Ghislaine ماکسول می گوید: او تا به حال شده است در تماس با جفری اپستین برای بیش از 10 سال قبل از مرگ او

جفری اپستاین و Ghislaine ماکسول.جو Schildhorn/پاتریک McMullan via Getty Imagesوکلای Ghislaine ماکسول ثبت اسناد

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399
جفری اپستاین و Ghislaine ماکسول.

جو Schildhorn/پاتریک McMullan via Getty Images

  • وکلای Ghislaine ماکسول ثبت اسناد دادگاه در روز جمعه درخواست خود مشتری می شود با قید وثیقه آزاد شد به عنوان او در انتظار محاکمه در رابطه جنسی-قاچاق اتهامات عنوان شده علیه.
  • وکیل او گفت: با وجود رسانه ها تمرکز بر ماکسول او تا به حال صحبت با جفری اپستین — او از همکاران سابق و دوست پسر — برای بیش از یک دهه قبل از اوت مرگ است.
  • وکیل او همچنین با اشاره COVID-19 به عنوان یک نگرانی در درخواست آزادی او از زندان است.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وکلای Ghislaine ماکسول گفت که او تا به حال شده است در تماس با جفری اپستین برای بیش از یک دهه قبل از او درگذشت خودکشی در حالی که در انتظار محاکمه در رابطه جنسی-قاچاق اتهامات سال گذشته است.

ماکسول سابق و وابسته اپستاین دستگیر شد هفته گذشته در اتهاماتی از جمله تحریک افراد زیر سن قانونی برای سفر به درگیر در عمل جنسی و حمل و نقل از جزئی به قصد شرکت در اعمال جنسی. دادستان ها می گویند او کمک کرد تا فریب حداقل سه دختران از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط اپستین.

در دادگاه مقالات ظ روز جمعه درخواست ماکسول بود با قرار وثیقه آزاد وکیل او علامت کوهن و جفری Pagliuca گفت: رسانه ها سعی در "جانشين" برای اپستاین در پی خوار سرمایه از مرگ.

"ساده ترین نکته این است یکی از مهم ترین: Ghislaine ماکسول نیست جفری اپستین" آنها نوشت: در پرونده.

در پرونده ماکسول وکلا انکار اتهامات عنوان شده علیه او و سعی کنید به دور از اپستاین.

"در اوت 10, 2019, اپستاین درگذشت در زندان فدرال و تمرکز رسانه ها به سرعت منتقل شده به مشتری ما — اشتباه در تلاش برای جایگزین او برای Epstein — حتی اگر او می خواهم تا به حال هیچ تماسی با اپستاین برای بیش از یک دهه شده بود به اتهام یک جرم و جنایت و یا یافت شده است مسئول در هر گونه دعوی قضایی مدنی و همواره هرگونه اتهامات ادعا سوء" ماکسول وکلا نوشت. "بسیاری از این داستان و آنلاین پست شد و تهدید و اذیت و آزار به مشتری ما و کسانی که نزدیک به او."

وکلا گفت: Maxwell نبود نام در 2019 اپستاین کیفرخواست "با وجود این واقعیت است که دولت بوده است و تحقیق در این مورد برای سال."

"دور از 'پنهان' او زندگی می کردند در ایالات متحده از سال 1991 تا احکام مدنی موارد ناشی از قرار است روابط اپستاین و چپ این کشور حتی یک بار پس از اپستاین بازداشت یک سال پیش حتی اگر او آگاه بود از انتظار و بسیار شایع تحقیقات جنایی" آنها نوشت. "او باید درمان شود مانند هر متهم که می آید قبل از این دادگاه از جمله به عنوان وثیقه."

ماکسول وکلا همچنین با اشاره به نگرانی بیش رمان coronavirus به عنوان یکی از دلایل ماکسول باید منتشر شود در حالی که در انتظار محاکمه کرد و گفت که اگر او همچنان در بازداشت او "سلامت خواهد بود و در معرض خطر جدی و او نمی خواهد بود قادر به دریافت یک محاکمه عادلانه."

ماکسول است که برگزار می شود در نیویورک شهری بازداشتگاه فقط 5 مایل از زندان که در آن اپستین سال گذشته درگذشت. یک مقام آشنا با توجه به آسوشیتدپرس گفت که در زندان گرفته شده اقدامات ویژه برای اطمینان ماکسول نمی کنند زندگی خود را در حالی که پشت میله های زندان.

خواندن کامل در دادگاه تشکیل پرونده زیر:

  • ادامه مطلب:
  • Ghislaine ماکسول استخدام یک دادستان سابق که کمک کردن ال Chapo به عنوان وکیل مدافع
  • Ghislaine ماکسول منتقل شده است به یک زندان که در آن او خواهد بود حفره جستجو و ممکن است مورد ضرب و شتم دیگر زندانیان برای اعتبار سابق سرپرست می گوید:
  • Ghislaine ماکسول تا '25% تا 40% شانس' گرفتن از زندان آزاد شده به دلیل coronavirus سابق دادستان فدرال می گوید
  • Ghislaine ماکسول ممکن است 'هرگز' صحبت در مورد شاهزاده اندرو و روابط او و اپستاین دوست او به بی بی سی گفت

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب