوصی نظرسنجی نشان می دهد که تهمت نه تنها انتهایی به شدت در نوسان متحده مانند میشیگان و ویسکانسین بلکه در حال اجرا از نزدیک با بایدن به طور سنتی در سنگر محافظه کار مانند کانزاس و مونتانا.

"مغلوب ساختن پیشی جستن را ناپسند ریاست جمهوری به خصوص در زمینه شکست کل برای مقابله با کروناویروس باعث می شود تگزاس بسیار شایسته پیروزی" گفت: تشکر. Filemon Vela اولیه بایدن حامی. او گفت که او است "بمباران" با درخواست از تگزاس دموکرات که به طور مشابه به اعتقاد دولت می تواند به نوبه خود آبی با قابل توجهی تعهد است.

ولا که نشان دهنده کشش طولانی از جنوب تگزاس گفت که او تا به حال بارها و بارها ساخته شده و پرونده او در هفته های اخیر با بایدن را مدیر کمپین جنیفر اومالی Dillon. او استدلال کرد که معاون سابق رئیس جمهور قدرت با رای دهندگان و حومه پیدا کرده اند و توانایی خود را برای اصلاح این حزب روستایی ضرر و زیان به او را بهترین فرصت در چند دهه به ادعای دولت 38 آرا.

برخی از دموکرات ها باقی می ماند chastened سال 2016 زمانی که وجود دارد شبیه انفجار خوش بینی و باور این لحظه بسیار آشفته و مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین حاضر به شکستن از طریق سیاسی guardrails که حزب نباید رشد خود رای. رئیس جمهور با حفظ حمایت قوی در میان رای دهندگان جمهوری خواه و امیدوار است یک واکنش به defacing از مجسمه اجازه خواهد داد که او با موفقیت به تصویر کشیدن دموکرات رادیکال.

تگزاس است که نه تنها به طور سنتی محافظه کار دولت مهیج برای جلب توجه از بایدن انتخاباتی. گرجستان دموکرات هستند به خصوص مشتاق برای او به رقابت در دولت به دلیل آن دارای دو کرسی سنا برای grabs در این سال است. بیشتر متعاقب آنها استدلال می کنند 2020 می تواند پا زدن شروع دراز مدت تجدید اجازه می دهد به ساخت پایدار استفاده انتخاباتی.

"خورشید کمربند گسترش است چه خواهد شد درایو بعد از 30 سال از انتخابات گفت:" استیسی آبرامز دولت سابق و رهبر حزب دموکرات مجلس اشاره کرد که گرجستان دارای سیاه ترین رای دهندگان با در صد از هر گونه پتانسیل نوسان دولت است.

فشار بر بایدن نه فقط آینده از جنوب که در آن ویروس " تجدید حیات قرار داده مغلوب ساختن پیشی جستن و فرمانداران جمهوریخواه در موضع دفاعی است.

سناتور. Sherrod قهوه ای از اوهایو است فشار معاون سابق رییس جمهور و عبدالله به رقابت در دولت خود را یک میدان نبرد سیاسی که پس از هیلاری کلینتون را بد نشان دادن بسیاری از دموکرات ها بود و نتیجه گرفته بود که دور از دسترس است.

"اوهایو بود bellwether تا سال 2016" براون گفت: با این استدلال که Ohioans بر خلاف خورشید کمربند رای دهندگان که حمایت تنها جمهوری خواهان می تواند اغوا به دلیل این که آنها به مدت طولانی رای برای دموکرات ها مانند بایدن.

بایدن مشاوران اشاره است که او نیاز به تنها 270 آرا را به نفع خود باقی می ماند که خود را اولین هدف. خود احتیاط نشان دهنده جدی امکان که در پایان هیچ یک از محافظه کار-تکیه متحده خواهد تلنگر به بایدن و سرب خود را در فلوریدا و حیاتی ایالات غرب میانه است و شکننده.

"هنگامی که شما نگاه کنید در زیر هود ما رو در اکثر میدان نبرد متحده اما ما انتظار داریم آنها را برای تشدید آنجا که این میدان نبرد متحده در یک قطبی رای دهندگان" اومالی دیلون در مصاحبه ای گفت:.

علاوه بر فشار به به حمله به او نیز هشدار داد و نه به از دست دادن دید به طور بالقوه آسیب پذیر آبی متحده: هری رید سابق و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا هل دادن بایدن مشاوران به نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در نوادا یک دولت است که کلینتون انجام شده اما در جایی که بیکاری سر به فلک کشیده است.

در حالی که بایدن مشاوران ارزیابی چشم انداز اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن است سیگنالینگ جایی که او فکر می کند این مسابقه را بر عهده داشت.

هفته گذشته رئیس جمهور با صرف بیش از $150,000 در تلویزیون تبلیغات در میشیگان که در آن نظر سنجی که او را به طور قابل توجهی فرار در حالی که او ریخت و بیش از 1.3 میلیون به تبلیغات در گرجستان و بیش از $600,000 در اوهایو که در آن نظرسنجی ها نشان می دهد یک مرده گرما با توجه به شرکت های تبلیغاتی, تجزیه و تحلیل ترافیک.

هیچ دولت ارائه می دهد به عنوان یک وسوسه و پتانسیل نتیجه نهایی به عنوان تگزاس با آن به طور فزاینده ای دموکراتیک و متنوع مراکز شهری. فراتر از اهمیت آن در انتخابات ریاست جمهوری تگزاس فراهم می کند آمریکا بیشتر وانت فرصت بیش از هر دولت دیگر و چشم انداز ادعا اکثریت در دولت خانه و در دادگاه عالی ایالت که هر دو می تواند به اثبات محوری برای redistricting.

اخیر تگزاس نظرسنجی ها نشان می دهد یک مسابقه نزدیک با نه نامزد پیشرو با بیش از خطا.

تشکر. Joaquin کاسترو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود نسبت به سیاست نژادی تنها دولت بیشتر کشنده برای دموکرات ها.

"در تگزاس شما باید یک کار بسیار متنوع گروه از رای دهندگان که رد این نوع از پیام و رویکرد" گفت: کاسترو, پیش بینی است که بایدن "می تواند انجام دهد بهتر است در تگزاس در این زمان نسبت به برخی از کشورهای که در نظر گرفته شده است نوسان متحده برای یک نسل است."

"در حال حاضر بهترین زمان ما تا به حال پس از جیمی کارتر به پیروزی تگزاس" گفت: Rep. مارک Veasey یک فورت ورث-منطقه دموکرات یادآوری این حزب 44-سال خشکسالی است.

اومالی دیلون و دیگر بایدن مشاوران صحبت با تلفن این هفته با تگزاس دموکرات ها از جمله ولا Veasey و دولت رئیس گیلبرتو هینجسا.

معاون سابق رئیس جمهور مشاوران علاقه مند بودند در تگزاس اما "noncommittal," هینجسا گفت. "خود تردید است که آن را آنقدر بزرگ است و هیچ سابقه ای از این دولت تا کنون در بازی مانند آن است که در حال حاضر," او گفت: اذعان است که به محض دور بالا و هزینه های دولت با 20 بازارهای رسانه ها باعث می شود آن را "یک گزاره ترسناک" برای یک کمپین ملی.

ویلا گفت: "این کمپین با احتیاط خوش بینانه در مورد تگزاس, اما کسانی که از ما بر روی زمین هستند خوش بینانه تر از آنها هستند."

این شکاف بین حزب انرژی و جاه طلبی و بایدن هنوز هم در حال توسعه سازمان در حال رشد است گسترده تر با هر نظرسنجی نشان تهمت لغزش و هر جمع آوری کمک های مردمی گزارش نشان می دهد دموکرات ها به مراتب outraising رقبای جمهوری خواه خود را.

در حالی که مبارزات انتخاباتی شده سراسیمگی از استخدام در هفته های اخیر خود را با سرعت از ساختمان خارج منطقه ای میز و تیم دولت باعث شده است تا برخی از خصوصی گله مند از فعالان حزب. آنها نگران بایدن اردوگاه نیست و در عین حال موقعیت را برای سرمایه گذاری در این سال را فرصت — یا به اندازه کافی آماده برای سازمانی مطالبات گسترده رای-با-پست فشار ضروری ساخته است با این بیماری همه گیر.

آستین شاغل دموکرات ها می گویند وجود دارد عمیق تر به دلایل مسابقه یک آرایه وسیعی از متحده است.

"یک کالج انتخاباتی لغزش می دهد بایدن توانایی به حرکت در مسائل عمده" براون گفت. "دوم آن را به او قوی تر اکثریت در سنا و حزب بیشتر قانونگذاران ایالتی."

به طور گسترده تر قهوه ای فرض می های چشمگیر انکار از مغلوب ساختن پیشی جستن آن را بیشتر احتمال دارد که جمهوری خواهان را دور انداخته و خود را از سیاست است.

"آنها رو به رد نقش خود به مسابقه اگر آنها در حال رفتن به یک حزب ملی است که می تواند در آینده," او گفت:.

پل Begala کهنه دموکراتیک استراتژیست بود و حتی ضخیمتر میشود در مورد نیاز به یک پیروزی قانع کننده.

"از آن استفاده می شود که هر چیزی که گذشته 270 آرا بی فایده بود زیرا مهم نیست که چقدر شما را اجرا گذشته خط دروازه در فوتبال" Begala گفت. "اما برای اولین بار در تاریخ آمریکا وجود دارد یک نگرانی مشروع است که رییس جمهور نمی خواهد تسلیم قدرت است."

قانونگذاران در هر دو طرف نیز به طور فزاینده ای با تمرکز بر پایین-رای گیری مسابقه و چقدر خسارت به خواهان مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است ترک در پی خود.

حزب دموکرات امیدوار است که آنها نه تنها می تواند ادعای اکثریت بلکه به دست آوردن صندلی به اندازه کافی برای زنده ماندن از واکنش احتمالی در سال 2022 باید یک رئیس جمهور بایدن در همان رنج می برند تلفات ترین رئیس جمهور در اولین انتخابات میان دوره ای.

سناتور. چاک شومر از نیویورک اقلیت رهبر با بیان مهار خوش بینی در مورد دموکرات ها' چشم انداز — وی با تاکید بر او "چیزی برای اعطا" — اما اعتماد به نفس بود که بایدن را برای ارائه به مجلس سنا.

"جو بایدن به من گفت که هدف او این است که برای کمک به آمریکا در سنا در هر راه او می تواند حتی اگر این دولت نه در هدف خود لیست" شومر در مصاحبه ای گفت:.

شومر است به خصوص قصد nudging بایدن به مین گرجستان و آیووا که در آن نظرسنجی ها نشان می دهد سن. جونی ارنست است دقت انتهایی خود را دموکراتیک حریف با توجه به دموکرات ها آشنا با فکر کردن و پیدا کرده است معاون سابق رئیس جمهور به طور کامل پذیرای.

علاوه بر آریزونا که در آن دموکرات ها ساخته شده اند تاخت و تاز در سال های اخیر هیچ دولتی ممکن است بیشتر رسیده برای شکار غیر قانونی از گرجستان که تهمت بازدید در هفته آینده.

دموکرات ها از دست رفته وجود دارد با 8 درصد در سال 2012 به 5 درصد در سال 2016 و پس از آن تنها 1.4 در آبرامز' 2018 مسابقه برای فرماندار.

جنیفر اردن یک سناتور از آتلانتا به ذکر است که دو برنامه به طور بالقوه آسیب پذیر سناتور جمهوریخواه بودند تا برای انتخابات: دیوید پردو و کلی Loeffler که منصوب به صندلی خود در سال گذشته است.

"به عنوان ریاست جمهوری می رود و من فکر می کنم که چگونه کرسی سنا در حال رفتن به," او گفت:. "پس چرا نمی خواهد شما را به بازی — آن را یک به یک."

این مقاله در ابتدا در ظاهر در نیویورک تایمز.

© 2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن