Gia Giudice, 19 نشان می دهد او یک بینی شغل: من در عشق با این

گربه بری کیسه! Gia Giudice, دختر Teresa Giudiceنشان داد که او تحت عمل جراحی زیبایی بینی روش. 19 سال اعلام این

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

گربه بری کیسه! Gia Giudice, دختر Teresa Giudiceنشان داد که او تحت عمل جراحی زیبایی بینی روش.

19 سال اعلام این خبر از طریق Instagram روز جمعه 17 جولای ارسال یک عکس از خودش و مادرش.

"بله من یک بینی ، بله من متورم" او زیر نویس عکس قبل از ستایش دکتر جفری Tobias برای تلاش های خود را. "از شما بسیار سپاسگزارم @drtobiasnyc. من کاملا در عشق با آن😍 ."

Gia افزود: "من یک فرد بالغ در حال حاضر. این ناامنی از معدن در حالی که من هرگز شادتر و خیلی راحت در پوست خود من!!"

Gia Giudice Teresa Giudice Daughter Nose Job Before and After
Teresa Giudice و Giudice, Gia , حسن Gia Giudice/Instagram

علاوه بر نوشتن در مورد چگونه او را "خروس" Gia, ترزا, 48, نشان داد, حمایت دختر بزرگتر تصمیم در Instagram ارسال نظرات. "نمی تواند بیشتر به شما افتخار," the Real Housewives of New Jersey استار نوشت. "شما زیبا هستند در داخل و خارج. عشق شما را به بی نهایت و فراتر از آن ❤️ ."

ترزا نیز سهام گابریلا, 16, Milania, 15 و Audriana, 11, با شوهر جدا جو Giudice. در ماه نوامبر سال 2019 ترزا به خبرنگاران گفت که او را تایید دختران خود را به دنبال لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی راه حل. اما او یک شرط شد که آنها نیاز به حداقل 21 سال اول. او با اعتراف به اینکه "همه چیز در مورد جراحی پلاستیک اما نه [برای] نوجوانان است."

علاوه بر این, ایستاده قوی نویسنده گفت که او را منع سپس 18 ساله Gia از رفتن زیر تیغ تا پس از آن. "من نمی خواهد اجازه دهید Gia چیزی برای انجام در حالی که" او در آن زمان گفت. "منظورم این است که من حدس می زنم شما می دانید پس از 20s خود را اگر شما می خواهید به انجام چیزی شبیه به پس از 21 ... شما رو به مطمئن شوید که بدن شما به طور کامل رشد کرده است. یا من می دانم که مانند دختران جوان توانید بینی خود را انجام داده و من فکر می کنم شما می دانید اگر شما خود بزرگ بینی شما نیز ممکن است آن را تعمیر. چرا که نه؟"

در اوایل این سال براوو دامپزشک نشان داد که او تحت دومین سینه در حدود 12 سال است. "به اعتقاد من این مهم است که همیشه به پایه قوی و احساس خود را بهترین اعتماد به نفس خود" ترزا نوشت طریق Instagram در ماه ژانویه است. "من خیلی خدا را شکر دکتر Preminger @premingermd. او شگفت انگیز بود و خیلی حرفه ای. من کاملا او را دوست داشت و نمی تواند شادتر با نتایج."

این بازرگان هم کردم غیر جراحی لیفت صورت و گردن درمان در ماه فوریه است.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب