Gisele Bundchen بهترین واکنش به تام بردی 1 عکس در خلیج تمپا یونیفرم

هیچ کس بزرگتر از طرفداران تام بردی از همسرش, Gisele Bündchen! این مدل برزیلی به اشتراک گذاشته حمایتی واکنش به

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

هیچ کس بزرگتر از طرفداران تام بردی از همسرش, Gisele Bündchen! این مدل برزیلی به اشتراک گذاشته حمایتی واکنش به دیدن NFL ستاره پوشیدن Tampa Bay Buccaneers یکنواخت برای اولین بار.

کالیفرنیا بومی, 42 ارسال شده یک عکس از خود را از طریق Instagram در شنبه 15 ژوئن در لباس سیاه و سفید و قرمز و کت و شلوار در حالی که برگزاری یک فوتبال. "همه کلاه: LFG" او زیر نویس عکس.

در زیر ضربه محکم و ناگهانی به 39 ساله درس نویسنده چپ چهار آتش emojis و نوشت: "چه عیار!!!"

بردی امضا شده با خلیج تمپا Buccaneers در ماه مارس در مدت کوتاهی پس از اعلام خروج خود را از میهن پرستان جدید انگلستان. او در بازی با ماساچوست-منطقه تیم های تاریخی 20-فصل اجرا آغاز شد که پس از تدوین شد در سال 2000.

"من می خواستم به می گویند با تشکر از شما برای همه باور نکردنی از طرفداران و میهن پرستان کرد. MA شده است خانه من برای بیست سال او گفت:" در بیانیه ای از طریق Instagram و توییتر در مارس 17. "این واقعا شادترین دو دهه من می توانستم پیش بینی در زندگی من و من چیزی جز عشق و قدردانی برای من زمان در انگلستان. حمایت شده است قریب به اتفاق — من آرزو می کنم هر بازیکن می تواند آن را تجربه کند."

کارفرمایی ادامه داد: "فرزندان من متولد و بزرگ در اینجا و شما همیشه در آغوش این, کالیفرنیا, بچه خود را. من عشق خود را با تعهد و وفاداری به تیم های خود را و برنده شدن در شهر ما یعنی بیشتر از شما همیشه می دانید. من نمی توانم تشکر از شما به اندازه کافی برای حمایت از تیم ما. بسته بندی شده در اردوگاه های آموزشی و به فروش می رسد استادیوم و عمدتا پیروزی رژه می روند. من شده اند تا خوش شانس به اشتراک گذاری آنها را با همه شما."

Bündchen شد حمایت از شوهرش حرفه ای انتقال. در پی اش New England Patriots خروج از اخبار او در سمت چپ شیرین دیدگاهها بردی Instagram اعلام.

"بسیار قدردانی برای تمام تجربیات فوق العاده و دوستی ما تا به حال در انگلستان این چند سال گذشته" او نوشت ،

بردی و Bündchen بحباله نکاح در اوردن, در فوریه 2009 نزدیک به یک ماه پس از اخذ مشغول اند. آنها پدر و مادر از پسر بنیامین, 10, و, دختر, Vivian, 7. او همچنین سهام 12-year-old son جک با Bridget Moynahan.

ورزشکار قبلا باز شده تا در مورد چگونگی حمایت Bündchen شده است از آرزوهای خود را در طول سال. "من ازدواج کسی است که ..., من می دانم من است, شریک زندگی," او گفت: صبح به خیر امریکا در ماه فوریه 2019. "او فقط یکی از مهم ترین مراقبت و پرورش مردم در جهان است. راه او طول می کشد مراقبت از خانواده ما وقتی که من کار انداختن بسیاری از رویاهای خود. من فقط می توانید به او بگویید که من او را خیلی دوست دارم."

در پایین حرکت برای دیدن عکس های از بردی در لباس جدید!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب